• Nejlepší hypotéka

  Najdeme vám tu nejlepší hypotéku na trhu, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám a možnostem. Gepard je vždy na Vaší straně!

Gepard pro klienta najde a zařídí nejlepší hypotéku, ale tím jeho práce nekončí.

Gepard zůstává s klientem po celou dobu čerpání úvěru i po něm.

Gepard je rychlý, starostlivý, přátelský, spolehlivý. Všichni ho mají rádi.

Dětem se líbí a rodičům ušetří spoustu času a peněz.

Nejsme bankou a bankou ani být nechceme.

Naše služba je jinde. Jsme blíž k zákazníkovi.

Jsme tam, kde banka chybí nebo je pouze jedna s jednou nabídkou. Tím klient neuspoří. Neušetří ani, když má realitní či jiný subjekt nasmlouvané dvě, tři banky, protože mu nedokáží udělat okamžitý propočet a výstup.

Chceme, aby klient ušetřil čas a nemusel dlouze hledat, jestli právě pro něj je ta banka vhodná, jestli mu nabídne výhodné podmínky nebo aby po dlouhém pátrání zjistil, že se tam nemůže o financování nemovitosti ucházet, protože se nevejde do jejich metodických škatulek.

Veškeré naše služby jsou ZDARMA.

GEPARD FINANCE - Víc než banka.

Co znamená nejlepší hypotéka?

1. Nejlepší hypotéka je jenom jedna

Pokud Vám úvěrový pracovník na pobočce banky nabídne nejlepší hypotéku, buďte na pozoru! Jedná se o nejlepší hypotéku té konkrétní banky. Nemusí to být ovšem nejlepší hypotéka pro klienta na trhu dostupná.

Pokud Vám najde nejlepší hypotéku GEPARD FINANCE, můžete si být 100% jisti, že lepší produkt pro vaše financování nemovitosti nenajdete.

GEPARD nejlepší hypotéku garantuje!

2. Nejlepší hypotéka bez starostí

Ukazuje se, že nezávislé porovnání všech bank a stavebních spořitelen, které již léta poskytujeme, je velmi oblíbenou a využívanou službou. Díky našemu přístupu ušetří klienti při financování bydlení mnoho set korun měsíčně.

A teď to nejdůležitější. Nejlepší hypotéka znamená i jedinečný servis a péči o klienta.

Nejenom, že garantujeme výběr nejlepší hypotéky na trhu, ale zaručujeme profesionalitu a odbornost při zajištění veškeré administrativy související s hypotečním úvěrem. To vše ZDARMA.

GEPARD zařídí veškerou administrativu za Vás.

3. Dostupnost nejlepší hypotéky po celé ČR

Obchodní síť GEPARD FINANCE pokrývá celou Českou republiku a Slovensko. Přesvědčte se, že jsme i ve Vašem regionu... menu KONTAKTY
 

GEPARD disponuje nejširší obchodní sítí na trhu!

Najdeme Vám nejlepší hypotéku.

Zařídíme veškeré náležitosti spojené s úvěrem.

ZDARMA.

Je v tom nějaký háček?

Pokud vás v tuto chvíli napadá, že spolupráce s námi je lákavá, najdeme nejlepší hypotéku, všechno vyběháme za Vás, dokonce zcela zdarma, ale čekáte nějaký háček, je to přirozené. Asi bychom hledali ujištění také.

Protože ale jako specializovaná makléřská společnost sjednáváme den co den mnoho hypotečních úvěrů pro zájemce z celé České republiky už více než 15 let, desetitisíce spokojených klientů jsou pro Vás další známkou toho, že naše služby jsou opravdu nadstandardní a své sliby dodržujeme. (A určitě bychom si nechtěli poškodit jméno něčím, co bychom pak nesplnili.)

Neschováváme se navíc za žádné tržiště hypoték, za žádný virtuální portál, za žádný PO Box, na našich kamenných obchodních místech a telefonních číslech nás zastihnete každý pracovní den. Naše aktivity si můžete také prověřit u jednotlivých bankovních domů a na Internetu. Každá pobočka GEPARD FINANCE je samostatně řízena a kontrolována. Každý hypoteční makléř vlastní certifikát, absolvuje pravidelná školení v rámci GEPARD AKADEMIE a řídí se přísnými interními pravidly a etickým kodexem.

Žádný háček v tom není. Jednoduše nejlepší hypotéka.

Na rozdíl od konkurenčních hypotečních makléřů a finančních poradců vlastníme licence všech bankovních domů a díky trvale vysoké kvalitě poskytovaných služeb máme téměř 8% podíl na trhu hypoték v ČR. Za deset let své činnosti jsme zpracovali hypoteční úvěry v celkovém objemu 130 miliard Kč pro více jak 80.000 klientů.
 

Protože ale chcete vědět, co na služby GEPARD FINANCE říkají klienti, kteří s námi již spolupracovali, přikládáme několik úryvků z jejich reakcí...

 

Vážená paní Marková,

chtěla bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Pro banku jsem byla poměrně problematický případ, a tak považuji kladné vyřízení úvěru za kus dobře odvedené práce. Musím uznat, že když o Vás paní v realitní kanceláři mluvila jako o "štice ve finančních vodách" :-) tak nepřeháněla ani trochu.

Po mnohaletých zkušenostech s bankami jste první člověk, který nejenže byl ochotný a sympatický, ale hlavně dodržel, co řekl. S důvěrou se na Vás budu obracet i při řešení dalších finančních záležitostí, přeji hodně spokojených klientů a dalších úspěchů ve Vaší práci,

s pozdravem  MVDr. Ivana Jelenová, Jedovnice.

  

Dobrý večer, paní Jarošová,

jednání s Vámi, bylo jedno z nejprofesionálnějších v mém životě a jsem Vám velkým dlužníkem. Bohužel jsem narazila v bance na né moc příjemné a ochotné lidi a díky Vám to nakonec vše dopadlo dobře. Byla jste vždy flexibilní, ochotná, taktní, prostě profesionál ve všech směrech.

S pozdravem

manželé Zuzana a Miloš Mostečtí

 

Vážený pane řediteli,

v letošním roce jsem se rozhodl koupit byt v Táboře. K jeho financování jsem zvolil hypoteční úvěr. Pro dobré reference o Vaší společnosti jsem se rozhodl využít služeb k realizaci toho záměru firmu GEPARD FINANCE. S Vaší společností jsem byl nadmíru spokojený.

Váš zaměstnanec p. Jaroslav Tichý z Českých Budějovic se stal mým hypotečním poradcem. Byl neocenitelným pomocníkem v době realizace hypotéky.

Bez něho bych asi tento pro mě nový a složitý proces v tak krátké době nezvládl. Chtěl bych ocenit jeho nevšední, velmi obětavý přístup k řešení nejednoho problému v průběhu rozhodování o hypotéce a pak její následné realizaci. Vážím si jeho znalosti, empatický přístup, jeho aktivitu směrem k bance, realitní kanceláři i ostatním institucím, se kterými jednal. Jeho činnost mi velmi pomohla. Za mě vyjednal spoustu administrativních záležitostí, a tím mi ušetřit spoustu volného času.

Tento dopis a poděkování jsem zvolil pro to, abyste věděl, jak skvělé zaměstnance máte. Pokud se v mém okolí vyskytne někdo, kdo bude uvažovat o hypotečním úvěru, bez váhání doporučím Vaši společnost resp. p. Jaroslava Tichého.

S pozdravem

Váš spokojený zákazník

MUDr. Milan Hanzal, Tábor

 

Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši pomoc a ochotu při výběru a následném vyřizování nejlepší hypotéky za nejvýhodnějších podmínek. Vše proběhlo na jedničku a zítra se mi bude předávat byt.

Jsem moc vděčná, že jsem se na Vás mohla obrátit. A do budoucna, v případě potřeby, určitě zase využiji služeb GEPARD FINANCE.

MOC ZA VŠE DĚKUJI!!

Veselá Kateřina

 

Dámy a pánové,

velice rád bych touto cestou poděkoval za bezproblémové vyřízení nejlepší hypotéky paní Veronice Markové. Jelikož má známá vyřizovala hypotéku a dostal jsem od ní výborné reference na paní Markovou, tak jsem toho využil a nelituji. Její přístup a řešení financování naší stavby bylo příkladné a bezproblémové. Jelikož jsem časově dosti vytížen, tak jedna schůzka byla dostačující, kde jsem dostal kompletní informace a nabídka, kterou jsme vybrali byla nejzajímavější.

Po vybrání konkrétní nabídky jsem dostal seznam potřebných dokladů k vyřízení hypotéky, následně jsem je v možném termínu dodal a hypotéka byla vyřízena velice rychle.

Když to shrnu, tak jsem kvůli hypotéce paní Markovou celkově navštívil dvakrát, tedy informace ohledně hypotéky, vybrání konkrétní banky a financování a po druhé, kdy jsem ji předal potřebné dokumenty. Poslední schůzka už byla přímo v bance, kde jsem podepsal hypoteční smlouvu. Pokud to přepočítám na hodiny, tak hypotéka mě díky Gepard Finance a paní Markové stála cca 3 hodiny mého času a to je excelentní. Nemusel jsem obíhat banky, pracně to porovnávat, propočítávat, dostal jsem komplexní informace hned na jednom místě, rychle bylo vše vyřízeno, takže můžu vřele doporučit.

Při refinancování se určitě obrátím na paní Markovou a Gepard Finance.

S pozdravem

Vojtěch Sedláček

 

Slečna Kilianová je profesionál na správném místě. Je velice ochotná, spolehlivá, s hypotékou jsem měla minimum starostí, vše mi vždy vysvětlila a následně za mě vyřídila. Co víc si člověk může přát. K jejím službám nemám výhrady. Byla jsem absolutně spokojená. Veronika Skácelová

 

Dobrý den,

jsem vaším klientem na pobočce v Brně a spolupracuji s vámi v rámci mé hypotéky již několik týdnů.

Chtěla bych maximálně vyzdvihnout profesionální přístup vašeho zaměstnance pana Martina Šmída. Je to opravdu člověk na svém místě, inteligentní, lidský, profesionální, ve svém oboru schopen odpovědět na jakýkoliv dotaz. Jeho absolutním kladem je 100% spolehlivost, co klientovi slíbí, to udělá, což je dnes velkou vyjímkou.

Děkuji předsednictvu, za ocenění takových zaměstnanců.

Vladislava Kršková, Brno

  

Jsme si vědomi, že bez každodenní pilné práce, bez předané přidané hodnoty naší služby našim klientům a partnerům, bez aktivity každého z nás, bez neustálého vzdělávání se a bez pokory, nelze na otevřeném trhu dlouhodobě udržet pozici jedničky mezi hypotečními makléři. Proto každý z našich franšízantů, každý z našich hypotečních makléřů a spolupracovníků ctí hodnoty gepardí rodiny, které jsou pro vás, pro klienty, zárukou profesionality a kvalitního hypotečního servisu.

 

Hypotéka na bydlení znamená zadlužení se správným směrem.
 

Češi kupují více než 70% nemovitostí prostřednictvím hypotéky. Pro většinu lidí je tato cesta jedinou možností, jak se dopracovat k bydlení ještě předtím, než si na to sami vydělají.

Pokud nechcete trávit hodiny či dny studováním podmínek a sháněním podkladů, určitě oceníte služby zkušeného hypotečního makléře GEPARD FINANCE, který za Vás vyřídí nejlepší hypotéku rychle, jednoduše, bez zbytečných formalit a nákladů navíc.

V zemích s vyspělým hypotečním trhem sjednávají hypoteční makléři až 80 % všech obchodů. V České republice se jedná o více než 65 % hypotečních úvěrů, které jsou zprostředkovány externími partnery bank (hypotečními makléři příp. drobnými zprostředkovateli).

Co pro výběr Vaší nejlepší hypotéky udělat?
 

 • Jediné, co musíte pro získání nejlepší hypotéky na trhu udělat, je zavolat nebo nás kontaktovat emailem.
   

Vyberte si, prosím, obchodní místo GEPARD z široké nabídky v menu KONTAKTY podle dostupnosti a sympatií.

 • Všechny pobočky mají uvedeny podrobné údaje o svých makléřích a další zajímavé informace o svém obchodním místě včetně doprovodných fotografií.
   
 • Čas a místo schůzky si určujete Vy. Nezáleží na tom, zda to bude po pracovní době nebo o víkendu, hypoteční makléř přijde tam, kde to vyhovuje Vám.
   
 • Hypoteční makléř vybere nejlepší hypotéku pro Váš případ, dobu splácení, délku fixace úrokové sazby a vyplní spolu s Vámi všechny formuláře. V bance vyjedná nestandardní požadavky, sleduje proces schvalování. Je pro vás oporou při čerpání financí a zajistí další potřebné náležitosti, jako je pojištění nemovitosti a efektivní pojištění splátek úvěru. Celý úvěr vyřídíte bez jediné návštěvy banky a stresu, že na něco zapomenete nebo nevyřídíte správně.
   
 • Hypoteční makléř poskytuje poradenství v době splácení a pomáhá řešit jak problémové situace, tak postup, který Vás čeká v době fixace, kdy je možné jak splatit část úvěru, tak za výhodných podmínek úvěr zvýšit. Pomůže pro Vás vyjednat podmínky pro další dobu splácení u stávající banky nebo vyřídit přestup k jiné bance bez zátěže na administrativu a poplatky (viz sekce refinancování staré hypotéky).
   

Kolik to bude všechno stát?
 

Vůbec nic. Za služby hypotečního makléře GEPARD FINANCE nic neplatíte.
 

Můžete si vybrat z našich více než 400 certifikovaných makléřů na 80 obchodních místech po celé ČR.

Více o našich obchodních místech se dozvíte v menu KONTAKTY

 


Každou 1 hodinu GEPARD realizuje 1 hypotéku.
 

Gepard - nejlepší hypotékaVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištění. S námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 80.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance