Nabídka na franšízu od Gepard Finance je lákává. Přesvědčte se sami!

Přemýšlíte o franšízingu u společnosti Gepard Finance? Stále váháte, zda to u nás zkusit nebo nechat rozhodnutí na pozdější dobu? Máme pro vás několik důvodů, proč na nic nečekat a přidat se k nám třeba ještě dnes. Naše úspěchy totiž mohou být také vašimi úspěchy! Staňte se nezávislým franšízantem, pracujte pod hlavičkou prestižní společnosti, která slaví nemalé úspěchy nejen v České, ale také Slovenské republice.

Nabídka na franšízu od Gepard Finance je lákává. Přesvědčte se sami!

8 miliard v hypotékách

Na trhu společnost Gepard Finance působí již od roku 2003. Za tuto dobu si vybudovala síť spolehlivých partnerů, ale i silnou základnu spokojených klientů. Rok od roku do řad našich franšízantů přibývají další zkušení profesionálové, kteří se podílí na celkové prestiži a úspěchu společnosti. Například, za prvních deset měsíců roku 2013 jsme společně pokořili hranici objemu produkce zprostředkovaných hypoték jako za celý rok 2012. Tato hranice činila neuvěřitelných 7 miliard korun, na konci roku 2013 přesáhl obrat 8 miliard korun v hypotékách. Také v roce 2014 očekáváme podobné úspěchy, ke kterým můžete nemalou měrou přispět také vy.

Naše největší úspěchy v číslech

Na pomezí let 2005 a 2006 jsme byli dle GE Money Bank (tehdy přední bankou na hypoteční úvěry) nejúspěšnějšími makléři v České republice. V roce 2007 jsme svou pozici obhájili hned u dvou bank – opět u GE, a dokonce i Komerční banky. Rok 2009 byl pro společnost Gepard Finance také velmi úspěšný. Opět jsme se ocitli na prvním místě u dvou největších českých bankovních gigantů a to konkrétně u Hypoteční banky a Komerční banky. V tomto trendu jsme pokračovali také během následujících let. Od roku 2011 jsme trvale největší hypotečně-makléřskou firmou v ČR. Jako zakládající člen Asociace hypotečních makléřů jsme leadry na trhu hypoték a držitelem značky kvality „FÉR hypotéka“. Co přinese rok 2014, to zatím s určitostí nevíme, ale je jasné, že společně s našimi franšízanty opět zaútočíme na nejvyšší příčky!

Další důvody, proč se přidat do našich řad

Našim franšízantům poskytujeme zázemí silné a stabilní společnosti, aby mohli vybudovat bohaté portfolio solventních klientů, a nabízet pouze takové hypoteční produkty nebo způsoby financování, které jsou v jejich možnostech. Z tohoto důvodu jsme vnímáni jako spolehlivá firma s nízkou delikvencí. O své franšízanty náležitě pečujeme a jejich dovednosti vylepšujeme v unikátní Gepard Hypoteční Akademii. Všichni naši franšízanti od nás čerpají metodickou podporu a pomoc. V případě zájmu s nimi také konzultujeme jednotlivé obchodní případy tak, aby byly vyřešeny k naprosté spokojenosti obou stran.

Nespornou výhodou je spolupráce s velkými realitními sítěmi (RE/MAX, Next Reality, RK Evropa, AAA byty...), realitními a finančními portály (Sfinance, Hypotecnikalkulacka.cz, Úsporná hypotéka.cz...), kde naši regionální franšízanti zajišťují hypoteční servis jejich klientů. Pro spolupracující realitní kanceláře a ostatní Partnery mají naši franšízanti k dispozici speciální Affiliate program na internetu, ze kterého vytěžují další kontakty na zájemce o hypotéku.

Co říci závěrem

V současnosti je naše síť rozprostřena na více než 70 místech České republiky a stále se rozrůstá. Chce-li být součástí silné společnosti, za jejímž konáním stojí celá řada úspěchů, domluvte si s námi schůzku nebo vyplňte jednoduchý dotazník a zjistěte, jaké další výhody vám můžeme nabídnout!

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...