• Progresivní splátky

    Chcete si odložit splácení hypotéky o rok? Chcete si sami zvolit výši splátky? Nemáte v současné době finanční prostředky na splátku hypotéky? Využijte naší nabídku - hypotéka s progresivním splácením.

Podstata progresivního splácení:

Hypoteční úvěr je splácen formou pravidelných měsíčních splátek, které jsou konstruovány progresivně, tj. klientovi se po dobu splácení úvěru objem splátky zvyšuje. Přibližně první polovinu doby splatnosti úvěru je progresivní splátka úvěru nižší v porovnání s běžnou měsíční anuitní splátkou a přibližně druhou polovinu doby splatnosti je progresivní splátka vyšší než anuitní splátka.
Klient platí měsíční splátku po celý rok ve stejné výši a pro následující období (rok) se vždy splátka zvyšuje o koeficient růstu.
Způsob splácení je možno změnit na anuitní splácení, a to při změně fixace úrokové sazby na další období.

Výše volitelné progresivní splátky:

Klient si může zvolit svou první progresivní splátku. Minimální výše progresivní splátky je tedy ve výši úroků a pokud si ji klient zvolí, pak má v prvním období odloženu splátku jistiny. Následný růst progresivní splátky zajistí splacení jistiny úvěru..

Výhody progresivního splácení:

  • progresivní konstrukce splácení umožňuje poskytnout úvěr mladým žadatelům, jejichž příjmy na začátku profesní kariéry jsou obvykle nižší a tito žadatelé tak nemají přístup ke klasickým hypotečním úvěrům
  • individuální přístup ke klientovi - klient si zvolí, kolik by chtěl splácet

 


 

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.
 

Gepard - nejlepší hypotékaVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištěníS námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 55.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance