Naplňující práce i nadstandardní výdělek. Staňte se makléřem Gepard Finance

I finančního poradce můžete dělat poctivě, pomáhat přitom lidem a ještě si vydělat mnohem více než v běžném zaměstnání. Nevěříte? U nás děláme věci jinak – máme nástroje, systém, pozitivní přístup ke každému. Připravíme vás na povinné zkoušky ČNB. Dosavadní úspěšnost téměř 100 %.

Staňte se makléřem Gepard Finance a začněte pomáhat lidem.

Téměř 80 tisíc spokojených klientů, 102 miliard Kč ve sjednaných hypotékách a 371 hypotečních makléřů – takové jsou k dnešnímu dni výsledky společnosti Gepard Finance. V tom, co děláme, jsme dobří. A pevně věříme tomu, že spokojený zákazník je důvodem, proč to vše má smysl.

Od vzniku společnosti v roce 2003 razíme filozofii, že i obor finančního poradenství jde dělat transparentně, bez vedlejších úmyslů. Řešíme i zdánlivě neřešitelné případy, pro klienty děláme první poslední. Jsme zakladateli Asociace hypotečních makléřů.

Poptávka po našich službách roste. Proto hledáme nové tváře, které se s námi do hypotečního poradenství zapojí a pomohou našim klientům najít nejen jejich vysněné bydlení, ale poradí jim také s pojištěním nebo stavebním spořením.

Dáme vám volnost

Stavíme na lidském přístupu. Za naší centrálou jsou konkrétní tváře, které vám v případě jakýchkoliv problémů pomohou. Své makléře vnímáme jako rovnocenné partnery, nikoliv jako podřízené – a stejný přístup vyžadujeme od makléřů při jednání s klienty. Čest, poctivost a férové jednání – pilíře, na kterých naše podnikání stojí.

Zajistíme osobní marketing

Vaše jméno je nejcennější značkou na světě. Našim makléřům tvoříme vlastní brand, díky kterému mají nové klienty. Na míru vám nastavíme prezentaci, zajistíme propagaci vašich služeb, postaráme se o shromažďování referencí. Za našimi zády stojí léta propracovaného know-how – víme, co děláme.

Další benefity?

  • Unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete
  • Další vychytávky a nástroje pro makléře, metodický a informační portál včetně online metodické podpory
  • Každý klient je řešitelný, s námi realizujete i obtížné hypotéky
  • Zvýhodněné datové tarify u mobilního operátora, operativní leasing vozů, kávovary, tiskárny, ceny pohonných hmot... Vše vyjednáno za nejnižší ceny pro naše makléře. 

Připravíme vás na zkoušky ČNB

U našich makléřů dbáme na perfektní odbornou průpravu. Vedle pravidelného vzdělávání a školení vás proto připravíme i na úvěrové zkoušky České národní banky. I to umíme – v řadách našich makléřů je téměř 100% úspěšnost jejich složení.

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

VSTUP DO APLIKACE

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.

Na nic si nehrajeme. 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře!
 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...