Příběh Petry Nesvadbové: Založení franšízy mi doslova změnilo život

Ne, Petra Nesvadbová není žádná celebrita, o které byste denně slýchali. A přesto je to žena hodná obdivu, která nezůstala stát na místě. Chtěla se posunout dál a vybudovat si silnou pozici v životě. A taky to dokázala – dnes je majitelkou franšízy Gepard Finance v Olomouci.

Příběh Petry Nesvadbové: Založení franšízy mi doslova změnilo život

Jejím denním chlebem je snižování sazby hypoték jejích klientů a kompletní vyřízení hypotečního úvěru včetně všech služeb, které s tím souvisejí, až do samotného vyčerpání hypotéky.

Navštívit ji může každý, kdo má o své hypotéce jakékoli pochyby – Petra Nesvadbová se dokáže s elegancí a lehkostí snadno zorientovat v problematice a navrhne svým klientům vždy to nejlepší. Může si to dovolit, je nezaujatá.

To, co se někomu může zdát jako neřešitelný problém, ona pravděpodobně vyřešila již mnohokrát s jinými klienty.

Jak jste se dozvěděla o Gepard Finance a proč jste se rozhodla pro tuto formu spolupráce - franšízing?

O Gepard Finance jsem se dozvěděla v roce 2007 od jednoho ze svých známých. Oslovily mě principy fungování společnosti, které jsou výhodné pro obě strany. Uchopila jsem příležitost ke spolupráci jako výzvu. A také ráda pracuji s lidmi – o to v této branži není nouze.

Co vás nakonec přivedlo k samotné spolupráci?

Byla to ta dobře známá touha stát na vlastních nohou.

V čem jsou hlavní výhody vaší práce?

Líbí se mi, že mohu pracovat pro všechny banky – z jejich nabídek vždy doporučím klientovi to nejlepší. Gepard Finance mi dodává zázemí, díky němuž je každé vyjednávání s bankami snazší. Gepard Finance nabízí skvělé podmínky pro své klienty a mně poskytuje metodickou podporu.

Změnilo se něco od té doby, kdy jste začala spolupracovat s Gepard Finance?

Ano, ta spolupráce mi naprosto změnila život. Změnila jsem dosavadní způsob práce, získala jsem vytouženou nezávislost a samostatnost, jsem zodpovědná jen sama za sebe. Stále mám chuť někomu pomáhat. To se mi daří a také jsem za to finančně ohodnocena.

Jak teď vypadá váš běžný pracovní den? Kolik klientů týdně přijmete, kolik případů řešíte, s čím se na vás mohou lidé obracet?

Pracuji obvykle od rána do večera. Klienty neodmítám ani o víkendu. Ale když potřebuji volno, udělám si ho. Můžu - díky flexibilitě tohoto povolání. Týdně poradím i desítkám klientů a vzhledem k tomu, že v této oblasti pracuji už osmým rokem, mám zkušenosti se standardními i nestandardními postupy vyřízení úvěru. Dokážu poradit nejen se samotným vyřízením úvěru, ale také s převodem hypoték nebo s tím, na co je potřeba dát si pozor při uzavírání kupních smluv a převodech nemovitostí.

Máte nějaký profesní cíl, kterého byste chtěla dosáhnout?

Chtěla bych stále patřit mezi nejlepší jako doposud. Chtěla bych zůstat v obraze a mít dobrý přehled o trhu a legislativě, abych udržela krok s jejími neustálými změnami a se změnami v bankách.

A nějaká osobní meta?

Vzhledem k tomu, že můj syn cestuje a pobývá v zahraničí, dala jsem si za cíl naučit se dobře anglicky.

Vaše práce musí být náročná. Jak odpočíváte?

Pokud mám nějaký volný čas, snažím se ho plně využít se svými dětmi, i když už jsou skoro dospělé. Mám ráda cyklistiku a snowboarding, každoročně organizuji dětský karneval a mám i další aktivity.

 

Na otázky odpovídala:

Petra Nesvadbová
majitel franšízy | hypoteční makléř

Wellnerova 1322/3c
779 00 Olomouc
Mobil: +420 605 713 825
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.hypotekaolomouc.cz

 

Zajímá vás spolupráce s Gepard Finance?

Více informací na webu GEPARD SPOLUPRÁCE

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...