[VIDEO] Otomar Gottstein: Jen ten klient je spokojený, který se vrací...

Další z franšízantů společnosti Gepard Finance, jež se svěřili se svými zkušenostmi, je Ing. Otomar Gottstein, majitel franšízy v Písku. Mottem tohoto úspěšného franšízanta, jež se může pochlubit řadou ocenění a certifikátů, jsou tato moudrá slova: „Jen ten klient je spokojený, který se vrací…“.

[VIDEO] Otomar Gottstein: Jen ten klient je spokojený, který se vrací...

Jak docílil toho, že jej klienti sami aktivně vyhledávají a žádají o pomoc? Čím se zapsal do jejich podvědomí? Na tyto a další otázky se budeme snažit odpovědět následujícími řádky.

Nejprve se podívejte na jeho video
  

Od Agrobanky k vlastní firmě

Bankovní kariéru Otomar Gottstein začíná v roce 1991, kdy se na dlouhá tři léta upisuje do služeb pražské Agrobanky. První přičichnutí k finančním produktům v něm očividně vzbuzuje zájem, proto se v roce 1994 stává zaměstnancem písecké České spořitelny, kde působí jako úvěrový pracovník a manažer správy rizik. V této společnosti setrvává až do roku 2000, kdy vymění stávající pozici za pozici vedoucího filiálky v Písku, která náleží ke společnosti Sparkasse Mühlviertel-West bank A. G. Mezi finančními produkty se tento úspěšný franšízant protloukal až do roku 2004, kdy se rozhodl pro zásadní životní změnu a spolu s manželkou založil vlastní firmu zaměřující se na finanční poradenství.

Co vedlo úspěšného bankéře k založení vlastní firmy?

Mnohé z nás určitě napadá, jak dospěl úspěšný vedoucí pracovník známých bankovních společností k založení vlastní firmy. Co jej k tomu vedlo a proč přišlo rozhodnutí po tolika letech praxe? A právě praxe, stejně jako omezená možnost vlastní realizace na stávajícím finančním poli, byly impulsem pro založení společnosti GOFIN s.r.o. Jak sám Ota dodává: „Po pár letech nabídky produktů jen jedné finanční skupiny totiž zjistíte, že nejste schopni uspokojit potřeby všech vašich klientů.“ Proto bylo založení vlastní společnosti jediným možným východiskem z této situace.

Zlom nastal v období krize

foto Otomar Gottstein

Rodinná společnost GOFIN s.r.o. se zaměřovala výlučně na hypotéky, stavební spoření a pojištění a nabídky jednotlivých bank, jež na našem trhu operovaly. Dá se říci, že stálí klienti Otomara založení této společnosti přivítali s velkým nadšením a rádi se vraceli do jeho kanceláře, jež nabízela služby hodné profesionálů. Zlom ovšem nastal ve 4. kvartálu roku 2008, kdy i do České republiky dorazila krize, jež se projevila v nižší poptávce na realitním trhu. A tak se 21. prosince roku 2009 Ing. Otomar Gottstein spolu se svou manželkou rozhodli podepsat franšízovou smlouvu se společností Gepard Finance.

Krok správným směrem

Spolupráci se společností Gepard Finance si ani tento franšízant nemůže vynachválit. Mezi největší přednosti tohoto giganta řadí přehledný informační systém, celorepublikovou značku, výhodnější podmínky pro klienty a kompletní marketingovou podporu, jež se mu, stejně jako ostatním franšízantům skupiny Gepard Finance, dostává. Pozadu nezůstává ani perfektní školicí systém Gepard Akademie nebo atraktivní firemní slevy, či poskytnutí reklamních předmětů.

Lehčí navazování spolupráce a výměna zkušeností

Otomar Gottstein v rámci spolupráce se společností Gepard Finance vyzdvihuje také možnost lehčího navazování spolupráce s bankami, pojišťovnami, ale i předními developerskými společnostmi, z čehož plyne bohatší portfolio produktů, jež může svým klientům nabízet. Neodmyslitelnou výhodou franšízingu u společnosti Gepard Finance je také možnost vzájemné výměny zkušeností s dalšími franšízanty.

Úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat

Jelikož ve společnosti Gepard Finance ví, že kvalitní motivace franšízantů je zárukou úspěchu, firma pravidelně vyhlašuje nejúspěšnější makléře měsíce, ale oceňuje také jednotlivé franšízové pobočky. V minulém roce se umístila písecká pobočka, kterou Otomar Gottstein se svou ženou vede, na krásném sedmém místě. Letos míří ještě výš. Úspěchy tohoto franšízanta, stejně jako jeho kolegů, budeme i nadále sledovat a průběžně vás o nich informovat.

Chcete-li se i vy stát součástí Gepard Finance a čerpat zajímavé výhody,
které svým franšízantům nabízí, neváhejte nás
kontaktovat!

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...