Nevíte, jak na výpočet výhodné hypotéky? Pomůžeme vám

V době, kdy se bez hypotéky neobejde skoro nikdo, kdo si chce pořídit vlastní nemovitost nebo ji zrekonstruovat, je na trhu mnoho nabídek hypotečních úvěrů. Jak se ale v nabídkách jednotlivých bank vyznat a nezvolit si hypotéku s nevýhodnými podmínkami, na které sami nepřijdete nebo je objevíte pozdě?

 

Nevíte, jak na výpočet výhodné hypotéky? Pomůžeme vám

 

Způsobů je mnoho, zvolte si ten nejjednodušší

Stejně jako je mnoho finančních produktů, které vám budou banky nabízet, je i spousta způsobů, jak zjistit, co je pro vás výhodné a co nikoli. Ti zdatnější v matematice a informatice mohou využít funkcí, které nabízí Excel. To je ale komplikované a zdlouhavé, stejně jako další způsoby.

Tou nejjednodušší cestou je použití online hypoteční kalkulačky, která vše vypočítá za vás.

Stačí jen poskytnout jí údaje, které požaduje:

 • účel hypotéky
   
 • částka, jakou chce žadatel půjčit
   
 • jak dlouho chce žadatel splácet
   
 • jak dlouhou fixaci si chce zvolit
   
 • jaká je hodnota nemovitosti, o kterou má zájem

Kalkulačka poradí, profesionál pomůže

Online kalkulačka najde na základě zadaných údajů nejvýhodnější řešení vaší stávající situace, avšak zatím pouze orientačně. Jestliže byste rádi získali podrobnější informace o tom, jakou šanci na schválení žádosti o hypotéku máte u konkrétních bank, můžete dále vyplnit údaje o svém věku, čistém měsíčním příjmu, o měsíčních výdajích domácnosti, o tom, kolik členů vaše domácnost má, kolik z nich tvoří děti do 6 let, děti od 6 do 15 let a od 15 do 26 let. Žadateli se po vyplnění formuláře objeví semafory, které vám ukáží, u které banky máte zelenou a kde máte stopku.

Pokud se stane, že by vás podle výsledků kalkulačky ráda viděla jen jedna banka, nebo dokonce ani ta ne, nemusíte zoufat. V takovém případě, a samozřejmě i kdykoli jindy, se můžete obrátit na odborníky z Gepard Finance, kteří vaši situaci individuálně zhodnotí a najdou pro vás to nejlepší řešení.

Ztrácíte se v nabídkách hypotečních úvěrů a nerozumíte podmínkám, které si banky kladou? Snažíte se složitě vypočítat, která hypotéka by pro vás byla nejvýhodnější? Přestaňte se trápit a využijte naší hypoteční kalkulačky nebo radu profesionála, který vám v jakémkoli případě rád pomůže.

 

Najděte si nejlepší sazbu hypotéky

  
Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

Sdílejte článek