Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE

Opravdu nejlepší hypotéka, kterou najde a zařídí hypoteční makléř GEPARD FINANCE, je pro každý obchodní případ pouze jedna. Nejlepší hypotéka představuje nejen nejnižší úrokovou sazbu, nejlepší hypotéka musí také odpovídat klientovým potřebám a možnostem. Co znamená nejlepší hypotéka?

Zdroj: HyperMedia (Hyperbydlení CZ), 4.8.2011

GEPARD FINANCE najde nejlepší hypotéku

Gepard Finance, největší hypoteční makléř v ČR a člen Asociace hypotečních makléřů, se představuje v novém hávu: do vizuální podoby značky přibyl kreslený gepard, zcela nově pak společnost používá reklamní sdělení „Najdeme vám nejlepší hypotéku".

S novou kampaní se společnost Gepard Finance představila úderem prázdnin. „Klienti se s novým reklamním sdělením, které informuje o tom, že jim bude nalezena nejlepší hypotéka a novým vizuálem geparda mohou setkat od začátku července 2011 na takřka 50 venkovních plochách v rámci celé ČR," říká Jiří Hlinka, ředitel marketingu společnosti Gepard Finance, a dodává, že součástí je i reklama na internetu a aktivity na poli public relations.

Myšlenka zahrnout kresleného geparda do vizuálu společnosti byla nasnadě: „Gepard symbolizuje zvíře nejen silné, rychlé a sympatické, ale i s lidskou tváří a vlastnostmi, které jsou naší práci blízké," představuje nový vizuální element Jiří Hlinka. „Gepard je starostlivý, přátelský, spolehlivý a hlavně vždy na straně klienta. Všichni ho mají rádi. Dětem se líbí a rodičům ušetří spoustu času a peněz," říká Jiří Hlinka.

Co zahrnuje nejlepší hypotéka

Heslem „Najdeme vám nejlepší hypotéku" společnost Gepard Finance vyjadřuje fakt, že její makléři prostřednictvím 73 obchodních míst nalézají pro klienty nejlepší řešení hypotečního financování, nejlepší hypotéku,  a to ve všech koutech České republiky. „Nejde jen o to, zda-li má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu, nejlepší hypotéka musí také odpovídat klientovým potřebám a možnostem," vysvětluje Jiří Hlinka.

Klienti Gepard Finance podle jejího marketingového ředitele mohou těžit zejména ze silné pozice společnosti na trhu, z jejích vyjednávacích schopností v bankách a efektivního servisu. Neméně důležité jsou pak i úzké vztahy s realitními a developerskými společnostmi, díky nimž je nákup nové nemovitosti a její financování hypotékou velmi komfortní záležitostí. Nejlepší hypotéka je zprostředkována ZDARMA.

Konečně nejlepší hypotéka. Hypotéka s GEPARD FINANCE

A teď to nejdůležitější. Nejlepší hypotéka znamená i jedinečný servis a péči o klienta. Nejlepší hypotéka je pro klienta úplně bez starostí a zdarma. Nejenom, že GEPARD FINANCE garantuje výběr nejlepší hypotéky na trhu, ale zaručuje profesionalitu a odbornost při zajištění veškeré administrativy související s hypotečním úvěrem. Opravdu nejlepší hypotéka.

Klienti zcela bezplatných hypotečních služeb společnosti Gepard Finance využívají již od roku 2003. Za 8 let existence tento lídr mezi hypotečními makléři zajistil hypotéky v celkovém objemu 25 miliard Kč pro více jak 15.000 klientů. Všichni mají jistotu, že jim bude zajištěna ta nejlepší hypotéka.

Co dělat, aby mi byla nalezena nejlepší hypotéka?

  • Můžete si vybrat z více než 300 certifikovaných makléřů na 73 obchodních místech GEPARD FINANCE po celé ČR.
  • Čas a místo schůzky si určujete Vy. Nezáleží na tom, zda to bude po pracovní době nebo o víkendu, hypoteční makléř přijde tam, kde to vyhovuje Vám.
  • Hypotečním makléřem bude vybrána nejlepší hypotéka pro Váš případ, doba splácení, délka fixace úrokové sazby. Následně spolu s Vámi vyplní všechny formuláře. V bance vyjedná nestandardní požadavky, sleduje proces schvalování. Je pro vás oporou při čerpání financí a zajistí další potřebné náležitosti, jako je pojištění nemovitosti a efektivní pojištění splátek úvěru. Celý úvěr vyřídíte bez jediné návštěvy banky a stresu, že na něco zapomenete nebo nevyřídíte správně.
  • Hypoteční makléř poskytuje poradenství v době splácení a pomáhá řešit jak problémové situace, tak postup, který Vás čeká v době fixace, kdy je možné jak splatit část úvěru, tak za výhodných podmínek úvěr zvýšit. Pomůže pro Vás vyjednat podmínky pro další dobu splácení u stávající banky nebo vyřídit přestup k jiné bance bez zátěže na administrativu a poplatky (viz refinancování staré hypotéky).

 
Nejlepší hypotéka přes GEPARD FINANCE.

Kolik to všechno bude stát?

Vůbec nic. Za služby hypotečního makléře GEPARD FINANCE nic neplatíte! Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE je zdarma.

 


 

Více o GEPARD FINANCE: Nejlepší hypotéka a mnohem víc...
 

GEPARD FINANCE je česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Zajišťuje také všechny typy pojištění. Nejlepší hypotéka, hypotéky, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, všechny typy pojištění, spotřební úvěry, bezúčelové úvěry, americké hypotéky. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, patří mezi největší firmy ve zpracování hypoték na trhu a významně působí i na Slovensku.

Každý 12. člověk v ČR, který potřebuje hypotéku, realizuje svůj záměr přes společnost GEPARD FINANCE. Ptáte se proč?

  • Gepard pro klienta najde a zařídí nejlepší hypotéku, ale tím jeho práce nekončí.
  • Gepard zůstává s klientem po celou dobu čerpání úvěru i po něm.
  • Gepard je rychlý, starostlivý, přátelský, spolehlivý. Všichni ho mají rádi.
  • Dětem se líbí a rodičům ušetří spoustu času a peněz.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Osobní přístup hypotečního poradce je stále nenahraditelný [podcast Finance FM]

18. 3. 2021, Podcast Finance FM

Hostem dalšího dílu podcastu Finance FM byl generální ředitel Gepard Finance, Jiří Pathy. Zkušený manažer v úvodu epizody přibližuje požadavky na hypotečního makléře, než se stane důvěryhodným průvodcem klienta ve světě...

Hypotéky na pokraji krize – Jiří Pathy

Jaký je aktuální stav na trhu hypotečních úvěrů? Jaký vliv může mít koronavirus a nařízená karanténa na budoucí úrokové sazby a obecně na trh hypoték? Hrozí ekonomická krize? Do dnešního rozhovoru přijal pozvání Jiří Pathy, generální ředitel Gepard...

Zlevňování hypoték končí

S dalšími kolegy z branže jsme poskytli vyjádření ohledně vývoje úrokových sazeb pro server Penize.cz.

Úrokové sazby nejsou výsledkem jednoduché úvahy. Na jejich výši se podílí více vlivů.

Především je to vliv zcela objektivní a tím je cena peněz....