Kariéra

V současné době přijmeme do našeho týmu NOVÉ MAKLÉŘE!

HYPOTEČNÍ MAKLÉŘ/KA

Náplň práce:

  • každodenní kontakt se zákazníky
  • akvizice a monitoring trhu
  • nabídka nejvhodnějšího způsobu financování nemovitostí
  • vyřizování podkladů pro hypotéky a úvěry ze stavebního spoření, prodej hypoték
  • uzavírání hypotečních smluv
  • kontakt s partnerskými finančními ústavy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • orientaci na finančním a realitním trhu
  • zkušenosti z oboru hypoték výhodou
  • dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • příjemné vystupování, komunikativnost a obchodního ducha

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • kancelář v největším obchodním centru Mladé Boleslavi
  • propracovaný systém vzdělávání
  • možnost seberealizace v dynamicky se rozvíjející společnosti

Více informací se dozvíte u ředitele franšízy.

Kontakt: Ing. Milan Dlask
tel.: +420 604 794 551

Doporučte tento článek svým přátelům

Mladá Boleslav Jana Palacha