Máme více než 350 makléřů a naše síť nadále roste!

Prestižní společnost Gepard Finance působí na českém trhu již od roku 2003. Za tuto dobu přivítala do své rodiny na více než 350 makléřů a franšízantů, kteří působí na 70 obchodních místech v České republice. Také do budoucna plánuje rozšiřování počtů franšízantů, kteří ovládají takřka celý hypoteční trh u nás. Pokud zvažujete franšízu u této společnosti, která se může pochlubit bohatým portfoliem spokojených klientů, pak máte jedinečnou možnost! Přečtěte si nyní, jak to v Gepard Finance vlastně chodí a v čem tkví tajemství našeho úspěchu.

Máme více než 350 makléřů a naše síť nadále roste!

Trocha čísel úvodem

Gepard Finance k září roku 2014 eviduje více než 350 makléřů, kteří působí ve 13 krajích České republiky. Nejvyšší počet obchodních míst společnosti je tradičně v Praze. Zde naleznete celkem 11 poboček včetně sídla společnosti a ústřední centrály, která se nachází na adrese Pernerova 31a/659. Pomyslné druhé místo – co se počtu obchodních míst týče – obsadil Jihomoravský kraj. Zde naleznete celkem 7 obchodních míst, kde jsou ochotni navrhnout vám hypoteční úvěr, pojistku nebo spoření přímo na míru. Třetí místo pak s počtem 5 obchodních míst obsadil Kraj Jihočeský. Jediný kraj, ve kterém se momentálně nenachází franšíza Gepard Finance, je Vysočina, kde by však měla nová franšíza vyrůst v nejbližších měsících.

Náš úspěch neodráží počty, ale spokojení klienti

Úspěch společnosti však nelze posuzovat dle počtu franšízantů nebo poboček rozesetých po České republice. Naše úspěchy odrážejí klienti, kterým jsme doposud pomohli s financováním nového bydlení, spořením nebo pojištěním. V současné době evidujeme více než 45 000 klientů z celé České republiky a Slovenska, kteří se rozhodli využít našich služeb a ve výsledku byli nadmíru spokojení. Pokud jste ztratili naději na poskytnutí hypotečního úvěru nebo jednoduše sháníte bankovní, pojistný či finanční produkt, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!

Úzká specializace na hypotéky

Úzká specializace na hypotéky, expertní oblast, kdy poradce (hypoteční makléř) pracuje makléřským způsobem a předává do banky kompletní složku klienta, stará se o bezproblémové čerpání hypotéky a veškerou administrativu s tím spojenou, představuje vysokou hodnotu i pro realitní partnery, kteří jsou přímo závislí na výsledku procesu získání a především čerpání hypotéky svých klientů.

Přidejte se k nám!

Chcete se stát nezávislým franšízantem s bohatým portfoliem klientů, kterým můžete nabízet produkty ušité na míru jejich potřebám? Pak rozšiřte naše řady! Stačí nás kontaktovat nebo vyplnit jednoduchý dotazník, na základě kterého společně vyhodnotíme váš přínos pro společnost Gepard Finance. Využívejte výhod, které vám můžeme nabídnout, a přidejte se do „gepardí“ rodiny zkušených franšízantů a makléřů, jejichž jediným cílem je pomoci co nejvíce klientům. Věříme, že i vás bude práce v systému Gepard Finance bavit a vzájemným sdílením know-how si dopomůžete k ještě lepším výsledkům!
 

Proč podnikat v síti GEPARD FINANCE?
 

 • Ročně v hypotékách produkujeme 8 miliard korun
   
 • Evidujeme přes 45 tisíc spokojených klientů
   
 • Vypracovali jsme precizní know-how, návody a manuály
   
 • Dostanete kompletní systém franšízanta na klíč
   
 • Na úvod vás vyškolíme, budeme v tom pokračovat i v průběhu celé naší spolupráce
   
 • Získáte od nás marketingovou, metodickou a IT podporu a kvalitní podklady pro vaše klienty
   
 • Hypoteční servis klientů velkých realitních sítí a internetových portálů
   
 • Za každý obchod vám náleží zajímavá provize, motivujeme vás i dál
   
 • S našimi klienty jednáme fér – v rámci certifikátu kvality FÉR HYPOTÉKA

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...