Pojištění vozidel díky porovnání od Gepard Finance? Hledáme pro vás to nej na trhu!

Pojištění vozidel na míru a podle aktuálních nabídek, přesně to nabízí Gepard Finance. Naší hlavní doménou jsou hypotéky, ale výborné ohlasy dostáváme od zákazníků také na povinné ručení a havarijní pojištění aut a jiných vozidel. Proč byste porovnání pojištění vozidel měli svěřit lidem z Gepard Finance?

Pojištění vozidel díky porovnání od Gepard Finance? Hledáme pro vás to nej na trhu!

Co je co: rychlý slovníček pojmů

Povinné ručení je základní pojištění, které musí ze zákona mít majitel každého auta. Havarijní pojištění je jakási jeho „nádstavba“, která finančně chrání vlastníka auta v případě, že je auto poškozené, zničené, odcizené či nepojízdné kvůli nehodě nebo rozmarům přírody.

Proč svěřit porovnání pojištění vozidel Gepard Finance?

 • Naši franšízanti a makléři mají s pojistnými produkty velkou zkušenost, kterou průběžně prohlubují školeními a dalšími prvky vnitřního systému vzdělávání Gepard Finance. Vědí tudíž, jak najít pojištění vozidel tak, aby bylo v porovnání s ostatními to nejvhodnější pro každého konkrétního klienta.
   
 • Protože spolupracujeme s řadou pojišťoven, nemůžeme si dovolit upřednostňovat jednu pojišťovnu nebo její produkt před ostatními, přišli bychom o oboustranně prospěšnou spolupráci. Toto je druhá záruka našeho osobního přístupu ke specifickům nárokům každého klienta.
   
 • Jen díky dlouholeté spokojené spolupráci nabízíme našim klientům speciální akční balíčky pojištění (ať již obsahem nebo cenou), které běžně na trhu nejsou – poskytujeme něco navíc.
   
 • Nebojíme se diskuze. Máte-li zájem o nezávazné informace, nebo jste-li naším klientem, naši franšízanti a makléři s vámi rádi proberou výhody a nevýhody jednotlivých smluv a doporučí z nich tu nejlepší. Pokud s ní nebudete spokojeni a budete chtít pozměnit své požadavky, jsme připraveni i na to.
   

Vždy aktuální informace a speciální akce pro klienty Geparda

Spolupráce na základě franšízy umožňuje našim partnerům mít přehled o všem aktuálním dění v bankovních a pojistných produktech. Z toho těží naši klienti, kteří navíc získají speciální bonusy a ceny. Máte-li chuť dozvědět se více, stačí nás kontaktovat.

  

Sdílejte článek