Martin Pešek a Tereza Orlová: majitelé titulu Franšíza roku 2014

Ve čtvrtek 22. 1. 2015 proběhl v brněnském hotelu MAXIMUS prestižní meeting GEPARD FINANCE ČR za účasti majitelů a makléřů franšíz a zástupců bankovních a pojišťovacích institucí. Na slavnostním galavečeru stanuli na stupních vítězů TOP makléři v různých kategoriích. Putovní pohár nejúspěšnější franšízy roku převzala, stejně jako minulý rok, kancelář GEPARD Praha 1 Na Poříčí, jejíž majitelé jsou Tereza Orlová a Martin Pešek.

Martin Pešek a Tereza Orlová: majitelé titulu Franšíza roku 2014

Pojďme se společně podívat na to, co stojí za výše uvedenými úspěchy Martina Peška a Terezy Orlové, kteří tvoří spolehlivý a efektivní tandem. Zjistěte, co tyto schopné makléře vedlo k opuštění bankovních pozic a proč se rozhodli pro vstup do systému společnosti Gepard Finance. Věřte, že ani jejich cesta k úspěchu nebyla vždy snadná a pohodlná, jak se může na první pohled zdát.

GEPARD Praha 1 Na Poříčí

Tereza Orlová obsadila 3. místo v prestižní anketě Makléřka roku 2014, kde bodovala v kategorii hypotečních úvěrů.

Tereza Orlová - makléřka roku 2014 - 3. místo

Cesta z banky ke Gepard Finance

Martin Pešek a Tereza Orlová v současné době působí jako majitelé pražské franšízy Na Poříčí. Ke společnosti Gepard Finance i v jejich případě vedla dlouhá cesta. Martin Pešek svou kariéru začal u Expandia Banky a posléze v eBance. Tereza Orlová působila dlouhá léta u GE Capital Bank (později GE Money Bank). Důvody, které je vedly k opuštění bankovního sektoru, jsou různorodé.

Stejně jako většina hypotečních makléřů a pracovníků bank se ovšem i oni shodnou na jedné zásadní věci, kterou byla nemožnost nabízet svým klientům služby ušité na míru jejich potřebám a požadavkům. Je veřejným tajemstvím, že osoby pracující v bankovním sektoru mají často ruce svázané četnými nařízeními, stejně jako nepříliš bohatým portfoliem služeb. I to byl jeden z důvodů, proč se Martin Pešek a Tereza Orlová rozhodli z banky odejít.  

Společnost Gepard Finance přivítala schopné členy týmu

Martin Pešek si původně založil poradenskou společnost na financování nemovitostí. S narůstající agendou ze strany bank, stejně jako s množstvím nových předpisů a povinností, začal postupem času hledat spolehlivého partnera, který by jim v této oblasti efektivně pomohl.

Společně s Terezou Orlovou již z dřívějška Gepard Finance znali jako konkurenční firmu, potkávali se s jejich představiteli na různých formálních i neformálních akcích, věděli, jakým způsobem společnost funguje, jak pracuje s financemi, s klienty, jak řeší specializace. Gepard v těchto ohledech splňoval všechny požadavky na zefektivnění stávajícího byznysu.

Jak sám Martin Pešek tvrdí: „Zakoupením franšízy jsme se sice vzdali nezávislosti, ale získali jsme silného, fungující partnera,“ což bylo v této situaci ze všeho nejdůležitější.

Majitelé úspěšné franšízy

Franšízová pobočka GEPARD Praha 1 Na Poříčí získala v roce 2013 i 2014 prestižní ocenění Franšíza roku.

V současné době působí v týmu Martina a Terky celkem 7 makléřů, kteří svou práci vykonávají na plný úvazek, nikoli jako „vedlejší činnost“, nebo práci z domova. Z tohoto důvodu si mezi sebou vzájemně vyměňují nabyté zkušenosti, což vede k ještě větší spokojenosti ze strany klientů i velkých firem a developerských projektů, které franšíza tohoto spolehlivého tandemu taktéž úspěšně financuje.

Chcete být stejně úspěšní jako Martin Pešek či Tereza Orlová?

Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně, pak nás neváhejte kontaktovat, vyplňte náš krátký dotazník, jenž vám nezabere více, než pár minut, nebo se zúčastněte pravidelně pořádaných open meetingů, na kterých se dozvíte, jaké předpoklady a vlastnosti by úspěšný franšízant společnosti Gepard Finance měl splňovat a co je k rozběhnutí vlastní franšízy nezbytně nutné.

Je-li váš příběh podobný, jako příběh Martina Peška a Terezy Orlové, pak je franšízové podnikání ideální volbou!

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...