Raiffeisenbank spustila tradiční jarní Hypodny

Raiffeisenbank rozhodně nechce, abychom na ni my, hypoteční makléři a klienti, zapomněli. Proto se pravidelně připomíná nejrůznějšími akcemi na podporu prodeje svých hypoték.

Raiffeisenbank spustila tradiční jarní Hypodny

Akce Jarní hypodny Raiffeisenbank

Mezi tradiční akce patří tzv. Hypodny - no a protože se blíží jaro, tak jsou to Hypodny s přívlastkem „jarní“. Co nám to tedy po zimě vykvetlo na naší jarní hypoteční zahrádce?

Především sleva na všechny typy účelových hypoték, které Raiffeisenbank nabízí – výše slevy činí 0,3 %, což není vůbec špatné, protože s touto slevou se dostaneme ne pěkných 2,29 % p.a.

Klient, který si uzavře prostřednictvím Raiffeisenbank také majetkové pojištění, dostane sazbu dokonce až 2,09 % p.a. a to už začíná být skutečně zajímavé.

Americké hypotéky

Pro neúčelové úvěry (tzv. americké hypotéky) poskytuje Raiffeisenbank slevu ve výši 1 % ze standarní úrokové sazby. Po této slevě se dostaneme na nějakých 5,29 % p.a., což ale mezi námi děvčaty není žádný velký šlágr. U jiných bank se s přehledem dostaneme u amerických hypoték hluboko pod 5 % p.a.

Jednorázový bonus 4.000,- Kč

Co může být dost zajímavé – a to především pro menší hypotéky – je jednorázový bonus ve výši 4.000 Kč, který banka vyplatí klientovi po podpisu úvěrové smlouvy. U velké hypotéky nejsou 4.000 Kč žádné peníze, ale pro menší hypotéku může takový bonus celkovou výhodnost hypotéky značně ovlivnit.

Služba mimořádných splátek

A na závěr nesmíme zapomenout ani na to, že v rámci této akce má klient zdarma zřízenu službu mimořádných splátek – Raiffeisenbank ji nazývá službou TURBO.

Pro část klientů tato služba může být rozhodně zajímavá.

Gepard s kalkulačkou  

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám a úrokovým sazbám stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Jak vypočítat RPSN (roční procentní sazba nákladů)

Podle zákona o spotřebitelském úvěru pod pojmem "roční procentní sazba nákladů" (nebo častěji jen "RPSN") rozumíme "celkové náklady spotřebitelského úvěru vyjádřené jako roční procento z celkové výše spotřebitelského úvěru".

Na jednu stranu se...

Mimořádné splátky hypoték ztraceny ve slepé uličce

17. 9. 2020, Profi Poradenství & Finance: Komentář k hypotečnímu trhu

Slepá ulička se vyznačuje tím, že na jejím konci je zeď a dál to prostě nejde. Pokud zeď není vysoká, můžeme ji přelézt a uvidíme, co je za ní. Anebo se vrátíme na křižovatku a...

Úrokové sazby, očekávaný vývoj v roce 2020

Během nedávné doby Česká národní banka přistoupila bezprostředně dvakrát po sobě ke snížení klíčových úrokových sazeb. V té souvislosti se objevují úvahy, že úrokové sazby hypotečních úvěrů by mohly či dokonce měly klesnout.

Objevila se dokonce...