Modrá pyramida - akce na rychloúvěr 4,99 %

Modrá pyramida stavební spořitelna opakuje od 5.1. do 31.1. 2016 svou klientsky úspěšnou akci na Rychloúvěr s úrokovou sazbou 4,99 %.

Modrá pyramida - akce na rychloúvěr 4,99 %

Modrá pyramida stavební spořitelna

Rychloúvěr je překlenovací úvěr bez zajištění nemovitou zástavou. V této akci patří Rychloúvěr díky nulové úhradě za zpracování úvěrové smlouvy a nulové úhradě za vedení úvěrového účtu mezi nejlevnější překlenovací úvěry bez zajištění nemovitou zástavou na trhu.

Rychloúvěr s úrokovou sazbou 4,99 %

Např. Rychloúvěr ve výši 200 000,- má stálou měsíční splátku 1 649,- Kč na 15 let, s úhradou za založení smlouvy stavebního spoření 1% z cílové částky a s poplatkem za vedení spořícího účtu 300,- Kč ročně po dobu překlenovacího úvěru (8 let).

Klienti Modré pyramidy mohou žádat o tento úvěr až do částky 700 000,- Kč, noví klienti MPSS jen do 400 000,- Kč.

Chcete – li o nabídce stavebních spořitelen vědět více, využijete služeb našich specialistů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

  

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...