Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Milan Bílek: 4 dny stačily na koupi nemovitosti a schválení hypotéky

Vyřízení hypotéky trvá v průměru 2 až 4 týdny a samotná rychlost tohoto procesu závisí na mnoha faktorech. Tím nejpodstatnějším je klient spolupracující s hypotečním specialistou. Spolupráce s hypotečním makléřem GEPARD FINANCE může celý proces zkrátit dokonce na pouhých pár dní.

Milan Bílek: 4 dny stačily na koupi nemovitosti a schválení hypotéky

Hypotéka v rekordním čase

Tento obchodní případ byl realizovaný letos v květnu. Pouhé 4 pracovní dny stačily zájemci o koupi rodinného domu v jižních Čechách k vyřízení a schválení hypotečního úvěru s naším hypotečním makléřem Milanem Bílkem. Milan měl ještě donedávna nejrychlejší koupi za 5 pracovních dní. Jednalo se o byt v Praze s online oceněním. Milan se však nezastaví před žádnou překážkou a jak sám praví...

„Rekordy se mají posouvat“

Jak to vše probíhalo

Celý příběh o hypotéce vyřízené v rekordním čase začíná v pátek dopoledne předáním kontaktu na konkrétního zájemce o hypotéku. Milan měl v poznámce informaci o tom, že se jedná o koupi a následnou rekonstrukci rodinného domu a že se celý proces musí stihnout vyřídit do týdne, protože prodávající se bude v České republice nacházet pouze tuto omezenou dobu.

Odpoledne téhož dne proběhl první telefonický kontakt s klientem, v rámci kterého si makléř zhodnotil, že je schválení hypotéky reálné a dohodl s klientem společně základní parametry hypotečního úvěru. Jako nejvýhodnější se ukázalo zažádat o maximální výši hypotéky na koupi domu a vlastní zdroje ponechat na následnou rekonstrukci, jež bude hrazena mimo jiné ze stavebního spoření, na kterém si klient již delší dobu spořil.

Žadatel měl příjmy z podnikání v kombinaci s pronájmem. Neznal však konkrétní čísla a neměl k dispozici daňová přiznání v elektronické podobě. Vše vyřešil jeden telefon s účetní, která zhruba do hodiny poslala vše potřebné. Ještě ten den se proto stihla vyřešit a potvrdit průchodnost hypotéky a objednat odhad nemovitosti.

S odhadcem se klient sešel následující den. V pondělí došlo k sepsání žádosti o hypotéku, v úterý se dotáhlo znění kupní smlouvy a úschova peněz. Ve středu byl státní svátek, takže ve čtvrtek ráno byl odhad nemovitosti odevzdán a obratem bankou supervizován. Tentýž den byly také schváleny a připraveny veškeré potřebné smlouvy ze strany banky. Vše v rekordním čase čtyř pracovních dní. V tento moment již opravdu nebylo kam spěchat, takže k samotnému podpisu smlouvy došlo v pátek po obědě.

Ne vždy se stane, že je na vyřízení hypotéky tak málo času. Pokud však k takové situaci dojde, uděláme vše proto, abychom klientovi vyšli vstříc a maximálně mu pomohli ke splnění jeho snu.

Potřebujete hypotéku?

Také zvažujete koupi vlastní nemovitosti? Pokud chcete mít jistotu, že financování proběhne hladce a v pořádku, obraťte se na odborníky, kteří vám s vyřízením hypotečního úvěru pomohou. Sjednejte si schůzku s naším hypotečním makléřem a dozvíte se vše potřebné.

 

prospekt Milan Bílek

Milan Bílek

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Daniel Kyjonka z Gepard Finance v podcastu o hypotékách na ProfiLidi.cz

Hostem podcastu o hypotékách na webovém portálu Profilidi.czje úspěšnýhypoteční poradce Daniel Kyjonka z Gepard Finance.Daniel o sobě říká, že svým klientům pomáhá najít cestu k vlastnímu bydlení.O jeho dobré práci svědčí mnoho pozitivních...

Musela jsem se vrátit zpátky do Gepardu, jinde to nebylo ono, říká Romana Staňková z Pardubic

Děkuji za krásné uvítání. Jste nejlepší a jsem natěšena na opětovnou spolupráci. Musela jsem se vrátit. Chyběli mi lidé z Gepardu, protože jsou příjemní, obětaví. Nejsou to jenom kolegové z branže, ale hlavně i kamarádi. Cokoliv se v Gepardu za ty...

Gottsteinovi: Češi nechtějí slyšet, že s hypotékou může být problém

Manželé Otomar a Hana Gottsteinovi se v oboru hypoték pohybují již řadu let. Svou první franšízu rozjeli v rodném Písku, dnes působí hlavně v Praze. Dle jejich zkušeností je práce na malém a velkém městě diametrálně odlišná. V jejich oboru je trápí...