Osobní přístup hypotečního poradce je stále nenahraditelný [podcast Finance FM]

18. 3. 2021, Podcast Finance FM

Hostem dalšího dílu podcastu Finance FM byl generální ředitel Gepard Finance, Jiří Pathy. Zkušený manažer v úvodu epizody přibližuje požadavky na hypotečního makléře, než se stane důvěryhodným průvodcem klienta ve světě hypoték. V podcastu se také dozvíte, proč je vedle referencí pro hypoteční makléře důležitá i specializace na jednu oblast nebo jaký je jejich vztah k realitním makléřům.

Osobní přístup hypotečního poradce je stále nenahraditelný [podcast Finance FM]

 

Celý rozhovor si přehrajte ZDE:

podcast Jiří Pathy

 

18. 3. 2021, Podcast Finance FM

S Jiřím jsme dále probrali, proč hypoteční služby ještě nějakou dobu nebude možné plně digitalizovat a proč je osobní přístup hypotečního makléře vůči klientům stále nenahraditelný.

Povídali jsme si ale také o tom, jaké to je přejít z korporátu do malé firmy nebo proč je pro podle Jiřího pro úspěch klíčová hlavně vytrvalost.

Příjemný poslech.

Zaloto.CZ

 

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Hypotéky na pokraji krize – Jiří Pathy

Jaký je aktuální stav na trhu hypotečních úvěrů? Jaký vliv může mít koronavirus a nařízená karanténa na budoucí úrokové sazby a obecně na trh hypoték? Hrozí ekonomická krize? Do dnešního rozhovoru přijal pozvání Jiří Pathy, generální ředitel Gepard...

Zlevňování hypoték končí

S dalšími kolegy z branže jsme poskytli vyjádření ohledně vývoje úrokových sazeb pro server Penize.cz.

Úrokové sazby nejsou výsledkem jednoduché úvahy. Na jejich výši se podílí více vlivů.

Především je to vliv zcela objektivní a tím je cena peněz....

Pět nejlepších hypoték na trhu

19. 11. 2019, Finparáda.cz:

Na Finparádě najdete inovovaný žebříček hypoték s aktualizovaným pořadím. Žebříček jsme ještě více přizpůsobili situaci na trhu, a to ve spolupráci s předním zprostředkovatelem hypoték GEPARD FINANCE. Do žebříčku se probojovaly...