Pozvánka na OPEN MEETING: staňte se franšízovým partnerem společnosti Gepard Finance!

Láká vás práce ve sféře hypotečních úvěrů? Máte tah na branku, chcete lidem pomoci k získání jejich vysněného bydlení? Společnost Gepard Finance opět otevírá bránu podnikatelských příležitostí. Přijďte na nezávazné setkání a zjistěte, jaké to je provozovat franšízu pod křídly naší společnosti.

Zveme vás na OPEN MEETING. Přijďte se s námi seznámit!

Pod křídly hypotečního lídra

Tisíce spokojených klientů, 21 miliard korun ve sjednaných hypotékách – to jsou úspěchy našich makléřů za rok 2016. A již teď víme, že letošní čísla ta loňská předčí. Potřebujeme k tomu ale právě vás – člověka, pro kterého není kariéra ve financích obyčejným zaměstnáním, ale posláním.

Rozvíjet profesi finančního poradce či hypotečního specialisty určitě má smysl. Proč si myslíme, že právě u nás v Gepardu se budete mít dobře?

 • Nejsme MLM ani broker pool. Jsme přátelská firma ke všem slušným poradcům.
 • Pomáháme řešit Vaše problematické obchodní případy.
 • Neděláme jenom hypotéky, u nás najdete moderní systém i na pojištění a investice.
 • V Gepardu máte povinné zkoušky ČNB pro hypoteční makléře vyřešené.
   
franšízing s Gepard Finance

 

Nové, ještě výhodnější podmínky spolupráce

Když se podíváte na někoho, komu se daří, chcete to zopakovat, zkopírovat jeho postup, tak najednou zjišťujete, že vlastně nevíte, jak se do toho pustit, z jaké strany. Nevíte, jak dotyčný přemýšlí, co mu přináší největší úspěch a zisk. Vypadá to na první pohled jednoduše, ale jsou tam často roky jakéhosi vzdělávání a používání metod, které fungují, ale nejsou vidět. To pak dělá ten rozdíl.

Teď máte možnost převzít postupy a know-how těch nejlepších. Dostanete systém, vzdělávání, potřebné znalosti a exkluzivní finanční podmínky pro spolupráci.

Proč je to tak výhodné:

 • budování vlastního podnikání pod úspěšnou značkou
 • kompletní know-how, návody, postupy a manuály
 • vzdělávací systém, certifikace a kvalita
 • kvalitní databáze, důvěra, status experta, automatizace, následná péče
 • hypoteční servis klientů velkých realitních sítí
 • partnerství (affiliate) s významnými realitními portály
 • zázemí specialistů, kteří jsou připraveni pomoci, aby bylo Vaše podnikání ziskové
 • vysoké provize za realizované obchody

Poctivá provize, žádný multilevel marketing

Filozofií naší společnosti je otevřený přístup a spravedlivé odměňování. Naši hypoteční makléři se pravidelně vzdělávají v Hypoteční akademii, pod naším patronátem se důsledně připravují na úspěšné absolvování povinných úvěrových zkoušek České národní banky.

Zpětná vazba od klientů pro nás není zbytečnou kritikou, ale podnětem ke zlepšení.

Vidíte věci podobně?

Baví vás hypotéky a chcete vydělávat více?

Chcete pomoci lidem k získání hypotečního úvěru?

Přijďte na setkání OPEN MEETING

Kompletně jsme přenastavili finanční podmínky spolupráce, aby všichni naši franšízanti mohli výrazněji maximalizovat své zisky. Tak výhodný model pro franšízanty nenabízí nikdo jiný na trhu.

Přijďte 20. 9. 2017 od 13 hodin na nezávazný OPEN MEETING do sídla společnosti GEPARD FINANCE, Rubín Office Center, Sokolovská 192/79, Praha 8 – Karlín.

Pokud projevíte zájem o účast nejpozději do 11. 9. 2017, zašleme Vám dárek, ze kterého bude mít radost celá rodina! Neváhejte nás kontaktovat co nejdříve.

Těšíme se na vás!

Podívejte se na více informací o setkání

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...