Marcela Hlaváčová

hypoteční a realitní specialista
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Železná 255/24
460 01 Liberec I - Staré Město
Mobil: +420 776 885 285

Zajistím pro vás nejvýhodnější řešení vašeho záměru, proto mě neváhejte kontaktovat, ráda se vám budu věnovat.

Jsem zde pro vás!


Každý klient GEPARD FINANCE je vždy na prvním místě, je s ním jednáno na úrovni, dostává kvalitní, vysoce odbornou a komplexní službu orientovanou na jeho potřeby tak, aby byl po realizaci úvěrového případu po všech stránkách spokojen.

Každý klient si zaslouží speciální pozornost. Každý obchodní případ je jiný a je vhodné ho řešit individuálně. Každý klient GEPARD FINANCE dostává nejlepší produkty a nejvýhodnější podmínky na trhu. Přesvědčte se i Vy.

Hypotéku vám najdeme tu nejlepší na trhu, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám a možnostem. Již se nemusíte starat o výběr té pravé hypotéky - společně najdeme hypotéku s nejnižší sazbou na trhu, získáme různá zvýhodnění u bank díky velikosti naší společnosti a individuální komfort bez starostí při sjednávání hypotéky. Vše rychle a bezplatně.

Sechovský Marek - úterý 1. únor 2022

Paní Hlaváčová je profesionálka na svém místě, která pro klienty dělá mnohem více, než běžný makléř. Spolupracuji s ní více než 10let a ručím za spokojenost.

Marcela Hlaváčová

Pavel Hovorka - pátek 20. listopad 2020

Se službami paní Hlaváčové jsme velmi spokojeni. Velmi rychlé jednání, vstřícnost, ochota, snaha pomoci vše vyřešit. Osobní přístup. Určitě budeme její služby doporučovat i našim přátelům.

Marcela Hlaváčová

Martin Morávek - pátek 14. únor 2020

super servis

Marcela Hlaváčová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Marcela Hlaváčová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.