GEPARD NEWS: O poklesu cen nemovitostí a zvyšování nájemného

Hostem říjnového dílu GEPARD NEWS byl obchodní ředitel GEPARD FINANCE Jindřich Roun. S Bárou Bašteckou společně probrali nejen aktuální situaci na trhu s nemovitostmi. Co může rozhýbat zmrazený hypoteční a realitní trh? Jak se mění nálada kupujících při výběru nemovitosti? A co může udělat s trhem hypoték trend zvyšování nájemného? Poslechněte si v rozhovoru.

GEPARD NEWS: O poklesu cen nemovitostí a zvyšování nájemného

 

"... a sledujeme to u našich partnerů v realitních kancelářích. Secondhandových nemovitostí je meziročně dvakrát tolik v nabídce. Zažili jsme na trhu také neobvyklou věc, že během řekněme jednotek dnů se převis poptávky přetočil do převisu nabídky, takže nemovitostí je najednou obrovské množství na trhu a začínají ceny zlevňovat..."

 

Mezi oblíbený bonmot našeho obchodního ředitele Jindry Rouna patří pořekadlo, že nejhorší je smrt z leknutí. A díky této filozofii umí ve vypjatějších situacích poskytnout na věc střízlivý, realistický pohled.

 

Podívejte se na rozhovor obchodního ředitele GEPARD FINANCE, Jindřicha Rouna, kterého zpovídala naše kolegyně, Bára Baštecká:

 

 

Sdílejte článek