Monika Juráňová

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Zámecká 103
753 01 Hranice
Mobil: +420 735 171 272

Pomohu Vám zrealizovat Váš sen o vlastním bydlení.


Na skutečnosti, že je dnešní doba uspěchaná, asi těžko něco změníme. Bude lepší, když se tomuto trendu přizpůsobíme. Není však nikde psáno, že musíme mít neustálý přehled o všem, co se děje. Proč nevyužít rady odborníka, který se věnuje právě jen tomu svému vybranému oboru? Boty si také nešijeme sami a výroba oken by nás ani nenapadla...

Já jsem si zvolila obor finanční a hypotéční. Věnuji se mu minimálně po celou svou pracovní dobu a tak mám dostatek času průběžně se orientovat v nabídkách všech bank působících na českém trhu. Nejen, že Vám pomohu vybrat z jejich produktů ten, který Vám padne na míru. Zajistím také veškerou administrativu, budu s Vámi po celou dobu čerpání úvěru a Vy se mezitím můžete plně věnovat tomu oboru, který je vlastní Vám.

O nic se nemusíte starat.

Nechte na mě, abych pro Vás bezplatně vyřídila nejvýhodnější hypotéku na trhu.

Reference od klientů

Michal Kouřil - pondělí 23. září 2019

S paní Juráňovou jsme byli velmi spokojeni.

Monika Juráňová

Lukáš Neplech - středa 24. leden 2018

Velice ochotná paní.

Monika Juráňová

Lucie Mikulová - čtvrtek 20. duben 2017

S paní Juráňovou byla výborná spolupráce. Děkujeme za vstřícné jednání a vyřízení hypotéky.

Monika Juráňová

Silvie Hanzelková - úterý 20. prosinec 2016

Chci poděkovat paní, Monice Juráňové za bezprostřední pomoc při žádosti o hypotéku, díky které můžeme zahájit rekonstrukci rodinného domu. Díky její píli a schopnostem věnovat se klientovi s využitím všech možností, nám ušetřila množství času, které jsme namísto běhání po bankovních sektorech mohli trávit s dětmi, nebo plánováním rekonstrukce a využít tak volný čas mnohem užitečněji. Paní Monika je velmi vlídná a přistupuje ke své práci opravdu zodpovědně. Ze srdce děkujeme, Hanzelková,Sedlnice.

Monika Juráňová

Tříska Vilém - středa 30. listopad 2016

Velice profesionalni a vstřícný přístup. Vše v naprostém pořádku. Děkuji

Monika Juráňová

Manželé Lovětínští - sobota 24. kvě 2014

Na začátku loňského roku jsme se rozhodli refinancovat hypotéku a oslovili jsme proto paní Juráňovou. Její přístup nám velmi vyhovoval, pomohla nám zvolit vhodnou banku, vybrat nejlepší variantu, vše vysvětlila a velmi rychle vyřídila. Byli jsme moc spokojeni.

Manželé Lovětínští

Monika Juráňová

Vincurovi - sobota 24. srpen 2013

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velký dík paní Monice Juráňové, která nám zprostředkovala hypotéku. Její přístup byl od začátku profesionální, paní Juráňová za námi cestovala několikrát desítky kilometrů, abychom mohli vše projednat, navrhla nám hned několik řešení situace a my jsme ani na minutu nezaváhali, že by něco nevyšlo jako u předchozí finanční poradkyně. Doteď nemohu uvěřit, jak to mohlo všechno vyjít, protože nás naše předchozí finanční poradkyně postavila do bezvýchodné situace, že když jsem těhotná o nic nemohu žádat a nikde nám prý nepůjčí.

Chtěla bych vyzdvihnout skvělou práci paní Juráňové, díky které žijeme s manželem a naší dcerkou Gabrielkou ve vlastním bytečku. Děkuji za to, že existují takoví profesionálové ve svém oboru, kteří nemyslí jen na provize, ale na to, jak vyřešit mnohokrát zapeklitou situaci klientů a jak jim vyjít vstříc. Doporučuji paní Juráňovou komukoliv, kdo řeší hypotéku a financování bydlení.

Spokojení klienti Vincurovi

Monika Juráňová

Ing. Lumir Osmancik - neděle 20. leden 2013

Dobrý den paní Juráňová,

chtěli jsme Vám s manželkou touto cestou moc poděkovat za Vaši příkladnou spolupráci a 100% služby související se zajištěním financování našeho domu.

V případě, že bychom měli v budoucnosti potřebu jakékoli rady či pomoci z oblasti financování, byli bychom velmi rádi, kdyby bylo možno opět využít Vašich profesionálních služeb.

Také jsme již doporučili Vaše služby několika známým.

Ing. Lumir Osmancik

Monika Juráňová

Marek a Jana Blahovi - neděle 20. kvě 2012

Od známého jsme dostali kontakt na paní Moniku Juráňovou z pobočky v Hranicích, která pro Gepard finance pracuje. Přišlo tedy na první schůzku a vzájemné oťukávání a poznávaní.

Jelikož jsme již nějaké informace měli a tudíž jsme nebyli až takoví laici, přesto jsme dostávali k věcem a problémům, které nikde nevyčtete a ani vám je nikdo nesdělí. To co jsme chtěli a co jsme věděli se nám potvrdilo a začal výběr společnosti. Podařilo se nám za vydatné podpory paní Juráňové vyřešit i problém s vydáním platební karty jiné společnosti, která nám, aniž by byla aktivována, blokovala uvolnění finančních prostředků.

Ještě jednou bych chtěl opravdu vyzvednou přístup, komunikativnost, ochotu, vstřícnost a hlavně rychlost a profesionální zkušenosti paní Moniky Juráňové. Celé vyřízení financování našeho bydlení proběhlo velice rychle, bezproblémově a s maximální profesionalitou a vstřícností. Rád bych paní Juráňové touto cestou poděkoval a pokud někdo bude řešit financování, rád jí z vlastní zkušenosti dále doporučím.

Marek a Jana Blahovi, Hranice

Monika Juráňová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Monika Juráňová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.