Raiffeisen stavební spořitelna snížila úrokové sazby

Raiffeisen stavební spořitelna prodlužuje akci na snížené úrokové sazby překlenovacích úvěrů do 31.10.2015. Prodloužení akce na snížené úrokové sazby platí i pro zajištěné překlenovací úvěry tzv. Hyposplátky, které jsou poskytovány i na 100% financování.

Raiffeisen stavební spořitelna snížila úrokové sazby

Akce na snížené úrokové sazby překlenovacích úvěrů

logo RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna prodlužuje akci na snížené úrokové sazby překlenovacích úvěrů do 31.10.2015.

I nadále klienti s dvouletou historií Smlouvy o stavebním spoření s naspořením min. 50 000,- mohou využít překlenovací úvěry tzv. Rekopůjčky plus bez nutnosti zajištění až 700 000,- Kč s úrokovou sazbou 4,99 % p.a. Při Rekopůjčce plus na 700 000,- Kč bude klient 6 let v překlenovacím úvěru splácet 6 420,- Kč včetně dospořování a dalších 6 let v úvěru ze stavebního spoření s úrokem 3,5 % bude splácet 7 000,- Kč. Díky krátké splatnosti 12 let je Rekopůjčka plus překlenovacím úvěrem s RPSN 5,749 % jedním z nejlevnějších nezajištěných překlenovacích úvěrů.

Prodloužení akce na snížené úrokové sazby platí i pro zajištěné překlenovací úvěry tzv. Hyposplátky, které jsou poskytovány i na 100% financování s úrokem od 3,9 %, jestliže by klient požadoval úvěr ve výši 80 % oproti hodnotě zastavované nemovitosti získá Hyposplátku s úrokem 2,25 % v překlenovacím úvěru a s úrokem 2,99 % ve fázi úvěru ze stavebního spoření.

Tyto překlenovací úvěry se svou nákladovostí řadí na 2. místo při porovnání obdobných překlenovacích úvěrů poskytovaných stavebními spořitelnami v ČR.

Chcete – li o nabídce stavebních spořitelen vědět více, využijete služeb našich specialistů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

  

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek