Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste. Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizaci realitního obchodu, prodeje nemovitosti.

Pokud se ptáte, zdali můžete jako realitní makléř nějak dopomoci k tomu, aby měl váš klient co nejvyšší šanci na získání hypotečního úvěru, odpověď je ano. Spolupracujte s těmi nejlepšími na trhu, jen tak máte jistotu bezproblémového čerpání hypotéky, na kterém je závislá realizace prodeje nemovitosti, a tím i vaše realitní provize.

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Máme společný cíl

Snahou každé realitní kanceláře, stejně jako hypoteční společnosti GEPARD FINANCE, je urychlit a co nejvíce zjednodušit proces koupě nemovitosti. Cílem je spokojený klient, který se na vás v budoucnu opět rád obrátí a ideálně doporučí realitního makléře svým známým k dalším obchodům. Hypoteční makléři Gepard Finance vám k tomu dopomohou tím, že zajistí veškerou komunikaci a administraci pokladů a podmínek pro financování za klienta, pohlídají zdárné čerpání hypotéky a hladký průběh celé transakce.

Společnou snahou je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit a zvýhodnit. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE zajistí veškerou komunikaci a administraci všech podkladů pro financování za klienta. Realitní kancelář tak komunikuje s profesionálem, který koordinuje a synchronizuje proces prodeje a financování nákupu v realitní kanceláři a bance.

Vyřízení hypotéky v nejkratším čase

Tím, že budete pro své klienty využívat služeb hypotečního makléře, získáte konkurenční výhodu zajištěním kompletního realitního a bezplatného hypotečního servisu pod jednou střechou. Standardní vyřízení hypotéky může trvat 2 až 4 týdny. Rychlost procesu je ovlivněna mnoha faktory. Určitě svou roli hraje zkušenost hypotečního makléře, který umí hypoteční úvěr vyřídit v těch nejlepších případech za pouhých pár dní.

S makléřem GEPARD FINANCE získáte:

 • expresní zpracování hypotéky – VIP procesy u bank, zrychlené prověření klienta v registrech,

 • snazší průchodnost složitých případů, pomoc při vyjednávání na centrální úrovni,

 • vše na jednom místě, všechny banky, nejnižší úrokové sazby,

 • možnost dofinancování hypoték,

 • bezproblémové čerpání hypotéky, na kterém závisí realizace prodeje nemovitosti.

"Za společnost PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. mohu spolupráci s Veronikou Michnovou a jejím týmem z pobočky GEPARD FINANCE vřele doporučit. Do rukou této franšízy v Brně předáváme naše klienty s jistotou, že o ně bude v maximální míře postaráno, získají profesionální a vstřícný přístup a vyřeší financování nákupu nemovitosti. Všechna tato očekávání jsou vždy do puntíku splněna. Čeho si ceníme nejvíce, je opravdu bezkonkurenční odbornost, znalosti a profesionální přístup. Děkujeme."
Pavlína Teichmannová - manažer obchodního týmu, PEGAS REAL
 

Chcete více? Staňte se majitelem franšízy

Pokud vaše realitní kancelář disponuje makléři, kteří se věnují hypotékám, může být pro vás vhodné franšízové partnerství GEPARD FINANCE. Získáte příležitost vydělávat více, navíc za vámi bude stát silná značka, která vám zvýší důvěryhodnost a otevře cestu k novým příležitostem a klientům.

Jako franšízant získáte konkurenční výhody, možnost spolupracovat s většinou bank na českém trhu za mimořádných podmínek, kompletní sadu hypotečních produktů s výhodnými finančními podmínkami pro klienty, vyšší komfort při vyřizování poptávek a mnoho dalšího:

 • metodickou podporu - návody, postupy, manuály,

 • vzdělávací systém, on-line kurzy na vzdělávacím portálu,

 • kvalitní databázi, status experta,

 • unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete,

 • partnerství s významnými realitními sítěmi a portály,

 • vysoké provize za realizované obchody.

Nebojte se udělat první krok

Zaujalo vás něco z toho, co jste se právě dozvěděli? Chcete zjistit více o možnostech spolupráce s Gepard Finance? Stačí na stránkách PROREALITKY vyplnit jednoduchý formulář a ještě dnes můžete učinit první krok k tomu, abyste předběhli konkurenci a zdokonalili své podnikání v realitách.

 

 

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Jak úspěšně podnikat v hypotékách? S franšízou GEPARD FINANCE

Orientujete se ve světě financí, hypoték či realit? Chcete se živit tím, co vás baví? Je pro vás důležité, aby to, co děláte, dávalo smysl? Chcete si vydělat tolik, kolik si zasloužíte? Proč hledat díry na trhu a lámat si hlavu s tím, v čem...