Michal Kučera

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Štramberská 2871/47
703 00 Ostrava - Hulváky
Tel: +420 774 229 779
Mobil: +420 731 646 327

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Rojíček Jan - úterý 19. prosinec 2023

Vyborna spoluprace, rychle vecne ku spokojenosti vsech, dekuji pane Kucero.

Michal Kučera

Faruzel Pavel - čtvrtek 7. červenec 2022

Lidský přístup, aktivita a rychlost přípravy ze strany makléře. Již delší dobu s tímto makléřem spolupracuji na poli finančního poradenství a jsem maximálně spokojen, můžu jen doporučit.

Michal Kučera

Michaela Adamčíková - pondělí 23. kvě 2022

Jsem velice spokojená. Pana Kučeru doporučuji. Spolehlivost, ochota, příjemné vystupování, rychlé jednání

Michal Kučera

Filo Miroslav - čtvrtek 21. duben 2022

Od začiatku do konca skvelá spolupráca pri vybavovaní hypotéky a všetkých potrebných náležitostí.

Pána Kučeru budeme určite doporučovať všetkým svojim známym.

Za nás 100% spokojnosť.

Mockrát ďakujeme.

Filovi

Michal Kučera

Aleš Macků - čtvrtek 3. únor 2022

S panem Kučerou jsme byli plně spokojeni. Výborná spolupráce ve všech ohledech. Ceníme si jeho profesionálního a při tom lidského přístupu. Nad rámec zajištění financovaní našeho nového bydlení, pan Kučera nás aktivně provázel celým procesem transakce (komunikoval s RK, pojišťovnou, apod). Iniciativně doporučoval výhodné řešení a také upozorňoval na možné úskalí. Vřele doporučujeme.

Michal Kučera

Robert K. - čtvrtek 6. leden 2022

Dal bych i víc než pět hvězdiček kdyby to šlo.
Profesionální přístup, zvládl i poměrně komplikovaný případ (výpověď kombinace předem uzavřených hypoték před čerpáním, s následným prodejem nemovitosti pod hypotékou, a vyřízení nové hypotéky pro novostavbu), obstaral většinu nutné a zdlouhavé komunikace s hypotéčními institucemi tak, abychom společně došli k vytčenému cíli. Pana Kučeru mohu jen doporučit a těším se až budu moci jeho služby znovu použít.

Michal Kučera

Lukáš Weintritt - středa 5. leden 2022

Panu Kučerovi děkujeme za profesionální přístupu, a doslova záchranu při financování koupě našeho domu. Na rozdíl od jiných je to profesionál každým coulem. Díky možnosti srovnat jiným kolegou z branže v krátkém časovém horizontu, mohu s klidným srdcem říct, že je pan Kučera jedničkou ve svém oboru. Ostatní by se od něj měli učit. Děkujeme Weintrittovi

Michal Kučera

Michal Bechný - středa 29. září 2021

S hypotečním makléřem Michalem Kučerou jsem byl velice spokojený. Rychlé, srozumitelné a profesionální jednání.

Michal Kučera

Jiří Szotkowski - úterý 13. červenec 2021

Dle mého názoru je pan Kučera odborníkem v oblastí financí a určitě bych ho dalším zájemcům o tyto služby doporučil. Byl po celou dobu velmi vstřícný, flexibilní a prolidský. Vysvětlil nám všechny možnosti profinancování, konkrétně čerpání hypotečního úvěru na koupi stavebního pozemku a dále následné výstavby RD. Pozemek již máme vyřešený a časem příjde i financování stavby RD. Nebudeme váhat a opět pana Kučeru rádi oslovíme. A tímto mu chci poděkovat za jeho dosavadní profesionální služby.

Jiří SZ

Michal Kučera

Jiří a Zuzana - pátek 2. červenec 2021

Chtěli bychom tou formou poděkovat panu Kučerovi, který nám zajistil hypoteční úvěr na koupi pozemku pro budoucí výstavbu RD. Vše nám bylo jasně vysvětleno a vše proběhlo bez větších problémů. Oceňujeme jeho lidský přístup a pracovní nasazení. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit jeho finanční poradenství. Děkujeme

Michal Kučera

Baránek Daniel - neděle 28. březen 2021

Michal velmi ochotně hledal nejlepší řešení pro náš problém, vždy věcně a jasně pojmenoval výhody i nevýhody všech alternativ, mnoho materiálů za nás vyřídil a vyběhal. Jednání s ním bylo na nejvyšší úrovni. Vřele ho všem doporučuji. Dan

Michal Kučera

Novotná Zuzana - pondělí 22. únor 2021

Rychlé, bezproblémové vyřízení refinancování hypotéky. Doporučuji.

Michal Kučera

Nekvapil Jan - čtvrtek 21. leden 2021

Pan Kučera je "pan mistr ve svém oboru". Stará se o své klienty řádně, podává nám veškeré info i přesto, že nemusí vše nám dokonale vysvětlí dokonce i sám od sebe zařídí. Zaslouží si nějaké osobní ohodnocení jsme s ním opravdu spokojeni.

S pozdravem Nekvapil Jan

Michal Kučera

Dinčevová Věra - čtvrtek 21. leden 2021

Pan Michal Kučera je profesionál. Byla jsem velice spokojena.

Michal Kučera

Michal Jandl - pondělí 11. leden 2021

Nejlepší z nejlepších! Vždy k dispozici, vždy ochotný, již nám mnohokrát velmi pomohl.

Michal Kučera

Renáta - pátek 25. září 2020

Výborný finanční poradce, velice mi pomohl s refixací hypotéky. Cením si ochoty a lidského přístupu, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Na veškeré podněty reaguje velmi rychle. Mohu jen doporučit, přístup ke klientovi je nadstandardní.

Michal Kučera

Ivo Bojas - úterý 10. prosinec 2019

Spolupracujeme od r.2012. Řešili jsme hypotéku, stavební spoření, koupi bytu ve spolupráci s RK, poté dvakrát refinancování hypotéky, k tomu všechny nezbytné pojistky či dokumenty pro katastr. Za tu dobu mi svým nadstandardním přístupem ušetřil moře času a nervů s dokumenty a finančními institucemi.

Michal Kučera

Jiří Leták - středa 4. prosinec 2019

Služby pana Kučery využíváme již několik let, kdy nám pomohl vyřešit financování pozemku, stavby a nyní i refinancování hypotéky. Jeho prací nám ušetřil spoustu času a běhání po bankách. Je to velice ochotný člověk na svém místě, můžeme jen doporučit.

Michal Kučera

Michal Cabiš - úterý 3. prosinec 2019

Dlouhodobá spolupráce s panem Kučerou a vždy velmi vstřícné a ochotné jednání a vždy dokázal vyřešit ne úplně jednoduché situace.

Michal Kučera

Radim Všolek - středa 6. listopad 2019

Dobrý den,

s panem Kučerou jsem maximálně spokojen. Předloží Vám návrhy, vysvětlí, nenutí, dobře poradí, rychle vyřídí a za mne to jsou základní kritéria, které jsou pro mne podstatné a důležité pro vzájemnou spolupráci.

Děkuji.

Michal Kučera

Denisa Fernézová - sobota 2. listopad 2019

Pan Kučera je člověk na svém místě. Vymyslel spoustu variant a řešení naší situace, dělal pro nás maximum. Můžu jen doporučit!

Michal Kučera

Petra Krpcová - úterý 22. říjen 2019

Velká spokojenost, vždy když něco potřebuji, tak mi poradí, velice ochotný.

Michal Kučera

SAJ Otto - pátek 4. říjen 2019

Už dlouho jsem se nesetkal s tak ochotným člověkem. Jeho přístup k lidem má lidskou i profesionální úroveň. Díky němu mám o přoblém méně

Michal Kučera

Meyer Marek - sobota 28. září 2019

Chtěli bychom panu Kučerovi poděkovat za nadstardatní přístup k řešení našeho finacováni domu. Měl s námi trpělivost přes půl roku kdy jme nakonec vysněný dům koupili. Profesionálni přístup, kdykoliv kdy jsme něco potřeobovali ihned zařídil. Stal se takovým naším rodinným finančním poradcem. Za nás naprostá spokojenost a všem vřele doporučujeme.

Michal Kučera

Marcel Ramík - sobota 21. září 2019

Chtěl bych moc poděkovat p. Kučerovi, to co jsme chtěli, nám vyřídil.
Je ochotný, příjemný a je s ním dobrá spolupráce.
Ještě jednou velké Díky.

Michal Kučera

Nekvapil Jan - pátek 23. listopad 2018

Pan Kučera nám vždy vše skvěle vysvětlil, každá schůzka byla velice příjemná. Díky panu Kučerovi se nám splnil sen o bydlení. Moc mu za vše děkujeme.

Michal Kučera

Jan Přeček - středa 22. únor 2017

Velmi nadstandardní přístup v odborné i lidské rovině! Ochota a snaha pomoci klientovi v každém směru. Pan Kučera je opravdový profesionál, jsem maximálně spokojen!

Michal Kučera

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Michal Kučera

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.