Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Raiffeisen stavební spořitelna

    Raiffeisen stavební spořitelna působí na českém trhu již od roku 1993. Tehdy se ale ještě jmenovala AR stavební spořitelna a.s. Jejími zakladateli byly Agrobanka Praha a.s. a Raiffeisen Bausparkasse GmbH (Vídeň).

Raiffeisen stavební spořitelna

logo Raiffeisen stavební spořitelna

Historie RSTS

Historickým mezníkem se pro Raiffeisen stavební spořitelnu stal rok 1998. Tehdejší akcionář Raiffeisen Bausparkasse GmbH navýšil svůj podíl ve stavební spořitelně na 75% všech akcií, zbývajících 25 % akcií převzala Raiffeisenbank a.s.

V návaznosti na tento krok změnila AR stavební spořitelna své obchodní jméno na Raiffeisen stavební spořitelna a.s. Svým názvem se tak plnohodnotně zařadila nejen do finanční skupiny Raiffeisen v České republice, ale i do největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu.

V průběhu listopadu 2007 oznámila RSTS akvizici Hypo stavební spořitelny a.s. Na podzim roku 2008 byla fúze obou stavebních spořitelen úspěšně realizována. PodílRaiffeisen Bausparkassen Holding GmbH v Raiffeisen stavební spořitelně a.s. nyní činí 90% a podíl Raiffeisenbank a.s. je 10%.

Od roku 1998 se Raiffeisen stavební spořitelna profiluje jako Specialista na bydlení. Pružně reaguje na individuální požadavky svých klientů, a proto nalézá řešení bydlení pro každého a posiluje i svou pozici na trhu. Raiffeisen stavební spořitelna nenabízí jen produkty, nabízí řešení bytových potřeb klientů.

Vize RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. je významným hráčem na trhu stavebního spoření.

Věříme myšlence stavebního spoření a na jejím základě nabízíme zajímavé a moderní spořící a úvěrové produkty, které poskytují široké vrstvě obyvatelstva atraktivní investiční příležitosti a výhodné zdroje pro financování bydlení.

Značka Raiffeisen stavební spořitelna vycházející z tradice Raiffeisen je zárukou spolehlivosti a profesionality, ale současně i schopnosti rychle reagovat na změny tržního prostředí.
Naši spolupracovníci jsou dostupní na území celé České republiky a zajišťují pro klienty profesionální servis a poradenské služby, které jsou, spolu s produktovou nabídkou, pro naše klienty důkazem výhodnosti dlouhodobého vztahu.

Zaměstnancům i externím spolupracovníkům nabízíme kvalitní pracovní příležitosti s vysokou motivací, klademe důraz na jejich kvalifikaci, serióznost a profesionalitu. Dbáme na vytváření partnerských vztahů mezi nimi, založených na vzájemné důvěře a podpoře.