Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Radostné Vánoce a úspěšný nový rok 2020

Vážení obchodní partneři, klienti, makléři, franšízanti, přátelé.

Rok se s rokem sešel a opět prožíváme pro mnohé nejkrásnější období roku, čas vánoční. Dovolte, abychom vám touto cestou poděkovali za spolupráci, projevenou důvěru a přízeň v uplynulém roce.

Přejeme vám, ať nastávající svátky prožijete v přítomnosti svých blízkých, obklopeni pohodou a láskou, kterou tyto sváteční dny přinášejí.

Radostné Vánoce a úspěšný nový rok 2020

Rok 2019 - pokles trhu a boj o klienty

Zatímco v předchozích třech letech objem nově poskytnutých úvěrů na bydlení vždy překonal hranici 200 miliard korun, celkový objem hypoték za první tři čtvrtiny roku meziročně klesl o 31 miliard korun. Důvodem pro pokles zájmu o hypotéky jsou vysoké ceny nemovitostí a zpřísněné podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů. Banky tak v posledních měsících tvrdě bojují o nové klienty a lákají na akční nabídky a výhodné sazby. Průměrná úroková sazba z hypotečních úvěrů v říjnu poklesla podle údajů ČNB na 2,42 %, což v meziročním srovnání představuje snížení o 0,19 procentního bodu.

GEPARD FINANCE obhájily cenu CZECH SUPERBRANDS

Také v letošním roce se nám podařilo získat ocenění Czech Superbrands 2019. Potvrdilo se tím, že společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v Česku, patří mezi nejlepší tuzemské obchodní a spotřebitelské značky. Ocenění Superbrands se udílí ve více než 90 zemích světa a Gepard Finance ho získaly potřetí v řadě.

Superbrands 2019

Připravme se na vyšší sazby

I přesto, že ČNB zatím ponechává základní úrokové sazby beze změny, zvyšování úrokových sazeb u hypoték je již na spadnutí. Důvodem je rostoucí cena peněz na mezibankovním trhu. Banky se sice snaží na úkor svých marží stále držet konkurenční výhodu, prostor pro další pokles se jim však tenčí. Na začátku prosince přišla jako první se zprávou o plošném zvyšování úrokových sazeb u hypoték Hypoteční banka. Od 19.12. 2019 zvyšuje úrokové sazby Česká spořitelna.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2020

V příštím roce vám stejně jako letos budeme poskytovat ty nejkvalitnější služby na špičkové úrovni. Všechny naše kroky směřují vždy k jedinému cíli, kterým je spokojený zákazník. I v příštím roce máme za cíl růst. Stále se proto poohlížíme po nových franšízantech. I vy se můžete stát součástí franšízového systému GEPARD a vaše podnikání v hypotékách může dostat nový rozměr.

Vaše přízeň je pro nás tím nejcennějším darem. Děkujeme vám a přejeme krásné svátky a úspěšný vstup do nového roku.

PF 2020

Letos prý si dáme dvacet,

hezky dvakrát za sebou,

nebude se nikdo vracet,

všechno máme před sebou.

Zdraví, lásku, štěstí, klid,

stačí v tomto roce mít.

Vám ze  přeje

GEPARD FINANCE
 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Hypotéka je i nadále výhodnější než nájem

Vlastní bydlení se v posledních letech stává díky rostoucím cenám nemovitostí luxusem, který si nemůže dovolit každý. Mnoho lidí tak řeší nastalou situaci bydlením v nájmu. Poslední měsíce přinesly na realitním trhu silná očekávání ohledně možného...

Wüstenrot se přejmenoval. Pro hypotéku a stavební spoření nyní do MONETY

Wüstenrot stavební spořitelna již několik dní funguje pod názvem MONETA Stavební spořitelna. Jde o důsledek akvizice, která byla dokončena na začátku letošního dubna. Druhá z akvírovaných společností, Wüstenrot hypoteční banka, by měla být do konce...

Snadnější cesta k hypotékám – další z limitů zrušen

Bankovní rada ČNB učinila další krok ke zvýšení dostupnosti hypoték, když zrušila vpořadí již druhý limit ukazatele pro poskytování hypotečních úvěrů – ukazatel DSTI (poměr měsíční splátky dluhu k čistému příjmu). Poměr výše hypotečního úvěru a hodnoty...