Pět vlastností, které z vás udělají úspěšného majitele franšízy

Stát na vlastních nohou, ale přitom s podporou silného partnera – to je sen mnoha zaměstnanců i finančních poradců organizovaných ve velkých obchodních sítích. Když už role zaměstnance neskýtá dostatek prostoru pro vlastní realizaci, ale zároveň není dostatek zkušeností a kapitálu pro založení vlastní společnosti, přichází ke slovu franšízový koncept. Vlastní franšízovou pobočku si ale nemůže otevřít jen tak každý.

5 vlastností, které by měl mít každý franšízant.

Úspěšného majitele franšízy nedělá jen dobrá znalost daného oboru. Dobrý franšízant je především podnikatel par excellence. Není mu cizí právní stránka podnikání, nebojí se rozumného risku. To ale nejsou jediné předpoklady k provozu vlastní franšízy. Jaké další byste měli splňovat?

Organizovanost je vaše druhé jméno

Provoz vlastní franšízové pobočky zahrnuje vedle sjednání si náležitých prostor výběr kompetentních spolupracovníků, makléřů či partnerů, komunikaci s franšízorem a také doručení všech podkladů a dokumentů na příslušné úřady v příslušném termínu. Není-li smysl pro organizaci vaší silnou stránkou, raději s provozem vlastní franšízy nezačínejte úplně sami.

Dokážete tvrdě pracovat…

…a s vidinou lepších zítřků si dočasně odepřít třeba dovolenou nebo návštěvu kulturních akcí. S provozem vlastní franšízy se také pojí vedle pronájmu a vybavení vlastní pobočky investice do vzdělávání, setkávání se s obchodními partnery a kolegy z oboru.

Získat dobré jméno a skvělá doporučení nějakou chvíli trvá; je třeba vydržet a mít na paměti, že počáteční úsilí se při vytrvalosti několikanásobně vrátí.

Umíte jednat s lidmi

Je pro vás komunikace s lidmi nutným zlem a představa vyjednávání vám nedovolí usnout? Možná se poohlédněte po jiném oboru. O mluvení, smlouvání a ústupcích je práce franšízanta především.

Na jedné straně je nutné ukočírovat vlastní makléře, na opačném břehu stojí se svými požadavky franšízor. A nezapomeňte, že se dostáváte i k jednání s vlastními klienty.

Rádi se učíte novým věcem

Nové zákony a novelizace, metodika i požadavky z několika desítek institucí – o tom všem si franšízant musí udržovat aktuální přehled.

Vedle toho pak stojí samotný obor podnikání. Je nutné sledovat změny hypotečního trhu, aktuální trendy i měnící se potřeby klientů a všechny tyto aspekty úspěšně implementovat do nabízených služeb.

Je na vás spolehnutí

Jako na provozovatele franšízové pobočky na vás nespoléhají jen vaši spolupracovníci a potažmo klienti – zodpovědné chování vyžaduje i franšízor. S licencí kupujete i povinnost propůjčenou značku náležitě reprezentovat. To znamená ctít franšízorův etický kodex, nepřekračovat určité hranice a pečovat o dobré jméno.

 

Chcete být úspěšní na hypotečním trhu?

Poptávka po našich službách roste, objem sjednaných hypoték se zvyšuje. I proto hledáme nové franšízanty a hypoteční poradce, kteří touží být svým pánem a rozjet podnikání na vlastní jméno – se silným partnerem za zády.

Proč je pro vás Gepard Finance skvělou volbou

  1. Zázemí specialistů – vždy se máte na koho obrátit. Pomůžeme vám vyřešit obtížné hypotéky a k dispozici budete mít také online podporu s rychlou odezvou.
  2. Metodická pomoc – poskytneme vám přístup k informačnímu portálu, nástrojům, manuálu a vzdělávací akademii. Budete moci využívat naši srovnávací kalkulačku bank, která je na trhu opravdovým unikátem.
  3. Nastavení vašeho osobního marketingu – vaše jméno je nejcennější značkou na světě. Vytvoříme vám vlastní brand, se kterým získáte nové klienty.
  4. Pravidelná setkání a akce – panuje u nás přátelské prostředí. S každým franšízantem si vytváříme hluboce osobní vztah.
  5. Vysoké provize za realizované obchody – poskytneme vám kvalitní hypoteční databázi. V řadách Gepard Finance získáte status experta, možnost automatizace zakázek i manuál k následné péči o klienta.

Baví vás práce s lidmi a v oblasti hypoték jste jako doma?

Začnete i vy podnikat s Gepard Finance!

Další benefity?

  • Unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete
  • Další vychytávky a nástroje pro makléře, metodický a informační portál včetně online metodické podpory
  • Každý klient je řešitelný, s námi realizujete i obtížné hypotéky
  • Zvýhodněné datové tarify u mobilního operátora, operativní leasing vozů, kávovary, tiskárny, ceny pohonných hmot... Vše vyjednáno za nejnižší ceny pro naše makléře. 

Připravíme vás na zkoušky ČNB

U našich makléřů dbáme na perfektní odbornou průpravu. Vedle pravidelného vzdělávání a školení vás proto připravíme i na úvěrové zkoušky České národní banky. I to umíme – v řadách našich makléřů je téměř 100% úspěšnost jejich složení.

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

VSTUP DO APLIKACE

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.

Na nic si nehrajeme. 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře!


Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...