Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Oberbank

    Oberbank Vám nabízí ve všech finančních oblastech Řešení pro život. Je Váš silný a spolehlivý finančník, poradce a partner náročných klientů.

Oberbank

logo Oberbank

Pomůže Vám realizovat Vaše strategické koncepce. Naší individuální nabídkou služeb se přizpůsobíme speciálním potřebám Vaší firmy. Oberbank je kompetentní partner, na kterého se vždy můžete spolehnout a jako jediný se o Vás postará v 5 zemích - České republice, Rakousku, Bavorsku, Maďarsku a na Slovensku. V roce 2009 Oberbank koncern slaví již 140 let od svého založení. V České republice se její působnost datuje od roku 2004. Oberbank AG pobočka Česká republika je se svými 17 pobočkami zastoupena již ve všech regionech České republiky.

Trochu víc než běžná banka

1. Jsme nezávislá, dynamická banka v srdci Evropy se sídlem v Linci.

2. Důvěra našich klientů a odpovědnost vůči 1.700 zaměstnancům nám dodávají sílu svobodně rozhodovat a formovat naší budoucnost.

3. Jsme prvním partnerem ve finančních otázkách ve vašem okolí a jsme náležitě hrdí na naši výkonnost.  

4. Naším nejvyšším cílem je uchování samostatnosti a nezávislosti. Budeme i nadále rozhodovat v zájmu našich klientů, spolupracovníků a akcionářů. Toto nám umožňuje naše výnosnost a stabilní struktura akcionářů.

5. Jako člen rakouské 3 Banken Gruppe sázíme na růst a výnosy v stávajících a nových trzích.

6. Pro všechny potřeby našich klientů najdete síť filiálek Oberbank od Mnichova přes Linec a Vídeň, až po Prahu, Brno a Plzeň.

7. Věnujeme se intenzivní poradenské  činnosti v oboru bankovnictví s vysokým nasazením a využitím našich dlouholetých zkušeností.

8. Kompetence a angažovanost zaměstnanců je zárukou dynamického rozvoje všech nabízených služeb. Pečujeme o osobní kontakt klientem a ve vzájemném dialogu Vám nabídneme „ Řešení pro život ".