Radka Vacková

majitel franšízy | hypoteční makléřka
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
Masarykova 975
vedle KC Panorama
373 41 Hluboká nad Vltavou
Mobil: +420 774 909 252

Pozici hypotečního makléře beru jako poslání. Vím, že nesmím zklamat důvěru klienta a snažím se pro něj získat ty nejlepší podmínky. Lepší, než když si hypotéku vyřizuje sám. Pracovní dobu mám flexibilní, záleží vždy na dohodě s klientem. K zastižení jsem 24 hodin denně.


Podívejte se také na mé osobní stránky: www.hypotekyvackova.cz

Můj příběh

RADKA VACKOVÁ - HOLKA Z PLAKÁTU

Radka Vacková -billboard

Lidem už „půjčila“ stovky milionů korun, pomohla jim, aby si pořídili vysněné domy, byty, chalupy. Klienti ji znají z billboardů po Budějovicích, a když vezmou za kliku, dojde jim, že už ji viděli. Holka z plakátu.

Její život je jako vystřižený z divadelní hry o tom, jak se ze silnější dívky s nízkým sebevědomím stala úspěšná žena, která si věří v práci, doma, která okouzluje muže svým šarmem. V té hře by přitom byla spousta dramatických momentů. Ale i život je někdy divadlo – a tam to většinou dobře dopadne. Jako v případě Radky Vackové.

To silnější, možná i trochu hezké děvče se narodilo před čtyřiceti lety do rodiny z Hluboké nad Vltavou. Do rodiny, kde se pořád jedlo. Tatínek sice pracoval jako zedník, ale kulisy dětství Radky Vackové tvořily hlavně klobásy a jitrnice, které tak rád a dobře vyráběl. Maminka zase pracovala u rybářů. Spousta jídla, které se muselo sníst. A Radka Vacková byla šikovná: jedla ráda.

„Až jednou, bylo mi asi šestnáct, jsem si přečetla knížku od Elisabeth Taylor. Vyprávěla o své celoživotní cestě za vysněnou postavou. Pochopila jsem, že nejde o to, jak vypadáte a jak vás vnímá okolí, ale jak se sami cítíte. Začala jsem o tom víc přemýšlet, cvičit, rozhodla jsem se, že se sebou něco udělám,“ vzpomíná dnes štíhlá dáma ve slunečních brýlích. V práci právě nechala štos papírů k hypotékám. To je teď její svět. Hypoteční specialista ve firmě Gepard Finance, a. s.  Spojila své jméno s realitní kanceláří RE/MAX Dynamic a pomáhá klientům k novým domům a bytům.

Ve škole ji bavila čeština. Literatura, slohy. A hlavně básně. Na sport nikdy nebyla – když chtěla hrát volejbal, trenér jí řekl, ať se radši dá na divadlo. Protože nehrála, ale bavila spoluhráče. Stejně jako ve škole. Líbila se jí pozornost lidí, ráda vyprávěla příběhy a předváděla scénky. Že právě stála na hřišti a okolo létal míč, ji tolik nezajímalo, hlavně že se kamarádi smáli jejím historkám. Ve čtrnácti letech se stala recitátorkou na svatbách na Hluboké a začala sama přemýšlet o tom, jaké to jednou bude… až bude někdo recitovat jí.

Propadla divadlu, stála u znovuobnovení hlubockého spolku Křížžáci. Později přešla do divadla Zdeňka Pikla. Hrála manželky, milenky, jednou se objevila v roli služky. Zapeklitá komedie aneb Kdo si brousí nad Paďousy, Charleyova teta, Vraždy a něžnosti, S tvojí dcerou ne. Nedávno vezla na pohotovost svou dceru a lékařka jí říká: „Já vás znám, S tvojí dcerou ne!“ Začala se smát a odpověděla: „Dnes prosím s mojí dcerou ano.“

STRACH Z DEŠTĚ

Dcera se jí narodila poměrně brzy, Radce Vackové bylo devatenáct let. Byla plná ideálů. O lásce, manželství, o tom, jak všechno bude skvělé. Navíc bylo krátce po revoluci, všechno šlo, na všechny zdánlivě čekala skvělá budoucnost. Přes dceru Dominiku začala Radka Vacková zjišťovat, že tak ideální ale všechno není. Ani nemůže být. Něco to vždycky musí vyvážit.

Autismus. Aspergerův syndrom. Dívka uzavřená sama do sebe, s problémem navazovat nové kontakty. Strach z lidí. Nenávidí konflikty. Taky déšť a nepořádek. Potřebuje pocit bezpečí a od lidí kolem sebe trpělivost a empatii. Přitom si uvědomuje, že je jiná. Ví, že se o sebe sama nikdy nepostará. Chce být jen s lidmi, kteří ji berou takovou, jaká je a mají ji rádi. „Když jsem se dozvěděla diagnózu, paradoxně se mi ulevilo. Pochopila jsem, co se stalo, nastudovala si k tomu hodně literatury. Jsem ráda, že ji mám. Kdybych Dominiku neměla, byla bych úplně jiný člověk,“ myslí si Radka Vacková.

Po Dominice přibyl Denis. A s ním se objevil strach, aby byl zdravý. Dnes je v sedmé třídě, normální kluk, který hraje hokej, jeho otec se v něm vidí. Po Radce podědil chuť bavit ostatní.

GEPARD FINANCE

Na dveřích kanceláře Radky Vackové je roztomilý gepard. Má trochu rošťácké oči a ležérně položené tlapy, jednu přes druhou. Je ve znaku společnosti Gepard Finance, pro kterou Radka Vacková pracuje. Bratr Adolf byl u zrodu společnosti a díky němu dostala šanci.  Na zdi visí řada certifikátů a ocenění. Vždyť jen v květnu přichystala dvanáct hypoték. Lidem už „půjčila“ stovky milionů korun, pomohla jim, aby si pořídili vysněné domy, byty, chalupy. Klienti ji znají z billboardů po Budějovicích, a když vezmou za kliku, dojde jim, že už ji viděli. Holka z plakátu.

Málokoho by dnes napadlo, že jejich hypoteční poradkyně původně plánovala kariéru zootechničky a naučila se kvůli tomu i řídit traktor. Po škole chvíli pracovala v buticích jako prodavačka, tam se naučila komunikovat s lidmi. Získala kontakty. Vyzkoušela si i práci v bance. Letos slaví deset let pod hlavičkou firmy Gepard Finance. Deset let podnikání v oboru, ve kterém je těžké obstát.

V Gepard Finance začínala jako asistentka. Vyřizovala za klienty jejich hypotéky, snažila se nezklamat jejich důvěru, být pořád na telefonu. Pro ženu, která předtím strávila čtyři roky na rodičovské dovolené, to byl těžký rozjezd. „Muž se staral o děti, vařil a pomáhal. Viděl, že je to práce, která mě baví, ale oba jsme pochopili, že je náročná na čas. Hodně mě tehdy podržel,“ říká Radka Vacková.

Byla to investice do budoucna. Stejně jako hypotéka. Takže vlastně dvojnásobná sázka na příjemnější život. Po roce se pustila do podnikání na své vlastní triko. Rozjelo se to. Protože rozumí nejen své práci, ale i klientům. Nebojí se tlačit na banku, aby získala individuální výhody pro klienta. Odhad zdarma, snížení sankcí za předčasné splacení nebo zajímavější úrok.

Když večer zavře zelené desky a vidí rošťácké oči malého geparda, těší se domů. Na Dominiku, pro kterou je maminka vším. Na Denise, který se jí čím dál víc podobá. Na své přátele, bez nichž by nezvládala situace, které jí život přináší. Na cvičení, které se stalo součástí jejího života, a taky na ochotnické hry, kde trénuje nové role. Život ji baví. I proto, že je jako divadlo. S happy endem

Radka Vacková - foto

Radka Vacková
hypoteční makléř GEPARD FINANCE

kancelář v RE/MAX Dynamic
U Černé věže 3
370 01 České Budějovice
+420 774 909 252
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Moje profesní zkušenosti

Do společnosti GEPARD FINANCE a.s. jsem nastoupila v roce 2005. Začínala jsem na pozici asistentky a od roku 2006 již pracuji zcela samostatně na pozici hypotečního makléře.

Za dobu svého působení jsem sjednala pro své klienty hypotéky v objemu přes sto miliónů korun.

Specializuji se na spolupráci s realitními kancelářemi.

Od roku 2008 jsem také finančním poradcem pro sítě realitních kanceláří Re/max, kde je kladen vysoký důraz na kvalitu a rychlost zpracování hypotečních produktů.

Za rok 2010 jsem obsadila 2. místo v ČR s počtem zpracovaných kusů hypoték pro realitní kanceláře RE/MAX.

V současné době jsem  poradcem v oblasti financování v realitní kanceláři RE/MAX Dynamic v ulici U Černé věže a Amazing reality v České ulici v Českých Budějovicích.

Spolupráci navazuji pouze s realitními kancelářemi, kde jsem si jistá, že klientovi bude poskytnut profesionální servis.

Mým cílem je klientovi, který mi poskytl svoji důvěru, doporučit skutečné odborníky z oblasti realitního trhu, se kterým mám bohaté zkušenosti. Samozřejmě ráda poskytnu profesionální poradenství nejenom při financování koupě nemovitosti přes realitní kanceláře , ale klienti za mnou přicházejí i s požadavky na refinancování, výstavbu, vypořádání SJM, dědictví, konsolidace půjček, amerických hypoték, pojištění apod.

Ráda se stanu  i vaším osobním  průvodcem ve spleti úrokových sazeb, kupních smluv, odhadů či  bankovních poplatků.  Finanční, pojistné služby a ostatní poradenství poskytuji zdarma. Klient nehradí žádné poplatky za schůzky či hodiny strávené při jednání. Má provize jde z banky za sjednaný obchod a je závislá na výši hypotéky a nikoliv na výběru banky. Proto je mé poradenství nezávislé a mohu skutečně doporučit jenom to nejvýhodnější řešení právě pro vás. Pozici  hypotečního makléře beru jako poslání, vím, že nesmím zklamat důvěru klienta a snažím se také o získání nejlepších podmínek, než když si klient vyřizuje  hypotéku v bance sám. Pracovní dobu mám flexibilní, záleží vždy na dohodě s klientem. K zastižení jsem 24 hodin denně.

Přijďte se i vy přesvědčit o tom, že se dají ušetřit peníze, čas i nervy, pokud najdete při řešení hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření zkušeného profesionálního partnera.

Reference od klientů

Kolář - pondělí 9. říjen 2023

Paní Vacková je profesionál, u kterého je klient na prvním místě. Díky její práci mi banka nabídla výhodnější úrokovou sazbu hypotéky pro další období fixace, aniž bych musel úvěr refinancovat. Služby paní Vackové v oblasti hypoték jednoznačně doporučuji!!!

Radka Vacková

Lukáš Had - pátek 10. prosinec 2021

Skvělý přístup a plná informovanost. Spolupráce na jedničku. Žádost o hypotéku byla vyřízena velice rychle a bez obtíží.

Radka Vacková

Přemysl Tupý - pátek 5. listopad 2021

Ochota, vstřícnost, profesionalita

Radka Vacková

Jiří Dráb - čtvrtek 19. srpen 2021

Za vše velice děkuji! Určitě Vás budu doporučovat všem svým známým, co budou přemýšlet o hypotéce :-)

Radka Vacková

Pelouch Václav - pátek 19. únor 2021

Osobní přístup, vyjednání skvělých podmínek.

Radka Vacková

Jícha Tomáš - čtvrtek 21. leden 2021

Skvělá spolupráce a ochota ze strany paní Vackové. Děkuji

Radka Vacková

Radim Nosek - středa 30. prosinec 2020

Nejlepší makléřka v JČ

Radka Vacková

Lukáš Wild - čtvrtek 22. říjen 2020

Rád bych napsal poctivou a obsahově vyváženou recenzi. Na to by však bylo potřeba zmínit i některá negativa, která mě popravdě vůbec nenapadají - práci a celkový přístup Radky Vackové musím totiž jedině vyzdvihnout.

V první řadě musím pochválit naprosto perfektní péči, kterou Radka dopřává svým klientům při každém kroku hypotéky; od prvního "nástřelu", po finální podepsání smluv a čerpání částky. Opravdu se nestane, že by dopředu slibovala něco, co nemusí vyjít. Stejně tak se klient nemusí bát, že by něco podcenila, nebo na něco zapomněla - ve své práci má velký přehled (sám vím, jaké to je řešit více věcí, resp. klientů, najednou a tohle tedy dokážu ocenit).

Přestože jsem zatím osobně využil pouze jejích služeb hypoteční poradkyně, byl jsem nejednou rád za to, že má Radka stejný přehled i v oboru realit samotných - dokáže tak profesionálně poradit opravdu se vším, co vás při celém hypotečním procesu může potkat. Dále bych rád vyzdvihl poctivý přístup k odměnám a provizím, který Radka očividně zastává. Kéž by stejnou vizi razili i ostatní, zejména tedy přímo realitní makléři a kanceláře, koupě bytu by pak byla mnohem příjemnější.

V každém případě tedy i tímto komentářem Radce děkuji za ochotu, milé jednání a cenné rady a do budoucna přeji další spousty spokojených klientů, kteří si také nedokáží vybavit při vzpomínce na její práci žádná negativa. :-)

Radka Vacková

Lukáš Chaloupka - úterý 21. duben 2020

Ochotný profesionální přístup.

Radka Vacková

Přemysl Mičan - pátek 14. únor 2020

Vyborny osobni pristup, ochota a profesionalita. Doporucuji.

Radka Vacková

Ondřej Kuliš - úterý 23. duben 2019

Již druhá hypotéka s paní Vackovou a opět z její strany naprosto perfektní a profesionální práce . I přesto, že má hypotéka byla poměrně složitá, paní Vacková vše obratem vyřešila k mé naprosté spokojenosti, navíc s perfektním úrokem a skvělým servisem. Ačkoli jsem člověk, který potřebuje mít neustále informace o průběhu celé operace, paní Vacková mě vždy trpělivě informovala a sdělovala mi další postup, což pro můj klid bylo velmi důležité. Paní Vackovou mohu vřele doporučit všem, kteří hledají pro svou hypotéku profesionální služby a maximálně vstřícný a klientský přístup. Já za sebe mohu jen poděkovat.

Radka Vacková

Petr Hajíček - středa 17. duben 2019

osobní přístup

Radka Vacková

Vladimíra Peřinková - pondělí 11. březen 2019

Jsem velice ráda, že jsem si už před lety při výběru hypotéky na financování bytu, vybrala za svojí finanční poradkyni, právě Radku Vackovou ze společnosti Gepard.
Měla jsem na ní od okolí, velmi dobré recenze, ale skutečnost ještě předčila mé očekávání.
Je to profesionálka na svém místě a k tomu velice milá osoba.
Tenkrát mi opravdu moc pomohla a vybrala tu nejlepší možnou hypotéku pro mě, jakožto živnostníka. Za což jsem byla opravdu ráda, protože pro člověka který se v tomto oboru nepohybuje a ještě je nerozhodný jako já. Není uplně jednoduché se zorientovam sám.
Je mi jasné, že si teď možná někdo může říct, že je to logické a je to přece její práce a má z toho jisté provize. A i když ne třeba tak ochotně, udělal by to každý finanční poradce.
Jenže ona i po čase, kdy mi bude cca za rok končit fixace a je již možnost si předjednat podmínky nové. A i přes to, že je velmi pracovně vytížená. Byla hned moc ochotná a po mém zavolání mi znovu podala pomocnou ruku. Sjednala nám schůzku, vše mi zase vysvětlila a vyplnila podklady pro mojí dosavadní banku.
Kde mi původně odmítali vyjít vstříc. A chtěli mi moji sazbu navýšit na další fixační období a to pro mě dosti výrazně. Najednou po doložení podkladů od Radky Vackové, názor změnili a našli jsme společný kompromis. Takže nakonec díky tomu zůstanu a nemusím s tím mít už další starosti.
Vím jistě, že tolik práce a svého času co věnuje paní Vacková svým klientům i po podepsání hypotéky, to už se moc často jinde nevidí. Spolupráce s klienty i nadále a spokojenost na všech stranách, to je to v čem je pro mě oproti mnohým výjímečná.
Moc jí tímto děkuji a každému doporučuji a budu se těšit na další spolupráci. Protože já mám jasno, že jak jde o finanční rady, určitě se na ní v budoucnu ráda obrátím.

Radka Vacková

Peer Miroslav - čtvrtek 21. únor 2019

Osobní i profi přístup , maximální nasazení , znalost a nakonec doporučení té nejlepší varianty. A v neposlední řadě pomoc s realizací od A do Z.

Radka Vacková

Machutka Zdeněk - čtvrtek 17. leden 2019

Děkujeme paní Vackové za cenné doporučení, trpělivost, ochotný a přátelský přístup při vyřizování hypotéky na cestě za naším novým domovem. Machutkovi

Radka Vacková

Zácha Patrik - pondělí 7. kvě 2018

Děkujeme za profesionální a přitom přátelský přistup při vyřízení hypoteky.

Radka Vacková

Frolík Stanislav - pondělí 5. březen 2018

Příjemná komunikace, skvělé nabídky financování a profesionální přístup ke klientům. Za nás výborná volba. Příště určitě využijeme znovu.

Radka Vacková

Nosek Radim - středa 20. prosinec 2017

Vždy milá,vše vyřešila okamžitě.

Radka Vacková

Holub František - pátek 24. listopad 2017

Upřímně řečeno, s Radkou mě pojí dlouholeté přátelství, takže pochvala/kritika, je do jisté míry zkreslená. Oba však pracujeme v obchodní sféře, kde jsou třeba ostré lokty, předvídavost a hlavně znalost bitevního pole, řekl bych. V tomto ohledu myslím Radka nemá moc konkurentů, i když pár by se jich dozajista našlo. Ač jak píši výše, známe se léta, hypotéční úvěr jsem poptával u vícero makléřů. Přesto jsem se "vrátil" a upsal se s ní již třetímu "ďáblu" :) hypotéčnímu. S Kristýnou Kubalovou na mě působí jako sehraná dvojka a přeji jim MOC úspěchů nejen pracovních. Ostatně s Gepardem v zádech, mají velkou podporu dravce. František Holub Č. Budějovice

Radka Vacková

Jan Borovanský - středa 22. listopad 2017

Prostě byla úspěšná práce pro mě hypotéku. Navíc dobře se poradila plné informaci. Jsem nadšený pro Vackové.

Radka Vacková

Tomáš Svatek - středa 18. říjen 2017

Paní Vacková vše ochotně a trpělivě vysvětlitla. K informacím přidávala i vlastní postřehy které jsem velice ocenil. Přístup ke klientovi je bezvadný. Za mě s paní makléřkou naprostá spokojenost. Děkuji

Radka Vacková

Michaela Mikulášková - středa 26. červenec 2017

Rychlé a milé jednání, ochota i nad rámec povinností, nalezení nejlepšího produktu pro můj případ

Radka Vacková

Iveta Jírovcová - čtvrtek 23. březen 2017

Naprostá spokojenost s jednáním, přístupem i profesionalitou paní Radky Vackové.

Radka Vacková

Stanislav Frolík - pátek 24. únor 2017

Vstřícná, obětavá a má velice profesionální přístup ke klientům. Jsme s její prací velice spokojeni a určitě ještě několikrát využijeme při refinancování. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Radka Vacková

Petra Friedrichová - pátek 9. prosinec 2016

Chtěla bych Vám tímto velice poděkovat za skvělou spolupráci. Svým klientům se věnujete se 100% nasazením a my si toho velice vážíme. Vždy, když jsme potřebovali něco vyřídit, s něčím pomoci či něco vysvětlit, pokaždé jste byla k dispozici. Celá tahle prodejní transakce byla pro nás novinkou, všechno to papírování, vyřizování. Měli jsme někdy nejspíš i hloupé dotazy, ale ani to Vás neodradilo. Oceňujeme Vaše vstřícné a milé vystupování. Je radost vědět, že člověk, se kterým spolupracujete, se k Vám chová slušně. Považujeme Vás za člověka na správném místě. Jste "profík" ve svém oboru. Nepatříte mezi lidi, kteří se snaží jen prodat nejdražší hypotéku na trhu a víc je nezajímá. Vy se snažíte svým klientům vždy i co nejlépe poradit a vyjít jim vstříc. Děláte pro své klienty opravdu maximum.

Moc Vám děkujeme. Bylo nám opravdu ctí spolupracovat právě s Vámi. Věřte, že Vás budeme doporučovat i ostatním.

S přáním pěkného dne

Friedrichová Petra

Radka Vacková

Ondřej Kuliš - sobota 26. listopad 2016

Rád bych touto cestou poděkovat paní Radce Vackové, která mi pomohla s financováním mého bytu. I přesto, že se na cestě za vlastním bydlením objevilo mnoho překážek, paní Radka Vacková vše vždy perfektně a ochotně vyřešila. Prakticky jsem se za celou dobu nemusel o nic starat, pouze jsem dostával zprávy, jak vše probíhá a postupuje.

Paní Vacková byla vždy ochotná a příjemná a její vystupování bylo profesionální. Jelikož jsem člověk, který chce mít vše pod kontrolou a o všem přehled, paní Vacková mi vždy každý krok pečlivě vysvětlila a na mé dotazy ochotně a s úsměvem odpověděla. Navíc mi vyjednala i moc pěkný úrok a podmínky financování, kdy mi vždy dopodrobna vysvětlila všechny možnosti.

Proto mohu s klidným srdcem paní Radku Vackovou doporučit, protože je to opravdová profesionálka na svém místě. Je vidět, že dělá svoji práci s láskou a hlavně, že svojí práci r ozumí, což je u takto zásadního životního kroku, jakým je hypotéka, zásadní.

Ještě jednou bych chtěl paní Vackové poděkovat a přeji mnoho spokojených klientů. Já budu všude jen doporučovat :)

Radka Vacková

MgA. Jakub Ries - úterý 11. říjen 2016

Dobrý den,

chtěl bych velmi pozitivně ohodnotit práci paní Radky Vackové! Je to velký profesionál s velmi optimistickým přístupem, svižným a důsledným jednáním s klientem. Ve volbě termínu schůzek mi vždy vyšla vstříc a respektovala mou pedagogickou činnost tím, že všechny podstatné i doplňující informace mi zasílala formou sms. Zbytečně mi nenabízela nepodstatné produkty, nebo mne netlačila do radikálních rozhodnutí, se kterými mám negativní zkušenosti v bance. Nabídla mi to nejlepší co je v daný moment na trhu a dala mi možnost volby.

Spolupráce s paní Vackovou byla skvělá a určitě její služby doporučím rodině i známým!

S pozdravem

MgA. Jakub Ries

Radka Vacková

Roman Štěch - sobota 14. kvě 2016

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval paní Radce Vackové za její cenné rady a pomoc, které nám před pěti lety výrazně usnadnily realizaci koupě našeho domu. Paní Vacková nám nabídla několik variant financování a velmi se snažila vybrat pro nás to nejvhodnější řešení. Nakonec jsme vybrali bankovní společnost, kde máme vedený běžný účet, díky paní Vackové jsme navíc získali nadstandardní úrokovou sazbu.

Příští rok nám končí pětiletá fixace, takže jsem s předstihem začal pátrat po nabídkách refinancování, s důvěrou jsem se tedy obrátil na Radku Vackovou. Opět vypracovala několik alternativ, které byly samozřejmě výrazně výhodnější, než sazba na které nám nyní dobíhá fixace, ale též výhodnější než aktuální nabídky bankovních ústavů. Oslovil jsem stávající banku se žádostí o sdělení, jakou mi nabídnou úrokovou sazbu pro další fixační období, po oznámení, jaké mám konkurenční nabídky, se stávající banka pokusila tyto nabídky dorovnat. Dostali jsme návrh na sazbu vyšší o 0.1% (než nejvýhodnější nabídka od R. Vackové), tuto nabídku jsme akceptovali – nemusíme řešit založení BÚ v jiném ústavu, nutnost dalšího pojištění, odhad nemovitosti, atd.

Shrnuto – ačkoliv jsme nevyužili nabídky na refinancování vypracované paní Vackovou, i tak nám (díky předložení jí vypracovaných návrhů naší stávající bance) ušetřila značnou finanční částku.

Ještě jednou moc děkuji a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat poradit ve financování bydlení, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Radku Vackovou.

Roman Štěch

Radka Vacková

Alena Volková - neděle 5. duben 2015

Spolupráce s paní Radkou Vackovou byla pro mě příjemná a bezproblémová. Její přístup je velmi profesionální, a zároveň lidský a vstřícný. Provedla mě celým procesem žádosti o hypotéku od začátku až do konce,a to ke zdárnému úspěchu, a řekla bych, že z mé strany to bylo takřka bez starosti. Proto ji jako hypotečního makléře mohu všem vřele doporučit.

Moc jí děkuji za pomoc.

Alena Volková

Radka Vacková

Martin Palus a Adéla Harcubová - pondělí 5. kvě 2014

Dobrý den,

protože jsme s řešením financování nemovitostí neměli žádné osobní zkušenosti, absolvovali jsme kolečko po bankách a makléřích, upřesnili jsme si dojmy a pojmy, vyslechli různé nabídky a vybrali tu nejvýhodnější.

Právě spolupráce s paní Radkou Vackovou se pro nás ukázala nejrozumnější. Předně, pro financování naší kýžené nemovitosti jsme získali podmínky, o které bychom přímo v bance ani po delším vyjednávání nezavadili a zároveň jsme nemuseli ustupovat od našich představ a očekávání.

Další významnou výhodou u paní Vackové je spolupráce s realitní kanceláří Re/max, tím pro nás odpadlo shánění řady dokumentů a informací, čímž se celý proces výrazně urychlil a zbytečně nás nezatěžoval.

Individuální přístup, profesionalita, rychlost a komplexní služby jsou vlastnosti, kterých se nám dostalo při spolupráci s paní Vackovou a my jí za to vše velice děkujeme!

Přejeme příjemné léto a hodně spokojených klientů!

Ještě jednou veliceré díky!

S pozdravem

Martin Palus a Adéla Harcubová

Radka Vacková

Šindelář Pavel - pátek 14. únor 2014

Dobrý den,

po předchozích špatných zkušenostech s finančním poradcem, jsem dostal doporučení od svého makléře z realitní kanceláře Re/max na paní Radku Vackovou. Musím tímto velice poděkovat za skvělou ochotu a pomoc při vyřízení hypotečního úvěru. Bez její pomoci bych toho nikdy nedosáhl.

Ještě jednou děkuji Šindelář Pavel

Radka Vacková

Růžičkovi - pondělí 11. listopad 2013

Vážená paní Vacková,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za provedení celým procesem sjednání hypotéčního úvěru. Po předchozí negativní zkušenosti při vyřizování hypotéky jsme ani nedoufali, že tento proces může být tak rychlý a jednoduchý. Víme, že v oné jednoduchosti pro nás, jako klienty, je ukryto mnoho Vaší odvedené práce, spousta vynaloženého úsilí při vyjednávání s bankami a neposledně také nervů při jednání s námi, věci neznalými klienty. Oceňuji Vaše komplexní služby na jednom místě, od vyhledání nejvhodnější nabídky hypotéky, přes její zprocesování u vybraného bankovního ústavu a vyřízení všech nutných náležitostí na Katastrálním úřadu, až po sjednání pojištění nemovitosti. Díky tomu všemu se nám s manželkou a dětmi konečně podařilo dosáhnout na vytoužené bydlení ve vlastním rodinném domě. Za to Vám patří naše upřímné DĚKUJEME!

Přejeme Vám ve Vaší práci mnoho dalších spokojených klientů a spokojenost v osobním životě

manželé Růžičkovi, Kaplice

Radka Vacková

Bc. Petr Rýdl - středa 19. červen 2013

Rád bych tímto vyjádřil velkou spokojenost se způsobem, jakým naší potřebu rychlé a na míru připravené hypotéky vyřešila vaše makléřka Radka Vacková. Přestože jsme z jiného města a časově velmi pracovně vytížení, bez problémů za námi dorazila večer a na místě s námi strávila několik hodin, dokud jsme všechny alternativy naší budoucí hypotéky neprojednali. Osobní schůzce již předcházela kvalitní příprava po e-mailu, v rámci které nám zpracovala nejlepší nabídku na trhu podle našeho zadání a současně vyjednala exkluzivní podmínky u banky, u které máme dlouhodobě účet. Díky tomu byly podmínky obou bank prakticky totožné a my mohli zvolit z naší strany papírově nejjednodušší variantu. Součástí servisu paní Vackové byly i další služby nutné k čerpání peněz, jako například pomoc při zajištění pojistky. Díky tomu byl pro nás celý proces žádosti a čerpání hypotéky neočekávaně hladký a rychlý.

Závěrem bych chtěl zmínit i svůj osobní postřeh člověka, který téměř 20 let pracuje v marketingu a obchodě a v posledních letech je mj. specialistou na prodej služeb. Pracoval jsem a pracuji pro různé nadnárodní společnosti, z nichž některé jsou světovými ikonami (např. Apple). Během své profesní dráhy jsem stačil pochopit, jak by měl vypadat kvalitní servis a právě takového se nám od Radky Vackové dostalo.

Velmi rád po této zkušenosti doporučím vaší společnost všem, kteří by její služby mohly využít, Abych nezapomněl, i práce pana Ševčíka byla na vysoké úrovni.

Ještě jednou děkuji a přeji vaší společnosti hodně úspěchů.

S přátelským pozdravem

Bc. Petr Rýdl, MBA, petrrydl@centrum.cz

Radka Vacková

J. Štindl - sobota 18. kvě 2013

Řešil jsem refinancování své hypotéky. Po špatné zkušenosti v jednání přímo s bankami a časové náročnosti s tím spojených úkonů jsem hledal hypotečního poradce, který by my při refinancování pomohl s hledáním nejlepší varianty, ale přitom mne příliš neomezoval v mém výběru a preferencích. Paní Vacková nejen, že mi zprostředkovala nabídky různých bank, ale také zajistila veškeré související náležitosti a v mém nejlepším zájmu u těchto bank lobovala pro získání nejvýhodnějších podmínek.

Výsledkem důležitým pro mne byla má naprostá spokojenost a také minimální časové zatížení při realizaci refinancování.

J. Štindl

Radka Vacková

Manželé Ištokovi - čtvrtek 16. kvě 2013

Dobrý den, Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Vacková za to, co pro nás udělala ohledně vyřízení hypotéčního úvěru. Je to odborník na správném místě, své práci rozumí a svou ochotou a profesionálním přístupem k dané věci, nám dokázala, že svou práci nědělá pouze pro peníze, ale že je pro ní důležitá spokojenost klientů. Na jednání s námi byla vždy připravená a vše nám srozumitelně vysvětlila. Díky její pomoci proběhlo vyřízení hypotéky hladce a podle našich představ. Byli jsme s paní Vackovou velice spokojeni a můžeme ji všem budoucím klientům vřele doporučit.

Manželé Ištokovi, České budějovice, natalik-evik@seznam.cz

Radka Vacková

Martin Sedlář, - neděle 5. kvě 2013

Veškerá jednání ohledně financování mého nového bytu probíhala na vysoce profesionální úrovni, po celou dobu naší spolupráce, pro mě s naprosto minimálním časovým zatížením, což je v dnešní době neocenitelné. Jsem se vším maximálně spokojen, a samozřejmě paní Radku Vackovou kdykoliv doporučím dalším případným zájemcům.

Martin Sedlář, České Budějovice, placacka@seznam.cz

Radka Vacková

MUDr. Vlček - neděle 21. duben 2013

Vážená paní Vacková, začínáme splácet hypotéku a musíme Vám poděkovat za to, co jste pro nás udělala, Bydlení je pěkné a to díky Vám, protože to papírování a informace kolem hypotéky a zjišťování toho nejvýhodnějšího pro klienta, to se nechá opravdu zvládnout bez našeho neúměrného stresu jen díky takovému poradci, jako jste Vy. Proto Vám ještě jednou děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů.

MUDr. Vlček s manželkou, České Budějovice, frantisek.vlcek@email.cz

Radka Vacková

Jana Kubešová - pondělí 4. březen 2013

Dobrý den.

Při koupi nemovitosti jsme s manželem využili nabídky společnosti GEPARD FINANCE a.s. Při hledání optimální hypotéky jsme spolupracovali s hypoteční makléřkou paní Radku Vackovou, které touto cestou chceme poděkovat za individuální přístup, poradenskou činnost, profesionální znalosti a rychlé jednání.

Jana Kubešová, České Budějovice

Radka Vacková

Šárka Novotná - pondělí 30. listopad -0001

Ráda bych se podělila o báječné zkušenosti a setkání s finanční poradkyní společnosti Gepard Finance paní Radkou Vackovou a realitním makléřem společnosti Re/max Dynamic panem Petrem Červenkou, díky nimž si naše rodina splnila svůj sen. Tímto bych chtěla také oběma mnohokrát poděkovat za jejich skvělou pomoc, profesionální a přesto lidský přístup J, se kterým se v dnešní době bohužel na každém kroku nesetkáváme…

Naše cesta za splněným snem začala v červenci 2012, kdy jsem náhodou na internetu objevila nabídku realitní kanceláře REMAX Dynamic o prodeji pozemků a následné možnosti výstavby domů. Jelikož jsme se již několik let snažili marně najít nějakou finančně zajímavou nabídku, jak domeček získat, navštívila jsem osobně realitní kancelář, kde se mě ujal realitní makléř pan Petr Červenka. Po sdělení veškerých informací a následné prohlídky parcely, jsme s manželem již věděli, že toto je právě „to pravé“, co jsme hledali…

Pan Červenka nám dojednal schůzku přímo s majitelem stavební firmy, která pozemky vlastní a také na nich stavby domů realizuje. Během jednání, které se vedlo ve velmi přátelské atmosféře, bylo vše dojednáno a připraveno k podepsání smlouvy. Byli jsme s manželem nadšení, ani v nejmenším nás nenapadlo, že se vše tak rychle a snadno „rozběhne“.

Nyní však nastala otázka, jak vše správně zafinancovat, jelikož naším jediným vkladem do této akce byl třípokojový byt v osobním vlastnictví a žádné další volné finanční prostředky jsme neměli. V tuto chvíli mě pan Červenka odkázal na finanční poradkyni paní Vackovou, která s realitní kanceláří úzce spolupracuje. Setkání s Radkou Vackovou bylo velmi milé a přátelské, jako bychom se již dávno znaly. Po sepsání vstupního formuláře začala Radka přemýšlet, jaké řešení by bylo v našem případě to nejsnazší a nejvhodnější a přislíbila mi, že do naší další schůzky určitě něco vymyslí. Před termínem naší schůzky s Radkou Vackovou má nervozita narůstala, nicméně po několika okamžicích, kdy mi Radka sdělila svůj plán, jak koupi pozemku a následně stavbu domu zafinancovat, ze mě postupně stres a obavy opadly a věděla jsem, že jsem „kápla na toho správného člověka“, a že se vše podaří. Vše běželo jako na drátkách. Po doložení podkladů potřebných pro získání hypotéky Radka vše potřebné zařídila a zanedlouho jsme již seděli nad podpisem hypotéky…

Náš sen se naplnil v květnu 2013, kdy jsme se konečně mohli přestěhovat do našeho nového domu.

Velmi příjemné bylo i to, že jsem mohla obě záležitosti řešit najednou tzv. pod jednou střechou, jelikož kancelář paní Vackové se nachází v sídle realitní kanceláře Remax Dynamic, proto mohu všem takové služby právě zde „pod jednou střechou“ a s lidmi, kteří jsou „na svém místě“ jen doporučit.

Paní Radce Vackové i panu Petru Červenkovi přeji mnoho spokojených klientů, mezi které my bezesporu patříme :-)

Šárka Novotná

Radka Vacková

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Radka Vacková

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.