Bc. Petr Říha

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
třída Tomáše Bati 199
760 01 Zlín
Mobil: +420 734 649 782

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Jsem vděčný za to, že mohu pomáhat lidem plnit jejich sny v oblasti bydlení. Od roku 2010 se na plno věnuji hypotečním úvěrům, kterých jsem řešil již více než tisíc. Díky tomu jsem se stále setkával s nákupem a prodejem nemovitostí. Finance a reality jsou velmi úzce spojené, a proto mne práce realitního makléře velmi lákala. Od roku 2017 mám to štěstí, že můžu být součástí rodinné firmy Zvonek, díky které dokáži pro své klienty zajistit nejen financování jejich vysněné nemovitosti, ale také její nákup. Dokud to člověk neřeší, tak si nedovede představit, kolik starostí a papírování je s nákupem nemovitosti, prodejem nemovitosti či hypotékou. Většinu těchto stresů přebírám na sebe a pomáhám svým klientům ve splnění jejích snů v oblasti bydlení krok za krokem. Tahle práce je mým posláním, a proto se na mne můžete s důvěrou obrátit. Ušetřím vám nejen spoustu peněz, ale také času a starostí.

Reference od klientů

Keglerová Ivana - pátek 4. leden 2019

Pan Říha je velmi empatický a moc mi pomohl při hypotéce. Všem ho budu doporučovat. Děkuji Keglerová

Bc. Petr Říha

Eva M. - sobota 24. listopad 2018

Vážený pane Řího,
chtěla bych Vám poděkovat za Váš profesionální přístup při zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Velmi oceňuji Vaši vstřícnost, dochvilnost, empatický a pozitivní přístup a pomoc při veškeré administrativní činnosti, která byla někdy i nad rámec Vašich pracovních povinností. Po těchto zkušenostech Vás budu ráda doporučovat svým známým a přátelům.
Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů.
Eva M.

Bc. Petr Říha

Hana P. - neděle 14. říjen 2018

Vážený pane Řího,
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vstřícnost, svědomitost a velké úsilí projevené při realizaci koupi bytu a zprostředkování hypotečního úvěru. Nejvíce oceňuji Váš profesionální, pozitivní a zároveň lidský přístup, díky kterému jsem se na Vás nebála kdykoliv, při jakýchkoliv nejasnostech obrátit. Vždy mi bylo vše pohotově a srozumitelně vysvětleno. Je mi ctí, že jsem se se svým prvním, velkým, životním krokem mohla svěřit do rukou právě Vám.
Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.
Hana P.

Bc. Petr Říha

Jana Š. - čtvrtek 24. kvě 2018

Dobrý den pane Řího,
chtěla bych vám velmi poděkovat za komplexní realitní služby. Byla jsem velmi spokojená. Přesto, že již nebydlím ve Zlíně, postaral jste se mi o pronájem mé nemovitosti na jedničku. Podařilo se Vám pronajmout nemovitost za velmi krátký čas. V kteroukoli denní hodinu jste mi byl k dispozici. Realitní kancelář Zvonek může být ráda, že má takové makléře.
Ještě jednou děkuji a s pozdravem
Jana Š.

Bc. Petr Říha

Andrea N. - neděle 3. prosinec 2017

Dobrý den pane Řího,
chtěla bych vám touto cestou velmi poděkovat za zprostředkování hypotečního úvěru a zároveň té nejlepší varianty pro mě. Byla jsem s vámi nadmíru spokojená. Rychlé, vstřícné a ochotné jednání a dokonce jste hlídal za mě termíny a veškeré dokumenty ke kompletnímu zpracování. Vaší práce si cením a přeji Vám mnoho pracovních, ale i životních úspěchů do dalších let.
Andrea N.

Bc. Petr Říha

Tomáš Š. - středa 28. červen 2017

Vážený pane Řího,
chtěli bychom Vám tímto poděkovat za zprostředkování koupi bytu včetně vyřízení hypotéčního úvěru. Jsme maximálně spokojení s Vaší prací. Zpočátku jsme měli velké obavy ohledně celého průběhu a vyřizování. Díky Vám vše proběhlo hladce, rychle a pro nás bez starostí. Jsme rádi, že existuje někdo s takovým pracovním nasazením, ochotou a lidským přístupem jako Vy, a my měli takové štěstí, že jsme potkali právě Vás.
Děkujeme, Tomáš Š.

Bc. Petr Říha

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Petr Říha

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.