Letní novinky u Wüstenrot stavební spořitelny

Stavební spořitelna Wüstenrot vstupuje do července 2015 s řadou novinek jak ve spořící tak v úvěrové oblasti.

Letní novinky u Wüstenrot stavební spořitelny

Wüstenrot stavební spořitelna

Půjčky pro bydlení jsou od 1.7.2015 stavební spořitelnou Wüstenrot poskytovány s nulovým poplatkem, zdarma je vedení úvěrového účtu a zdarma je v PÚ-tarifu OF-P i založení smlouvy stavebního spoření, jediným poplatkem je vedení úvěrového účtu 27,-Kč měsíčně. Díky uvedeným změnám získává úvěrová nabídka Wüstenrotu na atraktivitě.

Mění možnosti své Půjčky pro bydlení hranice nezajištěné částky posunuje na 1 mil. Kč  s ručiteli a na 700 000,- s pojištěním úvěru bez nutnosti ručitelů, pro financování družstevních bytů je možno financovat částku 2 mil. s ručiteli. Další změnou je prodloužení splatností. Půjčka ProBydlení je nyní nabízena se splatnostmi 14, 18 a 22 let. Důležitější je, že ve variantě Expres je dnes nabídka splatností 6 a 10 let (dříve bylo 6 a 8 let). Tato novinka jistě klienty potěší, protože sníží měsíční splátky.

Wüstenrot musel také stejně jako ostatní stavební spořitelny reagovat na neustálé snižování úrokových sazeb v oblasti spoření. Dochází proto od 1.7.2015 ke změně úrokového bonusu na smlouvách stavebního spoření, a to ke snížení na 0,1%. I tak zůstává pro klienty oproti většině stavebních spořitelen na našem trhu z hlediska výnosů Wüstenrot zajímavější. Klienti kteří splní podmínky pro získání úrokového bonusu, získají na smlouvách stavebního spoření sjednaných od 1.7.2015 roční úrok vkladů 1,1%. Od počátku roku 2015 sjednané smlouvy do 30.6.2015 mají po splnění podmínek bonusu úročení 1,5%.

čtyřlístek

Podmínky pro získání bonusu jsou:

  • V období mezi 2 – 6 kalendářním rokem vždy k 31.12. musí činit roční vklady účastníka stavebního spoření 6-9% ze sjednané cílové částky
     
  • Nesmí být po dobu trvání smlouvy k této smlouvě uzavřena smlouva o úvěru
     
  • V době trvání prvních sedmi let od uzavření této smlouvy nesmí dojít ke změně parametrů smlouvy – zvýšení, snížení cílové částky, nesmí dojít k přespoření smlouvy, nebo ukončení smlouvy, nesmí být žádná část uspořené částky ze smlouvy vyplacena

 

Chcete – li o letní nabídce stavebních spořitelen vědět více pak využijete služeb finančních expertů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

  

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek