Monika Sedláková

manager franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Příkop 843/4
602 00 Brno - Zábrdovice
Mobil: +420 777 721 729

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Podívejte se také na mé osobní stránky: www.monika-sedlakova.cz 

Martin Juráň - pátek 8. prosinec 2023

Monika Sedlakova je jednim slovem skvela! Je radost s ni spolupracovat, rada pomuze a poradi spravnym smerem, neboji se za vas zabojovat, kdyz je potreba. Navrhne reseni jak pro nove smlouvy, tak upozorni, pokud lze stavajici smlouvy v aktulnim case vhodne upravit. Veci posouva, vytelefonuje, vyurguje, zaridi. Clovek ma pocit a radost z toho, ze se na ni muze spolehnout a nemusi vse resit sam. Spolupraci mohu jednoznacne a s klidnym svedomim doporucit.

Monika Sedláková

Petr Vecka - pátek 10. listopad 2023

Paní Sedláková má naprosto profesionální přístup. Vždy mi velmi ochotně a trpělivě vysvětlila každý můj dotaz. Provedla mě kompletně celou cestou vyřízení hypotéky i řešila případné kroky, které se týkali komunikace s developerem. Mohu jen velmi doporučit!

Monika Sedláková

Krejčík Michal - pondělí 11. červenec 2022

Paní Sedláková je profesionál, je pro svoji práci maximálně zapálená a je hodně poznat, že ji opravdu záleží, aby vše fungovalo a klient byl spokojený. Rozhodně nelitujeme, je dobré mít k dispozici odborníka, který dané problematice rozumí, vyjedná za nás optimální podmínky a můžeme se na něj (ni) spolehnout. Člověk je klidnější a ušetří mu to spoustu starostí. Moc děkujeme. Michal Krejčík

Monika Sedláková

Trnka Miroslav - pátek 18. únor 2022

Potěšil mě skvělý osobní přístup, rychlost a profesionalita. Moc děkujeme!

Monika Sedláková

Jana Jandová - středa 29. prosinec 2021

Už s dôverou sa obraciam na p. Moniku Sedlakovú. Nielen že je vždy nápomocná, ale má aj obrovský prehľad v obore. Ďakujem

Monika Sedláková

Dagmar Chmelíčková - pondělí 4. leden 2021

Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat paní Sedlákové. Díky ní mám svůj byt snů, pomohla mi i s hypotékou a já nemusela obíhat banky či řešit úrokové sazby. Její přístup je velmi osobní a efektivní, tímto děkuji a jen a jen doporučuji.

Monika Sedláková

Radek J. - úterý 8. prosinec 2020

S poskytovanými hypotečními a realitními službami paní Moniky Sedlákové jsem velice spokojen. Oceňuji hlavně osobní přístup, vlastní invenci při individuálním řešení problematiky a vysokou odbornost v tomto oboru. Vše proběhlo dle plánu a bez sebemenších problémů.

Monika Sedláková

Milena Letošová - čtvrtek 19. listopad 2020

Paní Sedlákové děkuji za profesionální, vstřícný a ochotný přístup k řešení mých finančních záležitostí. Operativně řešila všechny mé dotazy a nejasnosti a vyřídila potřebné dokumenty. V případě řešení dalších finančních záležitostí, se ráda na ni opět obrátím. Děkuji.

Monika Sedláková

Josef Hulač - pondělí 31. srpen 2020

Osobní přístup a ochota i v pozdějších hodinách. Profesionálka.

Monika Sedláková

Zdeněk Večeřa - pondělí 31. srpen 2020

Dobrý den, myslím že paní Sedláková je velmi schopná makléřka, která mi pomohla ve mnoha situacích řekl bych nad rámec svých povinnosti, tedy určitě budu paní makléřku doporučovat dál dalším lidem :)

Monika Sedláková

Marcel Nováček - neděle 30. srpen 2020

Paní Sedláková mi při vyřizování hypotéky neuvěřitelně pomohla, se vším poradila a vše potřebné zařídila. Vše, díky ní, probíhá velmi hladce, informuje o každém kroku, srozumitelně a rychle odpovídá i na, z mé strany, hloupé dotazy. Co se řeklo, to platilo. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval nějakou další nemovitost, tak ona bude první člověk, na kterého se budu obracet. Moc jí opravdu děkuji.

Monika Sedláková

Helena Opletalová - pondělí 3. únor 2020

Paní Sedláková je velmi ochotná, komunikativní, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit.

Monika Sedláková

Tomáš Hanyk - pondělí 18. listopad 2019

S jednáním paní Sedlákové jsme byli velice spokojeni.

Monika Sedláková

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Monika Sedláková

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.