• Loga a design ke stažení

    Veškeré výstupy související s corporátní identitou GEPARD FINANCE a.s. určené ke zveřejnění a realizaci podléhají písemnému schválení majitele.

Logo GEPARD FINANCE ke stažení
 
logo GEPARD

 

Design manuál:

 

Základním prvkem vizuálního stylu společnosti GEPARD FINANCE je její značka. Ta je postavena z mínuskových liter na zeleném podkladu. Poslední litera "d" je uskočena pod účaří, čímž se zlehčuje celkové působení velice čisté typografie. Pravá část značky obsahuje pruhy v barvě zelené, bílé a teplé šedé. Tento blok symbolizuje nabízené komplexní služby pro klienty s poukazem na komplexnost celé problematiky řízení rodinných financí.

Velice důležitým činitelem v působení značky je její barevnost. Zvolená svěží a zářivá zelená je silně aktivizující a energii vzbuzující barva s vysokým stupněm identifikovatelnosti a zapamatovatelnosti. Dominantní zelená je pak i základem celého vizuálního systému značky GEPARD FINANCE.

Celá značka působí moderním a svěžím dojmem. Je profesionální, seriózní a korektní, ale přesto i hravá, kreativní s lidským rozměrem.

Hypoteční kalkulačka

Nabízíme možnost umístění naší hypoteční kalkulačky (pro výpočet splátky hypotečního úvěru) u detailu vámi nabízených nemovitostí. Změna sazby bude vždy prováděna z našeho serveru automaticky při změně sazeb na trhu.

 
Soubor s kalkulačkou můžete buď umístit na svůj server, nebo jej odkazovat z našich stránek (v tom případě použijte prosím adresu http://static.gpf.cz/gpf-kalkulator.swf). Použité sazby jsou vždy aktuální nezávisle na tom, zda soubor umístíte přímo na Váš server, nebo použijete umístění na našich stránkách, v druhém případě však zajistíte také vždy aktuální grafickou podobu.

Cenu nemovitosti předáte kalkulačce použitím parametru "castka", hodnotu zadejte prosím jako celé číslo.

Pro vkládání kalkulačky do stránek doporučujeme využít aplikace swfobject případně jiného postupu, který běžně používáte pro vkládání Flash objektů do svých stránek.

Vizuální styl GEPARD FINANCE

Firemní design je charakteristický několika horizontálními pruhy ve firemních barvách GEPARD zelená a GEPARD šedá doplněnými pruhy bílými. Vizuální styl barevných pruhů na zeleném pozadí je aplikován na většině propagačních materiálů a tiskovin. Grafický prvek horizontálních pruhů je registrovaný jako ochranná známka společnosti GEPARD FINANCE a.s. na Úřadu průmyslového vlastnictví Praha. Veškeré výstupy související s corporátní identitou GEPARD FINANCE a.s. určené ke zveřejnění a realizaci podléhají písemnému schválení majitele.

 

firemní pruhy Gepard Finance

 

grafika GEPARD FINANCE