Mezinárodní meeting GEPARD FINANCE

Prestižní konferencí v hotelu GALANT**** Mikulov, za účasti zástupců významných bank a finančních institucí v ČR a SR, vyvrcholí 1.12.2011 historicky nejúspěšnější rok v podnikání společnosti GEPARD FINANCE.

GEPARD FINANCE ČECHY + SLOVENSKO

 
Společnost GEPARD FINANCE dosáhla dalších rekordních výsledků. Za první 3 čtvrtletí roku 2011 vykázala produkci ve výši 5 miliard Kč zpracovaných hypoték. Již nyní tak překonala obrat celého loňského roku.

„Nárůst produkce o 38% je potvrzením úspěšnosti našeho franšízového modelu," říká Ing. Stanislav Obešlo, ředitel franšízové sítě GEPARD FINANCE ČR, a dodává: „Ukazuje se, že naše strategie, která stojí na úzké produktové specializaci kompletního zpracování hypotečních úvěrů, je velkou konkurenční výhodou, kterou doplňuje marketingová podpora, metodika, intranetový portál a propracovaný systém vzdělávání makléřů."

I do posledního čtvrtletí letošního roku vkročil GEPARD FINANCE s výborným výsledkem: v říjnu činil celkový objem zpracovaných hypotečních úvěrů více jak 600 milionů Kč.

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Neméně důležité jsou pak i úzké vztahy s realitními a developerskými společnostmi, díky nimž je nákup nemovitosti a její financování hypotékou velmi komfortní záležitostí.

Nedílnou součástí služeb GEPARD FINANCE je i kompletní zajištění souvisejícího pojištění. U tohoto produktu vykázala za poslední rok narůst objemu produkce o 50%.

Společnost významně expanduje i na Slovensku. „Jelikož tamní hypoteční trh je v mnoha parametrech velmi podobný českému, věříme, že náš systém bude fungovat bez problémů i za našimi hranicemi. Do konce roku 2012 plánujeme na Slovensku otevřít dalších 45 franšízových kanceláří s tržním podílem 7%," upřesňuje plány Adolf Červinka, místopředseda představenstva a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

Dalšími trhy, které franšízová společnost GEPARD FINANCE hodlá v nejbližších letech obsadit, jsou Polsko a Maďarsko.

Klienti zcela bezplatných hypotečních služeb společnosti využívají již od roku 2003. Za 9 let existence tento lídr mezi hypotečními makléři zajistil hypotéky v celkovém objemu 28 miliard Kč pro více jak 15.000 spokojených klientů.

 

 

 

 


 

 

 

Další články z vydání Gepard Bulletin PROSINEC 2011

 

 

  • Mezinárodní meeting GEPARD FINANCE

 

 

 

 

 

Mezinárodní meeting GEPARD FINANCE

Mezinárodní meeting GEPARD FINANCE

Sdílejte článek