Radostné Vánoce a úspěšný nový rok 2020

Vážení obchodní partneři, klienti, makléři, franšízanti, přátelé.

Rok se s rokem sešel a opět prožíváme pro mnohé nejkrásnější období roku, čas vánoční. Dovolte, abychom vám touto cestou poděkovali za spolupráci, projevenou důvěru a přízeň v uplynulém roce.

Přejeme vám, ať nastávající svátky prožijete v přítomnosti svých blízkých, obklopeni pohodou a láskou, kterou tyto sváteční dny přinášejí.

Radostné Vánoce a úspěšný nový rok 2020

Rok 2019 - pokles trhu a boj o klienty

Zatímco v předchozích třech letech objem nově poskytnutých úvěrů na bydlení vždy překonal hranici 200 miliard korun, celkový objem hypoték za první tři čtvrtiny roku meziročně klesl o 31 miliard korun. Důvodem pro pokles zájmu o hypotéky jsou vysoké ceny nemovitostí a zpřísněné podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů. Banky tak v posledních měsících tvrdě bojují o nové klienty a lákají na akční nabídky a výhodné sazby. Průměrná úroková sazba z hypotečních úvěrů v říjnu poklesla podle údajů ČNB na 2,42 %, což v meziročním srovnání představuje snížení o 0,19 procentního bodu.

GEPARD FINANCE obhájily cenu CZECH SUPERBRANDS

Také v letošním roce se nám podařilo získat ocenění Czech Superbrands 2019. Potvrdilo se tím, že společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v Česku, patří mezi nejlepší tuzemské obchodní a spotřebitelské značky. Ocenění Superbrands se udílí ve více než 90 zemích světa a Gepard Finance ho získaly potřetí v řadě.

Superbrands 2019

Připravme se na vyšší sazby

I přesto, že ČNB zatím ponechává základní úrokové sazby beze změny, zvyšování úrokových sazeb u hypoték je již na spadnutí. Důvodem je rostoucí cena peněz na mezibankovním trhu. Banky se sice snaží na úkor svých marží stále držet konkurenční výhodu, prostor pro další pokles se jim však tenčí. Na začátku prosince přišla jako první se zprávou o plošném zvyšování úrokových sazeb u hypoték Hypoteční banka. Od 19.12. 2019 zvyšuje úrokové sazby Česká spořitelna.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2020

V příštím roce vám stejně jako letos budeme poskytovat ty nejkvalitnější služby na špičkové úrovni. Všechny naše kroky směřují vždy k jedinému cíli, kterým je spokojený zákazník. I v příštím roce máme za cíl růst. Stále se proto poohlížíme po nových franšízantech. I vy se můžete stát součástí franšízového systému GEPARD a vaše podnikání v hypotékách může dostat nový rozměr.

Vaše přízeň je pro nás tím nejcennějším darem. Děkujeme vám a přejeme krásné svátky a úspěšný vstup do nového roku.

PF 2020

Letos prý si dáme dvacet,

hezky dvakrát za sebou,

nebude se nikdo vracet,

všechno máme před sebou.

Zdraví, lásku, štěstí, klid,

stačí v tomto roce mít.

Vám ze  přeje

GEPARD FINANCE
 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Bezkontaktní hypotéka – hypotéka snadno z bezpečí vašeho domova

V posledních dnech jsme všichni nuceni čelit mnoha opatřením, zákazům a bezpečnostním nařízením v souvislosti s koronavirovou epidemií. Tato omezení jsou na místě a mají bezesporu smysl. Pomohou nám společně překonat tyto těžké dny a ochránit ty,...

Aktuální přehled odkladů splátek hypotéky v souvislosti s výskytem koronaviru

Vážení klienti, s ohledem na stávající situaci a z toho plynoucí opatření Vás chceme ujistit, že i nadále jsme tu pro Vás. Veškeré rozjednané obchody pokračují v kompletaci podkladů a schvalování. Díky moderním technologiím umíme většinu procesů...

Koupě nemovitosti jedině s úschovou kupní ceny

Koupě či prodej nemovitosti je administrativně složitá záležitost, ve které hlavní roli hrají peníze. Zásadní otázka vzniká při úhradě kupní ceny. Budoucí majitel se bude zdráhat vyplatit peníze prodávajícímu, dokud nebude v katastru uveden jako...