Přemýšlíte o franšízingu? Zkušenosti ukazují, že jde o lukrativní formu spolupráce

Franšízing je systém, jehož prostřednictvím se dnes běžně na trh uvádí služby všeho možného druhu. Umožňuje velmi efektivně rozvíjet vlastní podnikání díky praxí a zkušenostmi prověřenému podnikatelskému konceptu. Na trhu hypoték v oblasti franšízingu dominuje především společnost Gepard Finance.

Přemýšlíte o franšízingu? Zkušenosti ukazují, že jde o lukrativní formu spolupráce

Franšízing představuje formu spolupráce dvou právně i finančně samostatných a nezávislých subjektů – franšízora a jeho franšízantů. Gepard Finance v pozici franšízora tak zaručuje svým franšízantům právo a zároveň jim podle smlouvy ukládá povinnost provozovat obchodní činnost v souladu s jeho koncepcí. Franšízoví partneři Gepard Finance tak získávají potřebné know-how a mohou veškeré úsilí věnovat budování svého podnikání.

Franšízing tedy umožňuje budovat dobře fungující podnik dle osvědčeného receptu. Důkazem může být mnoho úspěšných spolupracovníků Gepard Finance. „V roce 2007 jsem začínala jako řadový makléř sama a bez kanceláře kousek od Olomouce v obci Bohuňovice. Klientů bylo málo a já jsem přemýšlela, kam posunout své podnikání dál. V roce 2010 jsem si proto koupila franšízu Gepard Finance v Olomouci a do dvou let se mi podařilo vybudovat tým makléřů,” popisuje svou cestu k úspěchu Petra Nesvadbová, franšízantka Gepard Finance z Olomouce, která patří mezi každoročně oceňované makléře s nejvyšší produkcí.

Petra Nesvadbová, majitel franšízy GEPARD Olomouc Kateřinská

Výhody podnikání ve franšíze

Podnikání pod značkou Gepard Finance přináší franšízantům nejednu konkurenční výhodu. Základem všeho je historie a silná pozice Gepard Finance na trhu. „Pro mě znamenala franšízová smlouva s Gepard Finance především vítanou pomoc v začátcích, možnost dalšího vzdělávání, dostupnost vnitřního informačního systému, přístup ke kompletnímu portfoliu hypoték nebo spolupráci s velkými realitními sítěmi a internetovými portály,” uvádí Petra Nesvadbová.

Oproti jiným systémům, které odměňují své spolupracovníky na principu MLM marketingu, představuje franšíza mnohem spravedlivější a zajímavější systém odměňování. „Protože vystupuju jako samostatný subjekt, ač s výraznou podporou silného hráče na trhu, nemusím se o zaslouženou odměnu za produkci s nikým dělit, jak je tomu v mnohých poradenských sítích,” vysvětluje Martin Bernklau, další z úspěšných franšízantů Gepard Finance. „Moji makléři jsou podnikatelé, stejně jako já, takže máme zkrátka jasně nastavená transparentní pravidla odměňování,“ dodává Bernklau.

 

  


 

Zajímá vás podnikání s Gepard Finance?
 

Získejte zdarma návod, JAK EFEKTIVNĚ PODNIKAT NA TRHU HYPOTÉK

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...