Čeština

Vítejte na stránkách GEPARD FINANCE Praha 1 Na Perštýně !

Majitelé firmy GOFIN s.r.o. se v bankovnictví pohybují více jak 25 let. Oba v různých bankách vystřídali pozice od přepážkových pracovníků až do vedoucích funkcí. Zakoupení několika franšíz GEPARD FINANCE nejvíce vystihlo záměry firmy poskytovat co nejlepší služby v oblasti financování bydlení. Pokračuje proklik na další stranu:

Dlouholetá praxe v bankovnictví majitelům firmy umožnila vybudovat si výborné vztahy v bankách a klientům tak poskytovat nejvýhodnější podmínky. Naši makléři již zprostředkovali hypotéky a úvěry ze stavebního spoření v hodnotě přes 2 miliardy korun. Získali tak mnoho zkušeností a znalostí, které jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb. Vzhledem ke kvalitnímu úvěrovému portfoliu dávají banky našim klientům nejnižší možné úrokové sazby.

Odbornost a dlouholetá praxe majitelů v bankovnictví je také zárukou budování kvalitního týmu hypotečních makléřů. Osobní přístup, časová flexibilita, odbornost, rychlost, spolehlivost a široká nabídka hypotečních úvěrů, to jsou základní vlastnosti všech hypotečních makléřů našeho týmu.

Ve spolupráci s realitními a právními kancelářemi zajistíme v případě požadavku ze strany klienta komplexní služby spojené s pořízením nemovitostí k bydlení nebo na pronájem.

Za sjednání hypotéky nic neplatíte. Jsme placeni bankou, kde hypotéku sjednáme. Všude máme stejné provizní podmínky, proto žádnou banku nepreferujeme.

Výhody hypotéky přes GEPARD FINANCE a.s.:

  • Osobní přístup, časová flexibilita a vysoká profesní odbornost našich makléřů.
  • Hypoteční úvěry na různé účely – koupě, výstavba, rekonstrukce, refinancování, investice, vypořádání, bezúčelové, bez prokazování příjmů a další a další …
  • Největší specializovaný hypoteční makléř v ČR.
  • Nadstandardní a zvýhodněné úrokové sazby z hypoték.
  • Hypotéky od nejlepších hypotečních bank a stavebních spořitelen.
  • Zvýhodněné úvěrové podmínky pro naše klienty.
  • Garance nejnižší úrokové sazby u hypoték našich klientů.
  • S našimi partnery zajistíme kompletní služby (pojištění, realitní a právní servis).

S našimi makléři získáte nejvýhodnější hypotéku na trhu!

  

 

Zpět na GEPARD Praha 1 Na Perštýně

 

 

Doporučte tento článek svým přátelům