Proč hypotéku přes GEPARD FINANCE (Jaroslav Šmejc, Rumburk)

 
Dnešní svět je přeplněný takovým množstvím informací, které člověk jen těžko dokáže přesně vyhodnotit. Předkládám Vám zde sedm důvodů, proč hypotéku přes GEAPARD FINANCE v Rumburku.

 

 

7 důvodů, proč hypotéku přes GEPARD FINANCE

region: Rumburk

1. Mám aktuální informace o všech bankách poskytující hypotéky.

Jinak řečeno, mohu kdykoliv nahlédnout, jaké podmínky ta či ona banka nabízí, jaká je úroková sazba, zda akceptuje Váš současný příjem, jaké jsou její výhody, ale i nevýhody. Mohu Vám vyhotovit kalkulaci každé banky, ve které rychle zjistíme Vaší šanci na získání hypotéky.

2. Šetřím Váš čas.

Obcházet banky nedává smysl. Po obchodní stránce Vám každá banka bude prezentovat svoji hypotéku jako nejlepší. Ztratíte spousty času obcházením a vyhodnocováním nabídnutých hypoték a nakonec se nebudete umět rozhodnout, nebo se rozhodnete špatně.

3. Šetřím Vaše peníze.

GEPARD má sjednané lepší úrokové sazby, poplatky za zpracování hypotéky, levnější pojištění a další výhody pro své klienty. Má to logiku. Banka chce poskytovat hypotéky a tam, kde je největší střet nabídky s poptávkou, je nutná nejsilnější podpora. Proto banky klientům GEPARD FINANCE poskytují nadstandardní podmínky.

4. Najdu Vám nejvýhodnější hypotéku podle Vašich možností.

Jistě chcete, aby Vaše hypotéka byla tou nejlépe vyhovující. Sladit Vaše představy se skutečným realizovatelným záměrem, jako je výstavba domu, koupě domu, nebo jeho rekonstrukce, není jednoduché. Avšak díky dlouholetému působení v oboru bydlení a jeho financování, jsem vytvořil perspektivní vazby s bankami, které mi pomohou vyjednat pro Vás takové podmínky, které byste Vy sami vyjednat nemohli. Můžeme společně modelovat situace, které by mohli nastat v budoucnosti, a pak v klidu zvážit nabízené možnosti. Rozhodování pak bude mnohem snazší.

5. Kompletně zpracuji téměř veškerou administrativu spojenou s hypotékou.

Mám okamžitě k dispozici všechny formuláře vybrané banky, které připravím na základě Vámi dodaných informací. Obdržíte jasný soupis všech podkladů, které musíte připravit a poskytnout bance Vy. Je samozřejmostí, že s bankou vedu veškerá jednání ve Vašem zájmu a s maximálně možným úsilím.

6. Nabízím poradenství po celou dobu trvání hypotéky.

Ano, jsem prostě k dispozici i nadále. V případě zásadních změn v hypotéce, např. na konci fixace úrokové sazby, můžete získat ještě lepší podmínky než dosud. Čím déle totiž splácíte, tím se pro všechny banky stáváte považovaným klientem. Máte cestu k lepším podmínkám, resp. k refinancování své hypotéky právě prostřednictvím GEPARD FINANCE.

7. To nejlepší nakonec. NAŠE SLUŽBY JSOU ZDARMA.

Za naši starost kolem Vaší hypotéky nám neplatíte. Neplatíte za to, že Vám poskytnu aktuální informace o všech bankách, za to, že šetřím Váš čas a Vaše peníze. Neplatíte za nalezení té nejlepší hypotéky podle Vašich možností, ani za kompletní zpracování administrativy a poradenství po celou dobu trvání hypotéky. Není to fantastická služba?

Zamyslete se nad tím, kdo bude pro Vás ten nejlepší průvodce.

 

Mgr. Jaroslav Šmejc
majitel franšízy | hypoteční makléř

SNP 131
408 01 Rumburk
tel.: +420 603 536 548
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/jaroslav-smejc

 

 

<< Všechny video návody

 

Doporučte tento článek svým přátelům

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 6/2022: Sberbank, Creditas, Úrokové sazby, Školení nováčků

Opravdovou novinkou tohoto dílu je spolupráce našich makléřů s bankou Creditas. Jako jedni z prvních brokerů v České republice jsme získali kontrakt s bankou Creditas. Na toto téma jsme hovořili s naším makléřem Jiřím Suchým z franšízy Praha 1...

GEPARD NEWS 5/2022: Úrokové sazby hypoték a stavebních spořitelen

Přinášíme aktuální informace ze světa hypoték a stavebního spoření. Žhavým tématem jsou úrokové sazby a predikce do budoucna. Přivítáme novou tvář centrály a podíváme se, jak proběhlo celorepublikové setkání makléřů GEPARD FINANCE.

Celé video...

GEPARD NEWS 4/2022: Zajímavosti v regulaci hypoték ČNB

Aktuálním tématem jsou změny v regulaci hypoték u České národní banky, které platí od dubna 2022. Vysvětlíme si, co se změnilo pro různé věkové skupiny klientů, co se mění v bankách a jak se regulace dotkla stavebních spořitelen.

Celé video GEPARD...