Proč hypotéku co nejdříve

 
Přemýšlíte o hypotéce? Pospěšte si. Zjistěte, proč požádat o hypotéku co nejdříve.
 
Poradím vám pět výhod, které získáte, pokud o hypotéku stihnete v brzké době požádat.

 

 

Proč si vzít hypotéku co nejdříve

První výhoda

– úrokové sazby hypoték jsou nyní na minimu. S koncem roku 2014 dosáhly nízké hranice okolo 2,5 %, a to s fixací na tři, pět nebo nově i na 10 let.

Druhá výhoda

– stihnete-li hypotéku získat brzy, nedotkne se vás zvýšení sazeb, které začnou během začátku roku 2015 zase stoupat podle finančních analytiků.

Třetí výhoda

– je Vaším snem bydlet ve vlastním bytě nebo domě?  Vaším snem je také zvelebovat si bydlení dle Vašich představ.  To Vám splní hypotéka s námi.

Čtvrtá výhoda

– hypotéku dříve splatíte. Vezmete-li si hypotéku v produktivním věku, úhrada splátek pro vás bude snazší než kdybyste hypotéku spláceli ještě před odchodem do penze.

Pátá výhoda

– tou největší výhodou je, že nyní má naše společnost GEPARD FINANCE s bankami vyjednané speciální podmínky. Běžná úroková sazba je okolo 2,5 procenta, ale my umíme vyjednat její snížení až na 1,79 procenta. Jen těžko vám někdo nabídne výhodnější podmínky.

Hypotéka s nejlepšími podmínkami

Využijte všech pěti výhod, získejte hypotéku s nejlepšími podmínkami. Každým dnem se šance na jejich získání snižuje.

S vyřízením hypotéky vám pomůže zkušený hypoteční makléř. Najdu pro vás nejlepší variantu financování koupě nemovitosti, poradím s výběrem hypotéky.

Začněte se o hypotéku zajímat hned, kontaktujte mě a využijte moje služby zdarma.

Zjistěte si nezávazně více informací.

 

   

 

 

<< Všechny video návody

Doporučte tento článek svým přátelům

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 6/2022: Sberbank, Creditas, Úrokové sazby, Školení nováčků

Opravdovou novinkou tohoto dílu je spolupráce našich makléřů s bankou Creditas. Jako jedni z prvních brokerů v České republice jsme získali kontrakt s bankou Creditas. Na toto téma jsme hovořili s naším makléřem Jiřím Suchým z franšízy Praha 1...

GEPARD NEWS 5/2022: Úrokové sazby hypoték a stavebních spořitelen

Přinášíme aktuální informace ze světa hypoték a stavebního spoření. Žhavým tématem jsou úrokové sazby a predikce do budoucna. Přivítáme novou tvář centrály a podíváme se, jak proběhlo celorepublikové setkání makléřů GEPARD FINANCE.

Celé video...

GEPARD NEWS 4/2022: Zajímavosti v regulaci hypoték ČNB

Aktuálním tématem jsou změny v regulaci hypoték u České národní banky, které platí od dubna 2022. Vysvětlíme si, co se změnilo pro různé věkové skupiny klientů, co se mění v bankách a jak se regulace dotkla stavebních spořitelen.

Celé video GEPARD...