Nejlepší hypoteční makléř (Radka Fyrbachová, České Budějovice)

Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem hypotéky vám poradí zkušený hypoteční makléř. Ale jak jej najít?

  

5 rad, jak vybrat nejlepšího hypotečního makléře

Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem hypotéky vám poradí zkušený hypoteční makléř. Ale jak jej najít?

Rada první.

Nejprve vás chce poznat. Ještě před tím, než vám začne hledat hypotéku, bude vás chtít dobře poznat, zjistit vaše potřeby na bydlení, možnosti splácení, i váš výhled do budoucna. Pokud vám podstrkuje jednu vybranou hypotéku hned na první schůzce, raději se s ním rozlučte.

Rada druhá.

Má perfektní přehled o hypotečním trhu. Sdělí vám, která banka má zrovna nejvýhodnější podmínky, upozorní na předpokládaný vývoj úrokových sazeb i na výhodné akce bank. Jestliže vám makléř představí jen pár bank, a nabídku ostatních nezná, dejte mu raději sbohem.

Rada třetí.

Dá vám vybrat z nabídky všech bank, představí benefity, poradí, co je pro vás důležité a co ne. Každý klient má jiné nároky a potřeby. Jeden preferuje nízkou úrokovou sazbu, další upřednostňuje možnost předčasného splacení hypotéky. Podle toho by vám měl makléř vytipovat odpovídající hypoteční produkty, a s ohledem na vaše preference poradit, který je pro vás nejvýhodnější. Posuzuje-li váš makléř jen výši úrokové sazby, aniž by hleděl i na další faktory, raději jej vyměňte.

Rada čtvrtá.

Má zkušenosti. Ptejte se, jak dlouho se váš makléř hypotékami zabývá, a kolik let je na trhu společnost, pro kterou pracuje. Kolika klientům makléř pomohl získat hypotéku? Zajímá se o hypoteční trh dlouhodobě, vzdělává se trvale, anebo jen prošel týdenním školením a teď vám chce radit s investicí statisícových částek? Pokud je tomu tak, vyberte jiného.

Rada pátá.

Netlačí na vás. Profesionální hypoteční makléř na vás netlačí. Je si vědom, že si potřebujete své rozhodnutí promyslet. Jestliže po vás chce makléř rozhodnutí okamžitě, aniž byste spolu předtím nějakou dobu komunikovali, jde mu zřejmě jen o provizi. Pryč od něj.

Držte se uvedených pěti rad.

Nemělo by se vám pak stát, že si vyberete špatného makléře a přijdete o mnoho peněz.

Vyzkoušejte si moje služby, které jsou pro vás zdarma. Hypoteční makléřkou jsem od roku 2010 a za tu dobu jsem hypoteční úvěr zařídila již mnoha spokojeným klientům.

Kontaktujte mě a získejte nejvýhodnější hypotéku.

Ing. Radka Fyrbachová
hypoteční makléř
nám. Přemysla Otakara II. 33
370 01 České Budějovice
Mobil: +420 724 468 702
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/radka-fyrbachova

 

 

<< Všechny video návody

  

Doporučte tento článek svým přátelům

Podobné články z blogu

[video] GEPARD FINANCE slaví 15 let

GEPARD slaví již 15 let na trhu. A s ním i 65 370 spokojených klientů, o které pečuje 960 hypotečních makléřů na 92 obchodních místech po celé ČR. Dnes již realizují hypoteční makléři Gepard Finance každou 1 hodinu 1 hypotéku. Přehrajte si video...

[video] Refinancování hypotéky - 5 doporučení, jak ušetřit

Představte si, že se Vám podaří snížit úrokovou sazbu třeba jen o 0,5 %... u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč! V tomto videu vám poradíme, jak ušetřit při refinancování vaší hypotéky.

Best mortgage (Lenka Svobodová, Prague, Czech Republic)

 
Mortgage for English speaking clients in the Czech Republic...
My clients often ask me which mortgage is right for them. Choosing the best home loan is not an easy task. Most people base their decision just on the interest rate and are not aware of...