Hypotéky Ostrava

Na našem obchodním místě GEPARD Ostrava Štramberská vyjednáváme pro klienty jen ty nejlepší parametry hypotečních úvěrů a další výhody... 

Hypotéka OSTRAVA - víc než banka

Banky na pozicích hypotečních specialistů zaměstnávají odborníky. Jednoznačně se ale jedná o odborníky na produkty a procesy té které konkrétní banky.

Nedá se očekávat, že zaměstnanec banky upozorní klienta na výhodnou akci konkurence.

Nemůžeme ani čekat, že klient, jehož příjmy nejsou pro banku dostačující, obdrží na rozloučenou informaci o tom, které banky jeho příjmy vyhodnotí lépe a pro klienta výhodněji. Věříme tomu, že se spíše dozví, že „tak by to prostě posoudily všechny banky“.

Nemůžeme to bankovním poradcům mít za zlé. Jsou zaměstnanci jedné banky a ta je neplatí za doporučování konkurence. A banky si navzájem své postupy nesdělují, takže zaměstnanec banky ani nemůže mít podrobný přehled o tom, co konkurence nabízí či umožňuje.

Z toho důvodu je nezastupitelnou role hypotečního makléře. Je objektivní a hlavní prioritou je pro něj spokojený klient. Je to klient, kdo se kvůli dobré práci makléře znovu vrátí. Je to klient, kdo dá na dobrého makléře dobré doporučení.

Proč zrovna Hypotéky Ostrava?

Není všechno zlato, co se třpytí. U úrokových sazeb hypotečních úvěrů to platí snad ještě víc, než jinde. Nejnižší úroková sazba nemusí být pro klienta tím nejlepším řešením. Přesto se mnoho klientů nechá nachytat právě na lákavou úrokovou sazbu.

Tyto lákavé úrokové sazby jsou bez výjimky něčím podmíněny. Zřízením a užíváním účtu u banky, zřízením rizikového pojištění, zřízením majetkového pojištění, zřeknutím se možnosti mimořádných splátek a dalšími podmínkami. A snad ještě více to platí u výstavby či rekonstrukce, kde do hry vstupují ještě další poplatky a náklady.

U takových slev musí klient porovnat, kolik ušetří na jedné straně a co ho to bude stát na straně druhé. Není to jen otázka peněz, ale také otázka užitné hodnoty takto získaných produktů.

Pokud nemám rizika smrti, trvalé invalidity případně další rizika nějak pokryta, zřejmě budu zvažovat využití rizikového pojištění. A pokud k tomu navíc dostanu slevu na úrokové sazbě hypotéky, může to být velice rozumná volba. Ale jestli již takové pojištění mám a jsem spokojen s jeho parametry? Mám si uzavřít druhé pojištění jen proto, abych měl nižší úrokovou sazbu? To chce opravdu dobře rozvážit. Rozhodně úspora na úrocích kvůli odpovídající slevě na sazbě bude vždy značně nižší, než náklady na (nepotřebné) pojištění.

Kolik klientů jsme už potkali, kteří vlastně ani nevěděli, proč ten či onen produkt mají… „když v bance říkali, že nám to zlevní hypotéku…“.

Nenechte se zlákat pozlátkem hezkého čísla. Ptejte se po celkových nákladech, ptejte se po užitné hodnotě, ptejte se nás!

Naši makléři Hypotéky Ostrava mají přehled o trhu, znají „chytáky“, využívají pokročilé analytické nástroje. Nemluvě o tom, že ve většině případů dovedou vyjednat lepší podmínky, než si klient domluví při jednání v bance sám.

Hypotéka Ostrava na Vaší straně

Díky objemům realizovaných v bankách máme nejen dobrou vyjednávací pozici, ale – a to je pro Vás ještě důležitější – máme zkušenosti. Rádi obojí využijeme i pro Váš prospěch.

Budeme se na Váš těšit!

GEPARD Ostrava Štramberská
HYPOTÉKY OSTRAVA

PS: Zajímá Vás refinancování hypotéky?
Přejděte na stranu REFINANCOVÁNÍ OSTRAVA

 

Etický kodex GEPARD FINANCE

 

 

 

 

 

Výše uvedená informace platí POUZE pro naše obchodní místo GEPARD Ostrava Štramberská

 

  


 

zpět na GEPARD Ostrava Štramberská

 

Doporučte tento článek svým přátelům