Představujeme vám jednoho z našich nejúspěšnějších franšízantů – Petru Kilianovou

Petra Kilianová patří k nejúspěšnějším franšízantům společnosti Gepard Finance. Za množstvím ocenění a prestižních certifikátů však stojí nejen tvrdá dřina, ale také chuť do práce a neustálý důraz na osobnostní rozvoj. Jak se člověk může stát úspěšným franšízantem s bohatým portfoliem spokojených klientů? O tom jsou následující řádky.

Představujeme vám jednoho z našich nejúspěšnějších franšízantů – Petru Kilianovou

Petra KilianováFranšíza byla ideální příležitostí pro osamostatnění se

Petra Kiliánová pracovala u společnosti Gepard Finance tři roky jako hypoteční makléřka. V kanceláři, která však dnes již neexistuje, tvořila 95 % produkce. To byl jeden z důvodů, proč se rozhodla pro osamostatnění se v podobě franšízy, jež jí umožnila vést vlastní kancelář a pokrýt značnou poptávku klientů, kterých neustále přibývalo. Kancelář v Brně v současné době tvoří jak zkušení matadoři, tak začínající makléři. Dle samotných slov Petry Kilianové se každý makléř přibližně rok intenzivně připravuje a učí novým věcem v oblasti hypoték.

Ovšem hypoteční trh je natolik komplikovaný a pružný, že každý – byť i sebezkušenější franšízant a hypoteční makléř pracuje na svém zdokonalování a rozvoji po celou dobu kariéry. Jedině tak totiž může klientům nabídnout maximum a ty nejvýhodnější podmínky.

Pravidelná školení nesou své ovoce

Stejně jako ostatní franšízanti a makléři společnosti Gepard Finance se také Petra pravidelně zúčastňuje nejrůznějších školení. Školení, týkající se nejen jednotlivých makléřských stupňů, ale také samotného přístupu ke klientům, společnost pořádá zhruba každý měsíc. Dle vyjádření Petry Kiliánové se na každém školení dozví něco důležitého, co může aplikovat v praxi. V současné době tato úspěšná franšízantka spolupracuje díky portfoliu Gepard Finance s 13 bankami, 5 stavebními spořitelnami a 3 nebankovními společnostmi. Proto může každému z klientů nabídnout řešení ušité přímo na míru jeho potřebám a požadavkům. Petra do dnešního dne obdržela 8 certifikátů, mezi které patří například certifikát o složení makléřské zkoušky a oprávnění zprostředkovat prodej finančních produktů, certifikát o absolvování kurzu Právní minimum I. a II. nebo certifikace o absolvování kurzu Management konfliktů či asertivního jednání, jehož ovládání je pro úspěšného franšízanta zcela nezbytné.

Úspěchy Petry Kiliánové

Petra vede samostatnou brněnskou franšízu v ulici Husova a během svého působení si mohla jak ona sama, tak makléři pracující pod jejím vedením, připsat na své konto mnoho úspěchů. To dokazuje také množství diplomů, mezi které patří třeba titul Makléřka roku 2009, Supermakléř roku 2011 v rámci České i Slovenské republiky (Petra se umístila v nejprestižnějších TOP 10), nebo aktuální diplom z měsíce ledna, kdy obsadila první místo ve zprostředkování stavebního spoření. O samotném přístupu i zkušenostech Petry hovoří také množství vzkazů a referencí spokojených klientů, které jsou zveřejněny na její stránce www.gpf.cz/petra-kilianova.

Chcete, aby byl příští článek o vás?
Přidejte se k úspěšným franšízantům společnosti Gepard Finance a konečně realizujte své plány!

 

Zajímá vás spolupráce s Gepard Finance?

Více informací na webu GEPARD SPOLUPRÁCE

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...