Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Pojištění

    BLOG O POJIŠTĚNÍ. Pravidelná dávka novinek a rad ze světa pojištění.

Jak vybrat životní pojištění tak, aby bylo výhodné

čtvrtek, 18 prosinec 2014 17:34 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Uvažujete o založení životního pojištění, ale nevíte, jak a podle jakých kritérií ho vybrat? Poradíme vám v následujících řádcích. Čtěte pozorně.

4 důvody pro pojištění vašeho úvěru

čtvrtek, 20 listopad 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Představte si, že splácíte úvěr, díky němuž jste si pořídili perfektní domov nebo jeho vybavení. Vše je, jak má být, ale najednou se stane něco neočekávaného a vy nejste schopni určitou dobu úvěr splácet po domluvených splátkách. Pokud jste neuzavřeli pojištění úvěru, jste právem vyděšení. Pokud u vás zvítězila prozřetelnost a pojištění máte, můžete být i v nepříjemných situacích v klidu. A co tolik zásadního se může stát?
Rozhodli jste se, že si založíte životní pojištění, ale stále pátráte po někom, kdo by vám poradil to, co pro vás bude nejvhodnější? Nejste si jisti, jakou výši životního pojištění zvolit? Od toho jsou tu odborníci z Gepard Finance!

Kde udělat srovnání úrazového pojištění

pátek, 24 říjen 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Napadlo vás někdy, že když utrpíte úraz, který vám znemožní po určitou dobu vykonávat práci, jež vás živí, můžete získat od pojišťovny kompenzaci, která by vám toto období alespoň trochu usnadnila? Pokud navíc máte rodinu a jste jedním z článků, bez nichž se rodina finančně dlouhodobě neobejde, měli byste o úrazovém pojištění uvažovat velmi vážně. Kde ale v přemíře služeb najdete to nejvýhodnější úrazové pojištění, případně jeho srovnání?

Jak najít nejlevnější pojištění nemovitosti

úterý, 21 říjen 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Požáry vzniklé od nedopalku cigarety nebo zkratu elektřiny, velká voda, která se nečekaně objeví a další katastrofické scénáře pro majitele domů, bytů i chat spolehlivě řeší pojištění nemovitosti. Nehodám se mnohdy nedá zabránit, na jejich řešení se však právě díky pojištění připravit umíme. Jak si vybrat to pravé, které nám průběžně nezruinuje peněženku, ale zároveň nám skutečně bude chránit střechu nad hlavou?
Pojištění vozidel na míru a podle aktuálních nabídek, přesně to nabízí Gepard Finance. Naší hlavní doménou jsou hypotéky, ale výborné ohlasy dostáváme od zákazníků také na povinné ručení a havarijní pojištění aut a jiných vozidel. Proč byste porovnání pojištění vozidel měli svěřit lidem z Gepard Finance?
Pračka nebo vana, která vytopí byt souseda pod vámi, sousedovo rozbité okno fotbalovým míčem vašeho dítěte, dopravní nehoda, kterou způsobí váš pes. To jsou příklady nepříjemných situací, které jsme povinni řešit a nelze jim zcela předejít. Proto se vyplatí zřídit si pojištění odpovědnosti za škodu, kterému se lidově říká „pojistka na blbost“. Co obnáší?
Že by mohl být svět pojištění úplně jinou dimenzí, nakolik je někdy složitý? S tím souhlasíme. Proto vám představíme Flexi životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny a dodáme několik tipů, abyste jednoduše získali přehled.

4 tipy na bezpečné pojištění majetku

středa, 20 srpen 2014 15:33 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Zloději, vandalové, požár, výbuch, úder blesku nebo pád vesmírných těles. Něco se stává častěji, něco vás nepostihne nikdy. Ve finále ale nezáleží na tom, co vás zasáhlo, protože škody se mohou vyšplhat na částky, které si neumíme ani představit, natož je ihned zaplatit za obnovu majetku. A právě proto, abyste nezůstali se svým případným neštěstím sami, je vhodné sjednat si pojištění majetku.
O investičním pojištění toho již bylo napsáno poměrně dost. O investičním životním pojištění pak o něco méně. Jak již samotný název tohoto pojistného produktu napovídá, jedná se o kombinaci dvou druhů pojištění, což můžete ocenit zvláště v případě, máte-li dobrý odhad nebo chuť alespoň trochu zariskovat a vydělat pro své blízké nějakou tu korunu navíc.

Proč si udělat životní pojištění Flexi?

úterý, 22 červenec 2014 08:07 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Velmi oblíbeným produktem od Pojišťovny České spořitelny je životní pojištění Flexi. V soutěži Zlatá koruna vítězí v kategorii životního pojištění každý rok od roku 2009 (dohromady už zlatou korunku získalo šestkrát). Pojištění poskytuje řadu výhod. Nabízí možnost uzavření pro celou rodinu (1–2 dospělí a až 5 dětí) a provádět změny pojištění rizika podle aktuální potřeby, pojišťuje už 3. den od podepsání smlouvy a je vstřícné k rizikovým sportům.
Zodpovědný přístup k vlastním financím, zajištěnému bydlení a připravenost na nenadálé okolnosti. To zaštiťuje pojištění hypotéky, neboli také rizikové pojištění k hypotečnímu úvěru. Zahrnuje tři typy pojistných událostí a v případě závažných okolností, které pojistníkovi znemožní platit splátky, mu tato pojistka dokáže zachránit střechu nad hlavou.

Jak postupovat při rozhodování o životním pojištění

čtvrtek, 26 červen 2014 08:27 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Životní pojištění = pojištění chránící jednotlivce i jeho rodinu před finančními důsledky nejrůznějších životních situací. Nejdůležitější a také nejčastěji uzavíraná jsou ta životní pojištění, která jistí pro případ rizika smrti, trvalé invalidity či smrti v důsledku vážného úrazu. I když by se mohlo zdát, že je životní pojištění velice důležité, výhodné a s nadsázkou by se také dalo říct životně důležité, má jej sjednáno jen malé procento obyvatel. Ne každý…

3 důvody, proč se vyplatí pojištění hypotéky

úterý, 24 červen 2014 08:07 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Pojištění hypotéky si lidé volí proto, aby měli „krytá záda“ v případě nenadálého rušení pracovních pozic ve firmě nebo úrazu při sportu. Pojistit splátky hypotečního úvěru by měl především živitel rodiny, jehož výpadek příjmu by mohl rodinné příjmy existenčně ovlivnit. Naopak pokud si někdo pořídí majetek jako investici a splátky hradí např. z pronájmu, není pro něj pojištění hypotečního úvěru natolik zásadní. Příběh první, s hypotečním happy endem Rodina Novákova…

Snadný postup pojištění nemovitosti

čtvrtek, 19 červen 2014 08:28 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Pojištění nemovitosti, ač se to zdá jako naprosto samozřejmý krok po samotné koupi bytu, či domu, nemá každý. Jen ti, kteří si jsou vědomi skutečného nebezpečí, si jej sjednají. Přitom se jedná o tak jednoduchou záležitost, že se není vlastně ani čeho bát nebo čemu se vyhýbat. Jak tedy při pojištění nemovitosti nebo domácnosti postupovat?

Pojistěte si odpovědnost za škodu způsobenou nemovitostí

středa, 11 červen 2014 08:17 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Pojistku proti nenadálým událostem lze zřídit na škodu, kterou svým chováním způsobíme jinému člověku. Vedle ní však existuje další pojistka, a sice na škodu, kterou způsobí naše nemovitost (dům, byt, ale i strom na zahradě) na jiné nemovitosti, respektive jejímu vlastníkovi (a dalším osobám, které zmíníme níže). Prasklá voda ze stupaček, která vyplaví byt pod námi nebo střešní krytina spadnuvší na cizí auto umí citelně zasáhnout do domácího rozpočtu. Uzavřená…

Nezapomeňte na pojištění hypotéky

neděle, 25 kvě 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Sen o vlastním bydlení se může stát díky vhodně vybrané hypotéce realitou. Ovšem hypotéka je sama o sobě nemalým závazkem, a to mnohdy i na celý život. Délka jejího splácení se u jednotlivých společností různí, ovšem výjimkou nejsou hypotéky uzavřené na dobu dvaceti, třiceti i více let.
Komu dům zalije nedaleký potok nebo “jen” nenechavé ruce zlodějů, s nadějí upíná oči na pojištění nemovitosti.
Investiční životní pojištění – nafouknutá zlatá bublina nebo možnost, jak zhodnotit investice, snížit daně a zajistit své nejbližší v případě nepřízně osudu?

Co byste měli vědět o pojištění majetku

úterý, 26 březen 2013 16:25 | Pojištění | Pavel Aron
Pojištění není jen o ceně a o tom mít doma kus papíru se jménem pojistka! Na ceně pojištění obvykle ušetříte maximálně několik set korun. Na špatné pojistce můžete prodělat desetitisíce až miliony. Raději vše proberte s odborníkem.

Co byste měli vědět o pojištění osob

úterý, 26 březen 2013 16:13 | Pojištění | Pavel Aron
Pojištění není jen o ceně a o tom mít doma kus papíru se jménem pojistka!Raději vše proberte s odborníkem. Na ceně pojištění obvykle ušetříte maximálně několik set korun. Na špatné pojistce můžete prodělat desetitisíce až miliony.Přijďte se bezplatně poradit.

Pojištění hypotečního úvěru

neděle, 06 leden 2013 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Pojištění neschopnosti splácet hypoteční úvěr může být velmi užitečné v obtížných životních situacích. Má však samozřejmě svá pro i proti. Krytými pojistnými riziky jsou nejčastěji smrt, trvalé následky úrazu nebo invalidity, pracovní neschopnost či ztráta zaměstnání. Ke zvýšenému zájmu o pojištění úvěru v posledních letech přispívá také finanční krize a zvyšující se nejistota na trhu práce, jakož i ekonomický útlum obecně. Vzhledem k možným velmi závažným důsledkům neschopnosti splácet hypoteční…
Strana 2 z 2