• Nejlevnější hypotéka - levná hypotéka

    Hledáte nejlevnější hypotéku na trhu? My Vám ji garantujeme. Nejlevnější hypotéka - s námi zaručeně ušetříte.

Nejlevnější hypotéka

Nejlevnější hypotéka znamená výběr nejlepší a nejlevnější varianty pro Váš konkrétní případ financování nemovitosti. Srovnáme nabídky všech hypotečních bank, jen tak můžete mít jistotu nejlepšího výběru nejlevnější hypotéky.

Chci tu nejlevnější hypotéku!

Pokud byste rádi na úrocích zbytečně neprodělali, máte 2 možnosti:

  • navštívit všechny banky a porovnat jejich podmínky
  • nebo svěřit hypotéku odborníkům GEPARD FINANCE, kteří to udělají za Vás.... a zdarma!

Opravdu mi zařídíte nejlevnější hypotéku?

Na to se můžete spolehnout! Garantujeme nejlepší podmínky u všech hypotečních bank. Přesvědčte se! Přesvědčilo se již přes 50 000 spokojených klientů, kterým jsme pomohli získat nejlevnější hypotéku. Nejlevnější hypotéka - stačí nás kontaktovat na nejbližším obchodním místě.

Nejlevnější hypotéka s GEPARD FINANCE

Spolupráce s makléřem GEPARD FINANCE Vám může pomoci získat nižší úrokovou sazbu z Vaší hypotéky, než je sazba nabízená Vaší bankou, developerem apod., a tak ušetřit mnoho peněz na úrocích.

To platí i o konci fixační doby u stávající hypotéky, kterou můžete refinancovat do jiné hypoteční banky. V takovém případě prověříme, zda byste jinde nemohli ušetřit i včetně dalších poplatků spojených se změnou banky.

S námi zaručeně nejlevnější hypotéka!

Nejen nejlevnější hypotéka, ale mnohem víc...

GEPARD FINANCE Vám zajistí nejen nejnižší dosažitelné úrokové sazby na trhu, ale navíc poskytuje kvalifikované finanční poradenství a administrativní služby zcela zdarma!

Proč obcházet jednotlivé banky, když komplexní řešení Vaší nejlevnější hypotéky lze nalézt na jednom místě za asistence kvalifikovaných a zkušených makléřů? Díky GEPARD FINANCE získáte zkušeného partnera, který Vám ušetří starosti a zbytečné chyby, kterých byste se mohli ve složitém hypotečním procesu dopustit.

Zdarma Vám poradíme, za jakých okolností je možné žádat o dotaci, a poskytneme veškeré informace týkající se dotačních programů, státní podpory a daňových úspor spojených s Vaším hypotečním úvěrem.

Těší nás, že můžeme sjednávat pro naše klienty nejvýhodnější a nejlevnější hypotéky na trhu.

 

PRŮVODCE NEJLEVNĚJŠÍ HYPOTÉKOU

1. Úvodní konzultace

Prvním krokem k získání nejvýhodnější a nejlevnější hypotéky je podrobná analýza potřeb klienta. Náš makléř si s Vámi sjedná schůzku, na které Vás seznámí se všemi možnými eventualitami. Na základě společného rozhovoru vykrystalizuje směr, kterým by se měl vydat. Čím více informací od Vás makléř získá, tím blíže Vám bude vysněná hypotéka. Celý proces je transparentní a počítá s Vaším zapojením. Klienti jsou zároveň našimi partnery. Váš názor je pro nás důležitý. Jen díky úspěšně fungující vzájemné komunikaci můžeme dosáhnout toho, aby byla nejlevnější hypotéka Vaše.

Konečné slovo má vždy klient.

Na první schůzku s makléřem je vhodné si připravit:

  • představu, co chcete hypotékou financovat - byt, dům
  • jakou nemovitostí budete ručit, pokud to bude jiná nemovitost než ta, kterou kupujete
  • představu, kolik jste ochotni a schopni investovat z vlastních zdrojů
  • představu, kolik chcete splácet (měsíční splátka) a jak dlouho
  • údaj o vašich příjmech a pravidelných výdajích (splátky jiných úvěrů, leasing, běžné výdaje...)

 

Tip: Sečtěte úspory, které máte, příp. přičtěte možné půjčky od příbuzných či známých. Sečtěte Vaše měsíční příjmy (plat, důchody, sociální dávky apod.), odečtěte Vaše očekávané průměrné výdaje na živobytí, včetně případných splátek půjček příbuzným, včetně rozumné rezervy na nepředvídané výdaje a rozdíl vezměte jako nejvyšší možnou splátku budoucí hypotéky. Podobně bude postupovat banka při posuzování Vaší bonity - spočítá rozdíl Vašich příjmů a životního minima rodiny a s výslednou částkou bude kalkulovat jako nejvyšší možnou splátkou... Více viz Příprava na schůzku s makléřem

2. Výběr banky a varianty úvěru

Makléř pokračuje v analýze aktuálního trhu úvěrů vzhledem k vybrané nemovitosti a z velkého množství  typů a variant hypotečních úvěrů Vám doporučí ty nejlepší a nejlevnější. Spolu vyberete banku, typ a variantu úvěru, která Vám nejvíce bude vyhovovat.

Opravdu nejlevnější hypotéka?

Na tuzemském trhu jsou hypotéky nabízeny v opravdu velkém množství. Orientovat se v jednotlivých nabídkách vyžaduje velký přehled a hluboké znalosti. Proto máme pro naše hypoteční makléře GEPARD FINANCE vyvinut speciální metodický portál, který je unikátní na hypotečním trhu, kam zaznamenáváme veškeré změny a aktuální nabídky od všech hypotečních bank a provádíme pravidelná školení makléřů. Chceme mít stále jistotu, že Vám můžeme zajistit ty největší odborníky.

Jak dlouhou trvá, než mi najdete nejlevnější hypotéku?

Nedá se předem odhadnout přesný počet dní. Vždy záleží na individuálních potřebách klienta a momentální situaci na trhu. Bankovní hypotéku umíme vyřídit i za několik dní po odevzdání všech potřebných dokladů ze strany klienta.

Hypotéka na bydlení je z hlediska Vaší budoucnosti velmi důležitý životní krok. Vzít si úvěr na bydlení znamená souhlasit se splácením na příštích 20 až 30 let. Proto je nutné se věnovat všem detailům tak, abyste před sebou měli klidnou budoucnost a nemuseli se obávat potíží se splácením.

3. Komunikace s bankou a potřebné doklady

Podrobně Vám představíme model optimálního hypotečního produktu spolu se seznamem potřebných dokladů a časovým harmonogramem jednotlivých kroků.

Shromáždíme za Vás potřebné dokumenty a vyplníme příslušné formuláře. Zajistíme Vám průchodnost Vašeho případu ve zvoleném hypotečním domě.

Zastoupíme Vás při stálé komunikaci s bankovním domem během přípravy Žádosti o hypoteční úvěr a zajistíme její oficiální podání ve zvolené bance.
 

Veškeré jednání s bankou vede hypoteční makléř, nemusíte se o nic starat.

4. Průběh schvalovacího řízení

Budeme sledovat průběh schvalovacího řízení Vaší žádosti a budeme Vás o něm informovat. Na podněty banky a její případné žádosti o doplnění informací budeme neprodleně reagovat. 

5. Úvěrová smlouva a čerpání úvěru

K podpisu úvěrové smlouvy Vás osobně doprovodíme do banky. Pomůžeme Vám v orientaci v její textaci a vysvětlíme Vám podmínky čerpání úvěru. Ohlídáme příslušné lhůty a budeme Vám i nadále plně k dispozici.

Pokud Vám bude vše jasné a srozumitelné, smlouvy podepíšete.

6. Vklady smluv a uvolnění peněz

Následuje vklad zástavních smluv a poté kupní smlouvy do katastru nemovitostí (převod Vašeho vlastnického práva). Splnění dalších podmínek čerpání je nezbytné pro uvolnění peněz z banky. Splněním podmínek pro čerpání Vám opět pomáhá makléř.

7. Pojištění

Nejpozději v tuto dobu je kromě jiného potřeba mít také vyřízené pojištění nemovitosti proti živelním rizikům a pojištění vinkulovat ve prospěch banky. S problematikou souvisejícího pojištění Vám rádi poradíme.

8. Servis po celou dobu splatnosti úvěru

Jsme Vám k dispozici rovněž po celou dobu splácení Vaší hypotéky.

Naším klientem jste Vy. Stojíme proto vždy na Vaší straně.

Chcete se dozvědět více o hypotéce?

Přejděte přímo do menu HYPOTÉKA

 


Související odkazy:

 


 

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.
 

Gepard - nejlevnější hypotékaVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištěníS námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 50.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance