Přejeme vám krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2018!

Milí přátelé, franšízanti, makléři, obchodní partneři. Bylo nám ctí prožít letošní rok spolu s Vámi. Už se nemůžeme dočkat, co společného zažijeme v roce 2018. Načerpejte síly a stejně jako my se ohlédněte za svými pracovními i osobními úspěchy. Děkujeme, že jste.

Přejeme vám krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2018!

Hypotéky začaly zdražovat

Letošní rok byl pro tuzemský hypoteční trh zlomový. Byl to rok, ve kterém jsme se dočkali obratu trendu úrokových sazeb, rok, ve kterém Česká národní banka zvýšila základní úrokové sazby po téměř 10 letech a rok, kdy banky postupně zpřísňovaly kritéria pro poskytování úvěrů. I přesto jsou hypoteční úvěry u nás v České republice nadále velmi dostupné a stále levné.

Našim klientům jsme byli opět schopni dojednat nejvýhodnější hypoteční úvěry – a tím jim zprostředkovat jejich vysněný domov. Potvrzují to i desítky vzkazů od spokojených klientů.

Tvrdá práce se vyplatila

Pro hypoteční makléře byl letošek zásadní i z dalšího důvodu. Naplno se rozběhly zkoušky odborné způsobilosti, kterými musí do listopadu příštího roku projít každý hypoteční poradce.

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Makléři Gepard Finance mají u zkoušek téměř 100% úspěšnost. 

Co se stane v roce 2018?

Na jaře pravděpodobně dojde k dalšímu nárůstu úrokových sazeb u hypoték. Očekává se totiž, že ČNB bude dál navyšovat repo sazbu. A půjde-li ve svých podzimních krocích, můžeme se během příštího roku dostat klidně na „klasickou“ hranici dvou procent. A v takovém případě půjdou ruku v ruce nahoru i úroky u hypoték.

Ostatně, nebylo by to nic nového, úrokovou sazbu kolem pěti procent jistě mnozí pamatují. Pokud bychom uvažovali, že hypoteční banky budou kopírovat trend centrální banky, dají se zhruba za rok čekat úrokové sazby kolem tří až tří a půl procent.

Naším cílem je mít velmi spokojené klienty

I v příštím roce chceme růst. Naším cílem je pomoci ještě více lidem dosáhnout k vysněnému bydlení; vždyť vlastní domov je přece základem rodinného štěstí a pohody. Poohlížíme se proto po nových franšízantech, dveře u nás mají vždy otevřené šikovní makléři a spolupracující partneři.

Přejeme vám, ať i vaše sny pro příští rok jsou stejně ambiciózní jako ty naše.

Mějte se krásně!

 

PF 2018

Vaří máma, táta, děcko,
krájí, pečou, smaží všecko,
co se doma uvaří,
tak se také hezky sní.

Navařte si lásku, zdraví,
úsměv ať vás neunaví,
žijte stále vesele,
pečujte o přátele.

Přeje do roku 2018 GEPARD

 

PF 2018

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2019

Vážení a milí obchodní partneři, klienti, franšízanti, makléři, přátelé. Nastává poslední část adventu, a s ním také pro mnohé nejočekávanější období v roce, čas vánoční. Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaši přízeň a spolupráci v tomto...

Hypotéky budou zase dražší. ČNB opět zvedá sazby

Od posledního navyšování úrokových sazeb neuběhly ani dva měsíce a Česká národní banka (ČNB) opět navyšuje základní úrokovou sazbu (2T repo sazba) o čtvrt procentního bodu na 1,5 %. Jde tak o třetí zvyšování úrokových sazeb v řadě. Co vede...

Program pro mladé vs. Hypotéka (odbornost*****)

Počínaje dnem 15. 8. 2018 začal Státní fond rozvoje bydlení přijímat žádosti o úvěry v rámci nového programu s názvem Program pro mladé. V tomto článku jsou podrobně vysvětleny rozdíly mezi Programem pro mladé a hypotékou. Najdete zde výhody a...