Podzimní hypotéka

V rámci podzimní kampaně 2015 nabízí Komerční banka zpracování úvěru zdarma, rovněž zdarma ocenění nemovitosti a také nabízí možnost mimořádné splátky 25 % z aktuální výše jistiny jedenkrát ročně.

Podzimní hypotéka

Podzimní kampaň KB - Hypotéka bez poplatků

Podzimní hypotéka

logo KB

  
ZDARMA:

  • Možnost mimořádné splátky 25% z aktuální výše jistiny jedenkrát ročně
     
  • Poplatek za zpracování úvěru
     
  • Poplatek za zpracování ocenění

  

Benefit mimořádné splátky 25 % nelze poskytnout v rámci Flexibilní hypotéky, kde zůstávají standardní benefity, tj. snížení splátky, odklad splátky, mimořádná splátka až do výše 20 % z vyčerpané výše poskytnutého úvěru.

Akční nabídka Podzimní hypotéky platí pro všechny hypotéky s fixací úrokové sazby 5 – 7 let na žádosti podané od 1. 9. 2015 do 30. 9. 2015 při podpisu smlouvy do 22.11. 2015.

Gepard s kalkulačkou  

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám a úrokovým sazbám stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

 

 

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...