Realitní projekt roku 2011 zná vítěze

plaketa Realitní projekt roku 2011Realitním projektem roku 2011 se stala Rezidence Jitřní společnosti YBF. Z tohoto vítězství se však radovala i společnost GEPARD FINANCE, která tomuto projektu zajišťuje finanční management.

Slavnostní vyhlášení vítězných projektů a předání vítězných cen prvního ročníku realitní soutěže REALITNÍ PROJEKT ROKU 2011 proběhlo 10. listopadu 2011 v Congress Hotelu Clarion v Praze při příležitosti konání Realitního kongresu 2011. Slavnostního vyhlášení se zúčastnili zástupci 93 developerských projektů, zástupci nejvýznamnějších realitních kanceláří v České republice, partneři a tisk.

Cenu nejlepšího Realitního projektu roku 2011 v ČR jednoznačně získala Rezidence Jitřní společnosti YBF. Druhé místo obsadil projekt Kajetánka na pražském Břevnově a třetí příčku získala Ostravská Brána. Architektonickou odbornou komisi zaujal projekt Polyfunkčního domu Erwin a veřejnost byla nejvíce okouzlena projektem Čakovický park, který realizuje společnost M&K Development.

Důvod k oslavám vítězství projektu Rezidence Jitřní měla i společnost GEPARD FINANCE coby partner zajišťující projektové i hypoteční financování tohoto unikátního rezidenčního projektu. Finančního managementu pro společnost YBF se s úspěchem zhostil Martin Pešek, majitel franšízy GEPARD Praha 1 Na Poříčí, který tak zúročil své mnohaleté zkušenosti s řízením financování developerských projektů.

projekt roku 2011

projekt roku 2011

projekt roku 2011

 

 

 

 


 

 

 

Další články z vydání Gepard Bulletin PROSINEC 2011

 

 

 

  • Realitní projekt roku 2011 zná vítěze

 

 

 

 

Realitní projekt roku 2011 zná vítěze

Realitní projekt roku 2011 zná vítěze

Sdílejte článek