Petr Mertl

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
17. listopadu 525/9
787 01 Šumperk
Mobil: +420 603 852 893

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Martin Bílek - středa 3. listopad 2021

Ochotný, sečtělý a znalý všech důležitých informací, velmi vstřícný a zkušený poradce. Mohu jen doporučit. Moc děkujeme!

Petr Mertl

Jakub Vinklárek - čtvrtek 3. červen 2021

S panem Mertlem jsem řešil hypotéku při koupi domu před ti lety a teď po druhé při refinancování. Opět vše klaplo jak mělo. Velice ochotný a vstřícný člověk. Naprostá spokojenost a rozhodně doporučuji s panem Mertlem sejít.

Petr Mertl

Ondřej Šich - pátek 28. kvě 2021

Opět profesionální a bezproblémové vyřešení refinancování hypotečního úvěru. Jsem s jeho službami velmi spokojen.

Petr Mertl

Miroslav Šimerda - čtvrtek 29. duben 2021

Výborná spolupráce, dobré rady, vše proběhlo k mé spokojenosti.

Petr Mertl

Pažitková Helena - neděle 21. únor 2021

Velké poděkování za vysoce nadstandartní přístup, perfektní vysvětlení všech otázek a časovou flexibilitu. Těšíme se na další spolupráci. Všem známým a přátelům Vás budeme vřele doporučovat. Pažitkovi

Petr Mertl

Novák František - čtvrtek 21. leden 2021

Pan Mertl je profesionál na úrovni, který vždy najde dobrou nabídku a správné řešení.

Petr Mertl

Ondrej Doubek - pondělí 8. červen 2020

Naprosta spokojenost. Pan Mertl nejenze se vsim pomohl a vyridil vse tak, jak bylo dohodnuto, ale vychazel vstric i s vyrizovanim hovoru mimo jeho pracovni dobu. Od pana Mertla muzete ocekavat kompletni zakaznicky servis od prvniho okamziku. 5 hvezd je malo, zaslouzil by minimalne 7

Petr Mertl

Martin Klimek - pondělí 25. kvě 2020

Vstřícné, rychlé jednání. Vše proběhlo na 100%. Děkuji.

Petr Mertl

Martin Bílek - středa 22. leden 2020

Opravdu profesionál, ve všech směrech, jak ve znalostech tak i v přístupu ke klientovi. Musím skutečně velmi poděkovat za velkou ochotu a angažovanost v rámci pomoci s refinancováním. Za mě a moji manželku 10 bodů z 10! Opravdu jsem podobně ochotného a tak skvělého poradce nikdy před tím nepotkal.

Petr Mertl

Radek Novotný, Lucie Hédlová - neděle 19. leden 2020

Pan Mert je velmi profesionální, schopný a zodpovědný poradce. Při zajišťování našich finančních záležitostí jsme ocenili zejm. odborné rady a zajištění výhodné hypotéky, na kterou bychom sami rozhodně nedosáhli. Jediná věc, která vás může poté nepříjemně překvapit, jsou ostatní osoby/instituce, se kterými jednáte následně. Potom si ceníte lidí typu pana Mertla ještě více.
Pokud hledáte velmi dobrého finančního poradce, určitě se na něj poptejte. My jej můžeme pouze doporučit.

Petr Mertl

Martin Bittner - pátek 22. listopad 2019

S panem Mertlem jsem byl velice spokojený při vyřizování hypotečního úvěru, příjemné a seriózní jednání.

Petr Mertl

Marek Pažitka - pátek 26. červenec 2019

Absolutně profesionální přístup, výborná komunikace, nadstandardní ochota. Prostě vše dokonalé.

Petr Mertl

Michal Dudka - pondělí 10. červen 2019

Se službami pana Mertla jsme velice spokojeni. Pomohl nám s hypotékou ve značně komplikovaném případě. Nejvíce si ceníme jeho osobního přístupu, vždy byl ochotný a vstřícný. Děkujeme.

Petr Mertl

Josef Habich - čtvrtek 30. kvě 2019

Chtěli bychom moc poděkovat panu Mertlovi za jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup při řešení naší hypotéky. Tam, kde jiní hází flintu do žita, pan Mertl hledá další a další řešení. Je to člověk, který má přehled o aktuálním dění a vše vám dokáže přesně vysvětlit (a hlavně vás do ničeho nenutí!). Vše proběhlo naprosto bez problémů – komunikace, vyřizování apod. Ještě jednou moc děkujeme O+J

Petr Mertl

Habichovi - pondělí 27. kvě 2019

Chtěli bychom moc poděkovat panu Mertlovi za jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup při řešení naší hypotéky. Tam kde jiní hází flintu do žita, pan Mertl hledá další a další řešení. Je to člověk, který má přehled o aktuálním dění a vše vám dokáže přesně vysvětlit (a hlavně vás do ničeho nenutí!). Vše proběhlo naprosto bez problémů – komunikace, vyřizování apod. Ještě jednou moc děkujeme O+J

Petr Mertl

Pavel Večerek - pátek 9. listopad 2018

Jelikož jsem byl již poprvé nadmíru spokojen, s panem Mertlem jsem refinancoval svou hypotéku nyní podruhé. Pana Mertla doporučím každému bez váhání. Všechno vyřídí za vás, nemusíte se o nic starat a nevezme si za to ani korunu. Zdánlivě neřešitelnou situaci zanalyzuje a jako zázrakem najde nejvhodnější řešení. Orientuje se v zákonech a novinkách a nebojí se jít do něčeho nového, i když to platí teprve od „včerejška“. Je vidět, že má svou práci rád, zvláště když on sám se stále učí něčemu novému a rozlouskne i ten nejtvrdší oříšek. Má rád výzvy. Je to skutečný profík a specialista, jakých je málo. Za spoustu let nabral hromadu zkušeností, které dokáže denně využívat. Je příjemné jednat s někým, kdo je skromný, vstřícný, chytrý, pohotový a naslouchá klientovi. Pan Mertl se stále usmívá, a proto je jednání s ním příjemné. Je mnohem lépe vybaven teoreticky i prakticky než běžný pracovník, kterého potkáte v bance. Pokud se rozhodujete, jestli to zkusit nebo ne, dohodněte si nezávaznou schůzku a uvidíte, jak si vás hned získá. Zkuste zažít radost z refinancování hypotéky. Je to skvělý pocit, když si řeknete: „to jsem netušil, že to může jít tak snadno“. Všechno, co je tu doposud napsáno, je pravda. Bude se Vám to zdát nemožné, je to však skutečnost. To si musíte zažít sami, pak uvěříte. Moc děkuji za skvělou práci. Dávám 10 hvězdiček.

Petr Mertl

Barbora a Ondřej Brekl - úterý 18. září 2018

Ochota, rychlost, spolehlivost. Díky panu Mertlovi máme splnění sen o vlastním domečku. Mohu na 100% doporučit. Moc děkujeme.

Petr Mertl

Orsavová Petra - pondělí 23. červenec 2018

Profesionální přístup, ochota a hlavně obrovský přehled ve světě financí. Pan Mertl je schopen vyřešit jakýkoliv problém a vždy najít řešení i ze zdánlivě neřešitelného problému. Skoro v duchu hesla "Zázraky na počkání - nemožné do tří dnů..." A to vše tak, aniž by to mě jako klienta nějak zvlášť zatěžovalo v dnešním světě byrokracie. Děkuji

Petr Mertl

Vinkler Tomáš - úterý 26. červen 2018

Člověk na svém místě, ochotný, vstřícný, rád vysvětlí danou problematiku, vždy se snaží nalézt nejoptimálnější řešení na danou situaci. Ušetřil nám mnoho starostí, času a financí. A dal spousty cenných rad. Máme spolu za sebou už druhou hypotéku a jsme moc spokojeni. Doufám že budeme spolu pokračovat. Děkujeme mu!!! TV a PV. :)

Petr Mertl

Mikeš Radoslav - čtvrtek 29. březen 2018

Pan Mertl je velký profesionál. Jeho přístup ke klientům je velmi lidský, vždy poradil, vše nesrozumitelné rád dokola vysvětloval dokud to nebylo zcela jasné. Hypotéka byla vyřízená za velmi krátkou dobu a zcela bez problémů. Všem vřele doporučuji.

Petr Mertl

Veronika Wagnerová - neděle 11. únor 2018

Velice profesionální a příjemné jednání. Pan Mertl je profesionál na svém místě, dokáže vyřešit každý problém a ještě s úsměvem. Velice děkujeme za skvělou spolupráci při vyřizování hypotéky.

Petr Mertl

Jiří Schovánek - pondělí 6. listopad 2017

Pan Mertl je specialista na svém místě, pomohl nám s manželkou vyřešit téměř neřešitelnou situaci s hypotékou. Tam, kde jiní makléři a finanční poradci skončili pan Mertl našel další možnosti. Za nás tedy můžeme jen doporučit a těšit se dobrého konce. Ještě jednou děkujeme za skvělou práci!

Petr Mertl

Miloš Albrecht - středa 20. září 2017

Velice vstřícný přístup, ochotný. Úspěšný i v případech, kde ostatný selhávají. Vřele doporučuji.

Petr Mertl

Rostislav Bílek - čtvrtek 27. červenec 2017

Pokud bych měl podrobně popsat mou spokojenost, psal bych pravděpodobně ještě zítra. Alespoň ve zkratce... KDYBY KAŽDÝ PRACOVAL TAK, JAKO PAN MERTL, NAŠE REPUBLIKA BY BYLA NĚKDE JINDE. Skvělé vystupování, perfektně odvedená práce, maximální vstřícnost... Pane Mertl, ještě jednou, moc děkuji a jsem Vaším dlužníkem. Rostislav Bílek.

Petr Mertl

Marie - čtvrtek 11. kvě 2017

Dobrý den, ráda bych se podělila o dojmy ze setkání s p. Mertlem. Setkala jsem se s ní před 13 dny a snad ani nelze popsat, co ten člověk pro mě během těch pár dnů udělal. Nejedná se pouze o profesionální poradenskou finanční službu, pracuje s více než 100% nasazením a má skutečný zájem Vám pomoci. Připadal mi opravdu jak nějaký zázračný dědeček z pohádky. Do konce života budu vděčná, že jsem ho poznala a děkuji, že takoví lidé ještě existují. Pokud budete potřebovat skutečnou pomoc, bez váhání se na něho obraťte.

Petr Mertl

Pavel Vepřek - úterý 2. kvě 2017

Velice profesionální a příjemné jednání. Vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Mohu jen doporučit Pana Mertla při řešení hypotéky - Moc děkuji. Vepřek Pavel

Petr Mertl

Vlčková Kateřina - sobota 11. únor 2017

Pana Mertla mi doporučila moje kamarádka, která vyřizovala hypotéku na byt a byla velice spokojená. Já sama za sebe jsem také. Vše mi vysvětlil, popsal postup a našel nejvýhodnější hypotéku v jiné bance s nízkým úrokem. S následným jednáním mi stále pomáhá a radí co dál. Jednání je příjemné, pan Mertl je sympaťák a můžu ho všem co si neví rady s hypotékou nebo jinými finančními záležitostmi jen doporučit.

Petr Mertl

Ondřej Šich - úterý 24. leden 2017

Chtěl bych velice poděkovat panu Mertlovi za jeho vstřícnost a maximální nasazení při řešení naší hypotéky. Od začátku až do konce si vedl velmi profesionálně, měl přehled o novinkách a změnách v zákoně. Je to opravdový profesionál a jestli budu moct určitě ho doporučím. Ondřej Šich

Petr Mertl

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Petr Mertl

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.