Refinancování Liberec

Končí Vám fixace u hypotéky? Rádi byste měli jistotu nejlepší úrokové sazby? Refinancování Liberec - v celém libereckém kraji a okolí zajišťujeme bezplatný hypoteční servis při refinancování hypotéky našich klientů.

Jak funguje Refinancování Liberec

Fixace hypotéky je doba, během níž zpravidla nemůžete měnit výši úrokové sazby či jiné smluvní podmínky. Někdy ano, avšak mnohdy jen po úhradě vysoké sankce. Pohlídejte si čas před koncem fixace hypotéky. Je to vhodná doba, kdy lze hypotéku refinancovat. Získáte desítky až stovky tisíc korun. K tomu vám pomůže naše hypoteční kancelář pro refinancování Liberec. 

Vyznat se v nabídce celého hypotečního trhu je těžké. Kancelář Gepard Liberec vám s refinancováním hypotéky pomůže. Zpracuje přehled hypoték v České republice. Spolu vyberemt tu nejvýhodnější.

Refinancování hypotéky Liberec - Nejvýhodnější je refinancovat hypotéku v momentě ukončení fixace.

Největší riziko při refinancování hypoték je, že netrefíte správné načasování. Když klient začne jednat se stávající hypoteční bankou o podmínkách na další období až těsně před datem konce fixace, bývá už zpravidla pozdě. Pokud mu nejsou ochotni vyhovět, nemá už dostatek času, aby si porovnal nabídku ostatních bank, a nestačí si včas sjednat nový úvěr, kterým by ten starý refinancoval. Nakonec mu v časové tísni často nezbude nic jiného, než kývnout stávající hypoteční bance na její podmínky, i když jsou pro něj nevýhodné.

Aby klient dosáhl optimálních podmínek své stávající hypotéky nebo úspěšně přešel k jiné bance, musí na to myslet zhruba 5 - 6 týdnů před koncem fixace. Má pak dost času, aby se stávající bankou jednal o svých přáních nebo se poohlédl po podmínkách konkurence a využil refinancování Liberec.

Kdo není v dění na hypotečním trhu příliš zběhlý, tomu se v této fázi vyplatí služby dobrého hypotečního makléře, proto nabízíme službu Refinancování Liberec.

Známe detailně aktuální nabídku jednotlivých hypotečních bank, vidíme do jejich zákulisí, můžeme poradit, která hypoteční banka bude k vašim požadavkům o refinancování hypotéky nejvstřícnější.

Vyřešíme za Vás veškeré administrativní záležitosti.

Garance nejlepšího výběru hypotéky na konci fixace!
To je Refinancování Liberec.

S blížícím se koncem fixace úrokové sazby je vhodné začít se zajímat o možnost refinancování co nejdříve a nečekat až na nabídku nové sazby z původní banky. Novou úrokovou sazbu lze v letošním roce bez potíží zajistit až do konce roku, a tedy již dnes lze připravit refinancování hypotéky v prosinci. Některé banky umožňují zajistit si aktuální sazby i celý rok dopředu – v takovém případě se ale klient zpravidla nevyhne poplatku "za rezervaci zdrojů" ani případnému poplatku za vedení úvěrového účtu.

Vyčkávat na nabídku původní banky se nevyplácí, neboť ji klient velmi často dostává až v době, kdy již nemá příliš času na zajištění refinancování. Naopak se závaznou nabídkou od konkurenční banky je původní banka mnohem více ochotná při vyjednávání úrokovou sazbu snížit. Podmínkou ale je dosavadní řádné splácení hypotéky – banky se o klienty perou, ale zájem mají jen o bezproblémové.

Při sjednávání konkurenční nabídky je vhodné pamatovat především na podmínky, za kterých lze nabídku nevyužít. Může se stát, že buď úrokové sazby ještě klesnou (byť je to v současných podmínkách málo pravděpodobné), nebo že stávající banka pod tlakem konkurenční nabídky poskytne sazbu výhodnější.

Při Refinancování Liberec zajišťujeme kompletní administrativu

Samotné refinancování je administrativně méně náročné než získání prvotní hypotéky. Je sice třeba do katastru zanést nového zástavního věřitele (novou banku) a po ukončení procesu refinancování původní banku vyjmout, ovšem zpravidla již není třeba vytvářet odhad ceny nemovitosti, neboť banky přijímají původní. A ani v případě, kdy bance původní odhad z jakéhokoli důvodu nestačí, se náklady na refinancování nezvýší. Banka nový odhad pro svou potřebu zpravidla uhradí. A ani poplatky za sjednání hypotéky nejsou překážkou – u naprosté většiny bank žádné nejsou.

Vaše banka neslyší? Vyměňte ji

Pokud vaše stávající banka nezmění podmínky hypotéky podle vašich představ a po předložení nabídek jiných bank na trhu, refinancujte hypotéku s jinou bankou. Pro zrychlení celého procesu přenechte refinancování na Geparda s vizitkou Refinancování Liberec. Ušetřete si čas i starosti, Gepard Liberec vyřídí vyřizování za vás.

Domluvte si schůzku – je nezávazná a zdarma.
 

Refinancování hypotéky v Liberci nejvýhodněji, nejrychleji a nejlevněji
v kanceláři GEPARD Liberec, Dr. Milady Horákové 391/1.

 

 

 


 

zpět na GEPARD Liberec Dr. Milady Horákové

 

Doporučte tento článek svým přátelům