5 dobrých důvodů, proč si založit franšízu u Gepard Finance – znáte je?

Volnost, svoboda, ale i snazší proniknutí na trh – i tak lze ve zkratce charakterizovat franšízové podnikání, kterému v našich podmínkách důvěřuje stále více začínajících, ale i zkušených podnikatelů. Minulý rok fungovalo v České republice něco přes 200 franšízových konceptů, do budoucna je pak očekáván jejich další nárůst.

5 dobrých důvodů, proč  si založit franšízu u Gepard Finance – znáte je?

Máte-li zájem o koncept franšízového podnikání, o němž si můžete přečíst více v článku Jak funguje franšíza, pak si můžete vybírat z nespočtu společností a oborů.

Jednou z nejstabilnějších a zároveň také nejatraktivnějších franšíz je ovšem oblast realit a finančnictví. A právě v oblasti hypoték a pojišťovnictví je nejoblíbenějším franšízovým konceptem unikátní systém Gepard Finance.

Máme pro vás 5 důvodů, proč podepsat franšízovou smlouvu právě zde.

Důvod č. 1: snadnější rozjezd podnikání

Nemusíte být expertem na veškeré produkty tuzemských i zahraničních bank, ani nepotřebujete mít na svém kontě stovky úspěšně prodaných nemovitostí. Pokud je vám ovšem blízký finanční nebo realitní sektor, a na tomto trhu působíte, míček je na vaší straně a obří výhoda jakbysmet. Obecně lze koncept franšízového podnikání doporučit všem, kteří mají k podnikání vztah, ale nechtějí být na všechno sami.

Díky ucelenému systému Gepard Finance získáte licence všech bank, nemusíte s bankami každý rok vyjednávat o nových podmínkách spolupráce, o nejlepší provizní podmínky u partnerských bank a finančních institucí se stará franšízor.

Navíc získáte potřebou podporu, bezpečné zázemí a metodickou i technologickou pomoc.

Gepard Finance se totiž neschovává za žádnou MLM strukturu, ale je s franšízantem v každodenním kontaktu. Oboustranně profitabilní spolupráce je zajištěna.

TIP: Přečtěte si, jak franšíza změnila život jedné z úspěšných makléřek společnosti Gepard Finance.

Důvod č. 2: působíte pod známou a zavedenou značkou

Společnost Gepard Finance působí v České a Slovenské republice již mnoho dlouhých let. Díky tomu si vysloužila pověst známé a zavedené značky, stejně jako spolehlivého specialisty a partnera všech hypotečních bank na trhu v ČR.

Začínáte-li podnikat pod hlavičkou neznámého broker poolu nebo se dáte na dráhu živnostníka-hypotečního makléře či finančního poradce, s největší pravděpodobností zapadnete do davu ostatních poradců ve svém oboru.

franšízou u Gepard Finance je to ovšem jinak. Zde můžete profitovat z dobrého jména společnosti, stejně jako z obecného povědomí mezi klienty, kteří se sem rádi vracejí na doporučení svých známých. 

Důvod č. 3: navážete nová partnerství ve světě realitního a finančního byznysu

Díky oboustranně výhodnému partnerství můžete se společností Gepard Finance získat portfolio klientů, o nichž se vám doposud možná ani nesnilo. Vaše služby se vám budou snáze nabízet nejen jednotlivcům z cílové skupiny zájemců o hypotéku, ale i realitním partnerům jako doplňková služba zprostředkování hypotéky k jejich realitním obchodům.

Velkou výhodou je také rozjezd vlastního byznysu přes velké realitní sítě, se kterými Gepard Finance dlouhodobě spolupracuje, a navázáním svých Affiliate partnerů na internetu.

Jen řekněte, který koncept nebo MLM struktura vám může právě toto nabídnout?

Důvod č. 4: marketing franšízanta

Pro samotného franšízanta je z finančního, profesního i časového hlediska velmi obtížné, ne-li nemožné, pracovat na vlastních a hlavně efektivních marketingových aktivitách, o to více potom na celostátní úrovni.

V Gepard Finance najdete profesionální tým, který za vás vyřeší strategický on-line marketing, aby se o vás klienti dozvěděli, získali důvěru a doporučili svým známým.

Poradí vám s databázovým marketingem, sociálními sítěmi a referenčním byznysem.

Důvod č. 5: vzdělání a další rozvoj zajištěn!

Gepard Finance se může pochlubit skvěle propracovaným vzdělávacím systémem – Gepard Hypoteční Akademií, v němž se jednotliví franšízanti a jejich makléři pravidelně školí, aby v komunikaci s klienty i samotnými institucemi dosahovali ještě lepších výsledků.

Coby franšízový partner tedy máte v Gepard Finance zajištěnu trvalou metodickou podporu a perfektní systém vzdělávání.

Součástí Gepard Hypoteční Akademie je metodický portál, speciálně vyvinutý srovnávač hypoték pro interní použití hypotečních makléřů a další vychytávky v IT systému, ale i pohotové call centrum připravené pomoci vašim klientům. Cílem této akademie je zvyšování kvalifikace i odborných znalostí samotných franšízantů i jejich makléřů.

BONUS: To nejlepší nakonec - provize a výdělky

Výhodou systému Gepard Finance jsou nízké vstupní poplatky a prakticky žádné průběžné poplatky. Naopak za realizované obchody náleží franšízantům nadstandardní provize, které nejsou běžné např. u systémů fungujících na principu MLM struktury.

Franšízový systém Gepard Finance je nastaven tak, aby maximalizoval zisky svých franšízantů.

Jak navázat spolupráci?

Pokud se vám koncept Gepard Finance zalíbil a nalezli jste v něm smysl, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti, vyplňte krátký dotazník nebo se zúčastněte nejbližšího open meetingu, na němž se dozvíte veškeré další informace a vše podstatné.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...