Novoroční poselství: Ať máte Vánoce každý den!

Přejeme našim klientům, aby následující rok 2016 byl přesně tím, který chtějí získat do svého života. Náš pracovní život nese název KVALITA. Pokud s námi v novém roce začnete spolupracovat, řešit hypotéku či refinancování, bude i váš rok nést stejný název.

Novoroční poselství: Ať máte Vánoce každý den!

Rok 2015 byl pro hypotéky a hypoteční trh extrémně příznivý, jak z hlediska poskytnutého objemu, nízkých úrokových sazeb, vylepšování procesů u bank, tak v neposlední řadě i poklesem podílu delikventních (klasifikovaných) hypoték.

Rok 2015 je shodou okolností posledním rokem, kdy po 20letém novodobém fungování hypotečního trhu v ČR nebyl tento obor žádným způsobem směrován či korigován legislativou. 

Kvalita je naší konkurenční výhodou

novoroční hypotéka

Naší konkurenční výhodou jsou tři základní principy: profesionalita, specializace a etika.

Hypotečnímu poradenství se věnujeme na plný úvazek. Úzká specializace na hypoteční produkty zaručuje klientům potřebnou praxi a profesionalitu makléře.

Makléř Gepard Finance zprostředkovává hypotéky výhradně makléřským stylem, to znamená, že nabízí produkty všech bank, do banky předává kompletní složku a s klientem zůstává po celou dobu čerpání a splácení úvěru.

Zájmy klienta jsou pro makléře na prvním místě, vyřídí za něj veškerou administrativu a postará se o bezproblémové čerpání hypotéky.

Protože je hypotéka zpravidla závazkem na celý život, je potřeba mít za zády zkušeného makléře s certifikací kvality FÉR hypotéka, na kterého je spolehnutí za každé situace.

A jaký bude rok 2016?

Rok 2016 bude nejvýznamnějším rokem v novodobé historii hypotečního trhu v ČR, jelikož vejde v platnost a účinnost Zákon o spotřebitelském úvěru na nemovitosti, který na dlouhá léta ovlivní kvalitu hypotečního trhu.

Tato regulace se však nesmí stát jen formální normou bez efektu. Pro nás specialisty na hypoteční financování je to velká výzva. Věříme, že se pro nás tato regulace stane konkurenční výhodou a potvrdíme kvalitativní rozdíl proti univerzálním finančním poradcům.

Nový rok 2016

Naším cílem je mít velmi spokojené klienty

V uplynulém roce 2015 přišlo přímo do sídla společnosti přes 40 oficiálních dopisů od našich spokojených klientů. Je to pouze vrcholek ledovce spokojenosti našich klientů, protože většina z nich při realizaci koupě nemovitosti a souvisejícím zajištění služby financování hypotékou nenajde čas, aby se o dobrou zkušenost s naší prací podělila.

Důležitější je, že každý klient, který o naší práci šíří pozitivní referenci, tak generuje další množinu klientů, kterým můžeme zajistit nejvýhodnější hypotéku a udržet vysoký standard a trvalý profit naší obchodní sítě.

Nezbývá než poděkovat našim klientům za důvěru a popřát jim, aby s rychlými gepardími službami měli Vánoce každý den!
 

PF 2016


Dvatisícešestnáct let, 

počítá si datum svět,

proto zdraví stálé mějte, 

gepard vánočnína sebe se všichni smějte,

štěstí kolem víc než moře, 

hory lásky, žádné hoře.

Přeje do roku 2016 GEPARD

 

Sdílejte článek