Poděkování spokojeného klienta

Nic nás ve společnosti Gepard Finance nepotěší tolik jako spokojený zákazník, kterému stojí za námahu nám i po skončení spolupráce napsat a poděkovat. Dopis od paní Minářové nás potěšil tolik, že se o něj chceme podělit se všemi, kdo zavítají na naše webové stránky.

Poděkování spokojeného klienta

Vážení,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za vaši skvělou práci, díky které s rodinou bydlíme v našem vysněném domě. Naše poděkování směřuje konkrétně k paní Markové, která nám pomohla najít cestu k novému domovu.

Jsme čtyřčlenná rodina, já jsem na mateřské dovolené, manžel pracuje jako stavbyvedoucí a máme dva syny, pětiletého Adama a dvouletého Vojtíška. Už dlouho jsme se kvůli dětem rozhlíželi po koupi staršího domku se zahradou, kde bychom všichni měli hodně místa – děti na hraní, muž na svoji vysněnou kutilskou dílnu a já na velký obytný prostor v domě, hlavně v kuchyni. A za ten skvělý pohled na velký kuchyňský stůl, ke kterému se vejde nejen naše rodina, ale ještě aspoň jedna další, která přijde na návštěvu (S panelákovou kuchyňkou se to opravdu nedá srovnávat!), vděčím hodně právě paní Markové.

Paní Markovou nám doporučili takříkajíc známí známých na jedné narozeninové oslavě. S hypotečními makléři jsme dosud žádnou zkušenost neměli, takže jsme se na první schůzku objednávali trochu s rozpaky, co máme čekat. Jenže jsme k tomu byli „nuceni“, našli jsme dům našich snů a vyjednávali s majitelem o jeho koupi, na kterou docela spěchal.

Už po telefonu zněla paní Marková velmi sympaticky. Při osobním setkání se naše obavy začaly rozplývat úplně, paní Marková byla milá, dynamická a velmi profesionální (a to i když s námi na schůzku přišel náš pozornosti se dožadující Vojtíšek, kterého měla hlídat babička, ale na poslední chvíli nemohla přijít). Nejdříve se nás ptala na naše představy a hned nám nabídla několik konkrétních hypoték a řekla nám, jaké budeme potřebovat dokumenty. Celý proces ostražitě hlídala, byla s námi i u podpisu smlouvy v bance. Za celého čtvrt roku jsme se nesetkali s ničím, s čím by si nevěděla rady – a to ani tehdy, když v původně vybrané bance změnili podmínky, a museli jsme tak hledat jinou.

Spolupráci s paní Markovou proto velmi chválíme a ještě jednou děkujeme. Určitě se na ni časem obrátíme s refinancováním hypotéky.

Zdravíme vás z domu snů v Brně Židenicích.
Iva a Jan Minářovi

  


 

Další dopisy klientů najdete v sekci GEPARD FINANCE zkušenosti

 

Sdílejte článek